|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
3.1.2006 9:14:11   
Anonimen
Jemljem klomifen drugi  misec in ultrazvok, mi je pokazal drugačne izvide kot v prbem mesecu. Maternico imam 74mm, odboj 9mm trojen in jajčniki 42x27 in 35x27. Prejšnji mesec ko sem bila na ultrazvoku pa še daleč ni bilo takih izvidov. Maternica zelo majhna in tanka jajčniki normalni, ali sem mogoče lahko po takih izvidih noseča. ali je to znak, da bo prišla menstruacija?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
3.1.2006 11:06:48   
Anonimen
znak, da bo prišla menstruacija je debela sluznica. Če imaš tanko, je še dolgo ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
4.1.2006 10:10:05   
Anonimen
To pomeni, da bom kmalu dobila user posted image , in nosečnost lahko izključim??!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
4.1.2006 11:24:41   
Anonimen
Draga Anonimna!
če je sluznica maternice tanka (kot si napisala, da je pri tebi) potem to pomeni, da mesntruacije še DOLGO NE BO!
In z ultrazvokom bi nosečnost opazili, se ti ne zdi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
4.1.2006 11:55:02   
Anonimen
Draga UnderEja!

Si me razumela narobe. Prejšnji mesec sem imela tanko sluznico, ta mesec ko sem šla na ultrazvok (2 mesec klomifena) sem imela maternico povečano in odebeljeno, zato sprašujem, če je možno, da sem zanosila. Na ultrazvoku pa sem bila 25. dan ciklusa in takrat ginekolog še ni videl ničesar! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
4.1.2006 12:00:37   
pupika
Jaz pa mislim, da imaš v času nosečnosti odebeljeno sluznico, no vsaj jaz sem jo imela ko sem imela IMN, in to je bilo moji G čudno, ker nosečnosti ni videla v maternici in je mislila, da sem dobila M ob rahli krvavitvi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
4.1.2006 12:36:22   
naja78
ob nosečnosti,ni pa vedno nujno,se maternica prične lepo debeliti in pripravljati najboljše za user posted image . zadebeljena

je pa lahko tudi patološko,ker preveč mm ne sme bit,nevem pa kolk je meja.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
4.1.2006 12:49:52   
Mijavček
kokr jaz vem, je sluznica maternice na začetku ciklusa oz. takoj po M najtanša in se postopoma debeli do M, torej je pred M odebeljena. Anonimna, če si bila prejšnji mesec na UZ bolj na začetku ali na sredini ciklusa, zdaj pa si bila 25.dan, potem je čisto razumljivo, da so drugačni rezultati.
Ni pa seveda izključena niti nosečnost, samo 25.dan se o tem še težko govori pomojem, pa če je še ne vem kakšen UZ aparat.
bo treba kar malo potrpet na žalost. takle mamo.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izvidi ultrazvoka, mogoče noseča?
4.1.2006 14:16:07   
A_A
Tako je kot je povedala Mijavček.
Mislim pa da se plod vidi na UZ šele v 6. tednu, redko tudi že v 5.tednu.

_____________________________

Sreča in zadovoljstvo sta v nas samih.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?