|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kremica za otroke bebival
21.12.2005 9:50:52   
amadeusa
Mene zanima, če mogoče katera uporablja hladilno kremico za obraz od bebival kozmetike, ki jo delajo v mariborskih lekarnah, ali imate dobro mnenje o njej ali ne. Namreč moja punčka ima strašno občutljivo kožo in ji ne odgovarja nobena kremica razen hladilno mazilo za katero vsak mesec moram k naši zdravnici-pediatrinji da nama napiše recept za katerega moram čakat in ravno zaradi tega ker mi ni za čakat v čakalnici kjer je polno bacilov da se temu izognem me zanima bebival kremica. V lekarnah so jo hvalili. Prosim za vaša mnenja. Za odgovore vnaprej hvala.user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kremica za otroke bebival
21.12.2005 9:54:37   
rainbow
Jaz uporabljam to kremo, ali pa Lambrechtovo - kar je v bistvu zelo podobno, ampak ti jo natehtajo oz dajo v embalažo v lekarni; se mi zdi slednja boljša, razlika pa je, da ima bebival eno stvar zraven (ne me vprašat kaj);
trenutno imam bebival, pa ima mala rdečno ritko pa nič ne gre nazaj. tak da bom drugič za ono drugo zagnjavila.



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu amadeusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kremica za otroke bebival
21.12.2005 12:07:47   
petraz
Jaz  uporabljam to kremo in ti lahko zagotovim, da je res odlična krema. user posted image user posted image

(odgovor članu amadeusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kremica za otroke bebival
22.12.2005 8:17:05   
kaja11
To je najboljša krema na svetu..... prve tri tedne smo imeli probleme z ritko... ko sem kupila Bebival se je ritka v enem dnevu zrihtalauser posted image  Do 14 meseca smo imeli probleme z ritko samo takrat ko nam zmanjka Bebivala. Mažem ga ene 3x na dan. Če pa npr. 4-5 dni uporabljam kaj drugega, dobi takoj rdečo ritko.
Po moje bi itak mogla kakšno provizijo od prodaje te kreme dobit..... k jo tok hvalimuser posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kremica za otroke bebival
22.12.2005 13:38:47   
lelaval
Jaz tudi uporabljam to - mi je že zdravnica povedala, da ima ful občutljivo kožico.
Lahko jo uporabljaš tudi za obrazek (jaz sem včasih od Nivee - za mraz in veter, a ni tako dobra).
Je pa ena na forumu rekla, da uporablja tisto, kot za bradavice. Pa sem še jaz poskusila in je za lička še bolj učinkovita (lanolin Multi- Mam)

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kremica za otroke bebival
23.12.2005 8:55:55   
Moyca_
jaz jo imam pri kakšni rdečici in je super

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kremica za otroke bebival
23.12.2005 23:59:08   
KODA
Ali se jo dobi samo v lekarnah,ali še kje drugje?

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?