|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naše spanje - poročilo
29.12.2005 19:44:13   
kepa*
Evo, za vse, ki ste me pred kratkim spodbujale, ko sem jamrala, da spanje oz. nespanje našega malčka ne vodi nikamor in sem bila že na robu obupa. Tako sva se prejšnji teden odločila, da narediva temu izsiljevanju konec (Gašpi je spal poleg naju, obvezno je moral nekdo - ponavadi jaz - ležati poleg njega in, bog ne daj, da sem se le premaknila, je bil že jok). Dala sva ga najprej nazaj v svojo posteljico. Prvi dan je malo pojokal, a sploh ne dolgo, drugi dan spet malo, a že manj. Vmes med prazniki smo za 2 dni prekinili, ker smo spali pri naših, a smo v ponedeljek nadaljevali z navajanjem na samostojno spanje.
Danes pa se moram pohvaliti, da je sinoči prvič spal v svoji posteljici in v SVOJI SOBI!user posted image  Sicer je zvečer malo pojokal, a max. 5 minut. Danes je zajokal le toliko, da sem prišla do vrat (5 sekund) in zdaj zaenkrat spi. Sploh ne morem verjeti, da je šlo vse na tako lahek način. Da nismo doživljali nobenih travm in histeričnega joka. Res sem srečna. (Lahko se sicer zgodi, da se bo še vse obrnilo, a srčno upam, da ne.) Danes je prvič tudi podnevi spal v svoji sobici.
Ne vem, očitno so pomagale tudi uspavanke, ki mu jih pustim prižgane čisto na tiho.
Držite pesti, da bo tako ostalo, ker vem, da se bo bolj spočil, posledično pa tudi midva.
Še enkrat hvala vsem za spodbudo, da sva se sploh odločila za ta "krut" način, ko res nič drugega ni več zaleglo. In za nas sploh ni bil krut.

Bravo, moj user posted image .

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naše spanje - poročilo
29.12.2005 20:21:50   
Magi*
bravo Gašpi, bravo mami in očiuser posted image

mi še vedno skoraj vsak večer pojokcamo in sredi noči tudi, a midva z atijem se ne dava. čim jo neseva v najino posteljo, je samo še slabše. tako, da pač moramo nekaj jokcanja preživeti. tiste hude histerije so bile pa samo prvih nekaj dni.

do naslednjičuser posted image

držim pesti, da bo vsaj pri vas šlo vse lepo naprej.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naše spanje - poročilo
30.12.2005 10:29:04   
metka
user posted image user posted image user posted image !!!

Vidim, da se vam kar hitro "obrestuje"! Torej moramo mi še malo vztrajati!
LP

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naše spanje - poročilo
30.12.2005 20:52:04   
ZARA
 user posted image  Bravo, kepa* !! Me veseli in upam, da tako ostane...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naše spanje - poročilo
31.12.2005 11:01:14   
Jutra
Krasno, Kepa*user posted image user posted image user posted image
Zelo sem vesela zateuser posted image  Vem, kako je težko v trenutkih, ko se odločiš narediti spremembo pri otroku. Meni so bile v veliko pomoč spodbude in moralna podpora drugih. In z veseljem to širim naprej.

V naslednejm letu ti pa želim velikooo prespanih noči in spočitih dniuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naše spanje - poročilo
4.1.2006 11:43:35   
urši*
user posted image bravo, fajn ste to zrihtaliuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naše spanje - poročilo
4.1.2006 13:50:17   
rainbow
user posted image user posted image user posted image čestitam!

jaz sem z eno že uspela, zdaj pa me še druga čaka, ampak kdajuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naše spanje - poročilo
6.1.2006 22:15:48   
KODA
user posted image user posted image čestitam

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naše spanje - poročilo
6.1.2006 22:23:23   
Anonimen
O, fino, bolje se ne bi moglo izteči. Super.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naše spanje - poročilo
7.1.2006 23:50:38   
Urška*
user posted image user posted image user posted image bravouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naše spanje - poročilo
11.1.2006 10:04:35   
piščanc
super, da vam je uspelo, ampak tole o nič jokanju pa malo minimaliziraš, ker jaz se spomnim tvojih postov par dni nazaj, kjer si jamrala, da ne veš, če boš zdržala, pa o eni uri jokanja...

a tako je potem to, če rata kar naenkrat ni bilo jokanja in strahu, če ne rata pa je fuuul jokal. situacija je bila pa ista

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naše spanje - poročilo
11.1.2006 20:50:19   
kepa*
Eh, piščanc, men je vseeno kaj ti misliš. Če si pa že tako natančno brala moje poste, potem bi si sigurno zapomnila, da sva že prej ga enkrat poskušala navadit na spanje v svoji posteljici in takrat se je jokal eno uro, čeprav sva ves čas hodila k njemu. In ker nisva imela srca, ga pač nisva pustila in je nadaljeval s spanjem pri nama. Stanje se je slabšalo, ker je hotel, da grem spat takrat ko on. Zato sva se po parih mesecih spet odločila, da bova poskusila ga pustit mal jokat,  ko nič drugega ni zaleglo. Ja, naju je bilo strah, ker sva se spomnila, kako je bilo prvič, ko sva ga poskusila navadit na posteljico. in jA; tokrat naju je pozitivno presenetil, saj se res skoraj nič ni jokal.  Očitno je bil ravno pravi čas. In če te že zanima, naš malček zdaj zaspi brez problema v svoji posteljici in v svoji sobi brez joka in smo vsi zadovoljni. In ja, nam je uspelo na ta način. (Morda bo spet prišel trenutek, ko bo kriza. Trkam, da ne.). Vem, da si ti zagovornica načina, ne pustit otroka jokat, tudi jaz sem bila, a vidim, da je verjetno odvisno od otroka in trenutka, ko se za to odločiš.
Sicer pa jaz raje vidim, da smo vsi naspani, kot pa da se cele noči zbujamo in bognedaj, da bi otrok malce pojokal, hop, ga že nosimo po sobi.
Mi imamo pač druge prioritete, kar pa ne pomeni, da ga mi ne cartljamo. A jaz želim, da loči, kdaj je noč in kdaj je dan. In nisem zagovornica vzgoje, kjer je treba otroku streči na vse možne načine, mu ne postavljati nobenih mej itd. Delam z otroki in verjemi, vidim, kam pelje ta t.i. sodobna vzgoja. 
Ljudje smo si pač različni, kajne?
Pa brez zamere.  

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?