|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse o dojenju
12.12.2005 0:01:24   
Aleksandrin
Vsem bodočim mamicam, ki bodo prvič zibale in imajo namen dojiti toplo priporočam knjigo: VSE O DOJENJU, pisatelja/ico sem pozabila.
Če bi ta zvezšček prebrala preden sem začela dojiti bi mi bila prihranjena marsikatera nevšečnost ( boleč hrbet, razpokane bradavice, vnetje, premalo mleka, ...).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vse o dojenju
12.12.2005 10:27:47   
Aleksandrin
Tema je bila namerno postavljena pod NOSEČNOST, da se mamice pripravijo preden rodijo, ker potem je že prepozno.
Kar se je zgodilo meni.

< Sporočilo je popravil Aleksandrin -- 12.12.2005 10:28:50 >

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vse o dojenju
19.12.2005 23:38:58   
Aleksandrin
Mislim, da me tukaj ne jamljete resno.

< Sporočilo je popravil Aleksandrin -- 19.12.2005 23:40:26 >

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vse o dojenju
23.12.2005 0:43:58   
Aleksandrin
Dejmo jo ignorirat..., mislim a je težko upoštevat moj dober namen. Očitno ne pomaga niti, da to omenim pod "O portalu" :Nedejavnost moderjatorjev, kjer bi sklepala, da si bodo to moderatorji ogledali in niti pogovor z enim od njih.
Sklepam, da tisti ,ki je to temo premaknil je prebral samo naslov in ne vsebine. Če bi bil naslov npr. nasvet mamicam, mislim, da ga ne bi premikali.
V določenih stvareh ste odlični, pri nekaterih pa usekate čisto mimo.
Sem mogla malo premešat ta moj golaž user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vse o dojenju
23.12.2005 19:49:47   
Teni_



Sicer ne vem, če je bilo na mojem forumu,ampak jaz je nisem premikala. Zdaj jo pa lahko premakne tisti, ki je tukaj moderator.



(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse o dojenju
24.12.2005 17:12:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image nIČ MI NI VEČ JASNO
Prej je temo nekdo od šefov premaknil na nosečnost, sedaj pa je spet tukajuser posted image user posted image user posted image

Moje vprašanje je: Kam želiš, da se tema premakne Aleksandrin, da to uredimo - volk sit in koza cela.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse o dojenju
26.12.2005 20:27:24   
Aleksandrin
Jaz sem dala pod nosečnost, potem se je to premaknilo pod dojenje, želela bi, da gre to pod NOSEČNOST.
Sem si pa že mislila, da bom imela tukaj monologe user posted image
Hvala in LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




ime
dojenček223

katero im ti je najlepše

tia (36%)

mia (27%)

tai (12%)

taj (12%)

samanta (7%)

rosita (6%)


Število vseh glasov: 857

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!