|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počitnice!!
10.12.2005 15:36:06   
srček klavdy
imam eno vprašanje!

ravno sem zanosila in fant(oče otroka)me vabi na počitnice za zahvalo ker mu bom rodila otroka...
zdej me pa zanima a bi vi šle????
in seveda kam????
Pravi da bi se mi zahvalil!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image a je to pametno????????

_____________________________

papa!!!!!
lp Klavdy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počitnice!!
10.12.2005 15:41:09   
total
Zahvalil,zakaj? No,mal mi je to čudno,takšen odzivuser posted image ,ja verjeten je tako srečen,da te bo kam peljal.

(odgovor članu srček klavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počitnice!!
10.12.2005 15:52:35   
srček klavdy
ja očitno imam pač takšnga fanta ,ki me ima zelo rad!!!!!
in bi veliko več naredil zame!!!!
kam pa imsliš da bi lahko šla total?
lpuser posted image

_____________________________

papa!!!!!
lp Klavdy

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počitnice!!
10.12.2005 15:56:04   
total
Jaz bi na tvojem mestu šla za kakšen dan v toplice,imajo tudi eno dnevni program za nosečnice,mogoče kaj takega,da se malo sprostiš in uživaš.

(odgovor članu srček klavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počitnice!!
10.12.2005 17:15:02   
Anonimen
Zakaj pa je to vprašanje postavljeno na tem žalostnem forumu? Si se verjetno zmotila....

Jaz bi izbrala ene fajn toplice, kjer bi si privoščila jacuzzi s šampanjcem in jagodami, masaže, romantične večerje, ker tega potem več dolgo, dolgo ne bo....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: počitnice!!
12.12.2005 8:25:10   
viv_
Počitnice so vedno pametne in lahko greš kamorkoli!

Jaz

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: počitnice!!
12.12.2005 8:26:02   
viv_
nekej mi štrika...

Torej,

Jaz bi si izbrala podaljšan vikend v kakšni evropski prestolnici.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: počitnice!!
12.12.2005 8:32:41   
Anonimen
No jaz noseča že ne bi šla v toplice.
Če te ima tako rad, pa izkoristi in pojdita na Havaje user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: počitnice!!
12.12.2005 9:58:47   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
No jaz noseča že ne bi šla v toplice.


Zdej mi je pa jasno, zakaj je tamala čist blesava na vodo... ker sem bila jaz kot nosečnica stalno v vodi - najprej poletje, potem pa še vso jesen iz zimo po toplicah user posted image

Ja, če hočeš mulca, ki bo vsak dan prišel iz vrtca do kože moker, ker si 269-krat umiva roke, pa pere umazane slinčke, briše mize... potem definitivno v toplice...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: počitnice!!
12.12.2005 10:07:25   
KODA
Kakšen vikend paket ob morju.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: počitnice!!
12.12.2005 14:08:41   
srček klavdy
ful se strinjam s blacky ker pomojem pol ko bo user posted image res nava šla nikamor!!!!mi je rekla mama da ko maš majhe ne morš res nikamr tko de bom izkoristila in sem se že odločila de ne grem na havaje ampak na sri lanko!Sva mislna jet že prej ampak je bil cunami pani blo fajn zdej pa ni panike!!!!!
se mogoče boste rekl de pretiravam sam mi j dalo mislt to od blacky ker pol lohka pozabim ene par (3-4)let sigurno!!!!!!!

_____________________________

papa!!!!!
lp Klavdy

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: počitnice!!
12.12.2005 14:22:57   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: srček klavdy

ful se strinjam s blacky ker pomojem pol ko bo user posted image res nava šla nikamor!!!!mi je rekla mama da ko maš majhe ne morš res nikamr...


Zakaj že?

(odgovor članu srček klavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: počitnice!!
12.12.2005 14:46:50   
srček klavdy
viv ker je rekla de dolgo dlolgo tega ne bo pol več!!!!!

_____________________________

papa!!!!!
lp Klavdy

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: počitnice!!
12.12.2005 16:46:41   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: srček klavdy
ful se strinjam s blacky ker pomojem pol ko bo user posted image res nava šla nikamor!!!!mi je rekla mama da ko maš majhe ne morš res nikamr tko de bom izkoristila


Ja, kar verjemi mami, življenja kot ga poznaš zdaj je potem nepreklicno konec. Cunami ni nič v primerjavi z malimi otroci.user posted image

(odgovor članu srček klavdy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: počitnice!!
12.12.2005 20:21:18   
dory
hm...v zahvalo,ker mu bos rodila otroka te bo peljal na dopust...pameten fant...saj bo potem,ko bos rodila konec z vsem...ne bos mogla vec  nikamor it, 24/7 bo treba bit za plenicam in flasami, mja se za sexat ne bo vec cajt...pa si res tega zelita?

in za zahvalo...no ce se zaveda kako je otroka rodit, pol je minimalno da te pelje najmanj na karibe...in to ne za manj kot dva tedna...le pazi se vode...ker lahko skoduje otroku user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: počitnice!!
15.12.2005 10:16:07   
Mojca20
Jaz ne bi šla v toplice, raje bi šla kot Viv pravi, v kakšno Evropsko prestolnico, ali pa kam na sneg .....

Toplice so OK, če paziš da ni voda prevroča- preverjeno, začela sem krvaveti, ko sem se namakala v tistih vročih kotlih!!!!!!!!user posted image No, končalo se je k sreči dobro.


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: počitnice!!
15.12.2005 10:25:34   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image kaj ste face!!! pa sej maš klavdy do septembra čas, da se fajn zgonta!!!user posted image

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?