|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rekord - kdaj najkasneje prvi zob
14.12.2005 14:52:38   
Natas@
Ali ima oz. je imel še kdo otroka, ki pri 14 mesecih ni imel še nobenega zoba in če ja, kdaj je dobil prvega. 

Naš je star 14 mesecev in 2 dni - 0 zob, pa že mislimo da bo kaj pa potem spet ni nič.

Pa še to, kakšne težave ste potem imeli, vsi zobje naenkrat, hude bolečine (baje bolj boli, če prve zobe dobijo ko so starejši),...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
14.12.2005 14:59:53   
April
Mi smo ga dobili pri sedmih mesecih, torej  smo nekje v povprečju.  Je pa vsekakor bolje, če jih dobi kasneje. kot že npr. pri štirih mesecih. Tudi stalni bodo tako verjetno prišli kasneje.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
14.12.2005 15:50:44   
Marogica
Vi ste pa res pravi rekorderji, ne poznam nobenega, ki še tako pozno ni imel nobenega zobka. SEm jih pa jaz dobila šele pri 13 mesecih, dobivala sem jih v krajših razmakih, pa bolelo je kot hudič, je povedala mama(sem dosti jokala v tem obdobju), predvsem ker so dlesni vedno bolj "trde" in zobek težje pride na dan.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
14.12.2005 17:21:04   
Naja31
Vi ste pa res rekorderji.
Jaz sem tudi slisala, da zna huje boleti, ce pridejo ven tako pozno.
Upam, da pri vas vseeno ne bo tako hudo.
Mi smo pa verjetno rekorderji v drugo smer.
Prva dva zobka pri 3eh mesecih, zdaj pri 8ih mesecih ima pa 8 zobkov.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
14.12.2005 20:07:12   
HuAnita
Prijateljičina punčka bo čez nekaj dni stara 1 leto, pa ga tudi še nima.
Mi pa smo prvega dočakali pri 7m, zdaj jih ima 9, mislim, da bo tudi 10 počasi pokukal.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
14.12.2005 20:22:02   
Anonimen
ufff! no sej bojo, noben še ni škrbast ostv a ne? :) mi smo prvi zob dobl tm nek okol 5. mesca. pr 14 mescih jih je mela že 16..manjkajo ji samo še petice user posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
14.12.2005 23:42:47   
lelaval
1. otrok - 1. zob pri 6 mesecih
2. otrok - 1 zob pri 10 mesecih
3. otrok - 6 mesecev - še nič zobuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
15.12.2005 0:17:15   
KODA
Naš tamali je dobil prvi zobek okoli prvega leta.Nato so pa kar lezli ven.Ampak je dobro prenašal.Do 14 meseca so mu izrastle 1 in 2-ke.Nato je bil pa nekaj časa mir.Nato so pa začeli spet naenkrat lesti ven.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
15.12.2005 6:44:20   
Moica
Od prijateljice hčerkica je dobila prvi zobek pri 14 mesecih in so rekli, da je kar rekordno, ja :) Ni pa potem nič omenjala kakšnih večjih težav.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
15.12.2005 8:23:29   
puncica
Naša jih je mislim da dobila prvega pri 12 al 13 mescih, smo kr dolgo čakali zdej pri letu in pol jih ima 8. Po moje ni panike, bo že, sam mal šit je ko ne more grizt

