|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temenice????
26.12.2005 12:54:51   
Tinca7
A je možno, da ima Lara (13 mesecev) ponovno temeniceuser posted image ?Izgleda ravno tako. Kakor sem brala v knjigi, piše, da imajo to le dojenčki. Res da si zadnji mesec bolj po redko vmivamo glavo (stalna vnetja všes) ampak tole z šampončkom ne gre dol. Sem pa čeraj poskusila z unim glavničkom, in sem kar neki ven dobila! Problem pa je, da ima že kar dolge lase, tisti glavniček pa ima ful goste ščetineuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Temenice????
26.12.2005 13:21:07   
tjaga
Naša Tjaša jih ima zdaj, pri petnajstih mesecih. Prej jih je imela samo enkrat, ampak tole je pa bistveno huje. Včeraj sem ji glavo namočila z olivnim oljem in ji po dveh urah s frotirko nežno drgnila glavo. Malo bolje je, ampak bo treba ponoviti.
Uh kolk mi grejo na živce. Ji tudi kape ne upamo dol dati, ko nekam pridemo. Kot da ji ne bi glave umivali.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Temenice????
26.12.2005 14:04:22   
lelaval
Ja, čisto možno je - poskusi pred pranjem fejst naoljit, potem pa z zelo gostim glavnikom počeši - dobiš ga v drogeriji ali lekarni - za temenca oz. uši.user posted image

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Temenice????
26.12.2005 14:40:24   
Seven*
Na debeeeeelooo namazat z oljem in potem z brisacko drgnit dol. Tako gredo najbolje. Pa veckrat je treba ponovit. Najboljsi ucinek dobis, ce namazes zvecer, das kapico gor in potem zjutraj umijes. Sem pa slisala, da gre najbolje dol z MASLOM. Tistim za na kruh. To sem zasledila na konkurencnem forumu. Mamice so maslo zelo hvalile.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Temenice????
26.12.2005 19:58:55   
Anonimen
Vse kar je mastno,olivno olje,mandeljnovo olje,lahko uporabiš.
Našemu pa ke zadostovalo,da smo mu med kopanjem zmočile glavo,in
z glavničkom popraskale luskine dol.Je šlo,in prešlo.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Temenice????
26.12.2005 21:36:15   
valči
Moji Lari sem jih tudi znova zasledila par dni nazaj.Je pa stara 11 mesecev.Pa sem jih samo podrgnila z glavničkom in so šle dol.Ko je bila še dojenček pa sem probala z maslom in olivnim oljem in je pomagalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Temenice????
26.12.2005 23:00:50   
Cikica
Hvala bogu je našuser posted image res imel zelo malo,skoraj nič temenc.Full dosti daj na glavico olja in lepo počeši.Jaz sem sicer uporabljala niveino olje,saj ni važno,glavno da je mastno.

Lp,Cikicauser posted image


_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Temenice????
27.12.2005 19:41:30   
Tinca7
Hvala za vse predloge! Se bomo lotili tele user posted image  nadloge jutri, pa upam, da bo šlo!

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?