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Moica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
15.12.2005 18:44:38   
Maxica
Tudi jaz poznam hčerko od kolegice, ki je prvi zobek dobila pri 14.mesecih. Sicer smo bili tudi mi kr pozni-prvega smo dobili pri 11.mesecih, sedaj, pri 16.mesecih pa imamo šele 6 zobkov. Jaz mislim, da so ti naši "ta pozni" otročki kr ubogi glede tega, saj so dlesni že precej trde in zobki toliko bolj bolijo na svoji "poti". Po drugi strani pa imajo taki otročki bolj lepe in zdrave zobke, baje. Npr.od sodelavke sin je dobil prve zobke že pri 4.mesecih, pa jih ima pri dveh letih že čisto gnile, saj mu dovolijo kr precej sladkarij. Je pa precej tudi v genih-če sta jih vidva z user posted image  dobila pozno, jih bo tudi user posted image . Ne skrbi, bo že.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
19.12.2005 18:37:10   
mojcapr
Pri 14 in pol smo dobili 1 zob, sedaj pri 19 pa jih ima 12. Pripravi se potem ko bodo začeli šibati ven kot nori, po 2 in po 4.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
19.12.2005 22:00:09   
mirjanajelenko
PRAVJO KASNEJE SO BOLJ MOČNI SO, AMPAK NI TAKIH BOLEČIN KOT PRI MALIH, SAJ  JE ŽE VELIK TER SI Z SKORJICO KRUHA MASIRA DLESNI
NIČ STRAHA AMPAK JE PA RES PRAVI REKORDER

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
20.12.2005 10:33:48   
polona3
naš je dobil prvega pri enem letu, pri letu in pol jih ima sedaj 10.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
20.12.2005 11:48:46   
puncica
O tem da so manjše bolečine pa ne bi rekla, naša je ful bol jokava in kr roke tiši v usta, ko je dobila prve štiri ni bilo nobenih problemov, zdej je pa grozno, pa še vročina. Baje bol pozno kot pridejo bol boli, ker so tudi dlesni že bol utrjene in težje zobek "pririne" na površje. Saj ko je še dojenček in je večinoma mlečno hrano mu ni treba tolk z dlesnim delat, ko pa že je trdo hrano in tud poskuša trgat z dlesnimi se mu pa bol utrdijo. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu polona3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
21.12.2005 14:20:48   
asso
Jaz imam kolegico, ki pri 24 mesecih je šla v posvetovalnico in ko so vsi imeli že skoraj vse zobe ona ni imela niti prvega - to je šele rekord.

Kasnejši zobi, ko so niso nič boljši. To so samo govorice.
O bolečinah pa je verjetno tudi res, da bolj boli.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
21.12.2005 14:27:49   
Anonimen
Prvega pri 11 mesecih, potem dooooolgo nič in potem spet počasi naprej. Do tretjega leta je imel vse. Ni pa ni nobenih posebnih težav oz. bolečin, vsaj da bi jst vedla ne.

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
21.12.2005 15:02:13   
Gina
Moj prvi otrok je dobil prvi zob pri 12. mesecih in pol. Takrat so mu pokukale v roku 10 dni vse enke. Potem pol leta ni dobil nobenega zoba več! Do dopolnjenega 2. leta je imel 16 zob, do tretjega pa 20. Zobe ima pa zelo slabe kvalitete, pa ne vem, ali zato, ker skoraj nič ni jedel 6 let, tudi nič zobem zelo hranljivega, pa niti sladkarij ne, ali zato, ker so njegovi zobje take sorte že genetsko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
24.12.2005 9:47:14   
Wilson
Moja je tudi 1 zobek dobila 3 dni za tem, ko je dopolnila 14 mesecev. Sedaj bo stara že 15 mesecev pa še ni pokukal na plano nobeden drugi zobek. LP

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
24.12.2005 22:10:00   
Iztok18
Moja polsestra je dobila prvi zobek pir približno 11 mesecu, zdaj ima pa hude probleme, saj ji rastejo naenkrat 4 zgornji zobje naenkrat.

(odgovor članu Wilson)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rekord - kdaj najkasneje prvi zob
29.12.2005 12:58:14   
Natas@
No, smo dočakali 1. zobek 10 dni nazaj, pred 5 dnevi pa se je pojavil že drugi. Je hudo jokav, se zelo slini (prej se ni skoraj nič), kar naprej bi imel dudo ali pa prst v ustih. V glavnem zobje bodo in so, upam pa samo da ne bo še huje kot je (mislim jok).

Lp

(odgovor članu Iztok18)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?