|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grrr mleko zmanjkuje
4.1.2006 22:41:13   
Aleksandrin
Naša je stara 3m in danes sem ji prvič dala dodatek umetnega mleka user posted image .
Kljub sezamu, veliki količini popite vode, pogostem pristavljanju imam malo mleka.
Ali je možno, da ima sedaj obdobje poskoka rasti.
Če samo pomislim, da sem se mesec nazaj hecala, da bi mleko lahko prodajala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.1.2006 22:53:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
4.1.2006 22:56:55   
anckabancka
Poskusi za večerjo in zajtrk jesti polento in mleko. Meni pomaga!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
4.1.2006 22:59:09   
Sibil_
Dosti morate jest in dosti pit.Če ne jeste dovolj ne bo mleka, ker ga vaše telo ne potrebuje.Torej-žret.
Linijo boste pa kasneje nazaj pridobivale...user posted image
LP pa dosti mleka v bodoče,user posted image
Sibil

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
4.1.2006 23:19:52   
Anonimen
Ja, tako kot je sibil rekla, veliko je treba tudi jesti, ne samo piti. Lea bo imela kmalu 6 mesecev, jaz pa si še vedno črpam mleko in ga je dovolj. Ne pravijo brez veze naše babice, da morajo dojilje jesti močno hrano.

Upam, da ti bo ratalo in da se ti bo količina mleka spet povečala.

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
4.1.2006 23:44:54   
mamči
Dojim že skoraj 5 mes. in sem imela že večrat "mlečno krizo", največkrat zvečer. Pa sem pol ugotovila, da niti ni vedno povezano z hrano ali pijačo, ki je npr. manj pojem/ popijem, enostavno je prišla kriza in tud odšla.
Sem pa lepo našemu user posted image  dodala po flaški,sama kaj dobrega prigriznila, popila dost tekočine, malo polenarila in stanje se je stabiliziralo!
Upam, da je pri tebi tud prehodna krizica!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 0:05:23   
kofetek2010
moja pa je taka prava ženskica, je čisto počasi in jasno, da se ne naje v doglednem roku in potem po pol ure visi na joški in zaspi zraven user posted image  ko ji vzemem zizo iz ust (da podre kupček) pa začne gledat kot sovica in tulit user posted image  ji dam zizo nazaj, 5x potegne in spet zaspi oz.vleče na play back user posted image  dude pa noče, ima ene 4 in nobena ni OK user posted image  zato dobi ob 23h pred spanjem dodatek, spije (zeksa) cca. 30 do 50 ml in zaspi kot ubita user posted image  

se spomnim, ko sem sina dojila je vlekel s tako vnemo, da je bil čist zašvican v glavo user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.1.2006 0:07:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 0:13:02   
Seven*
Ej Jana, pri nas je cist isto!!!! Skoz bi bla priklopljena, pomojem bi celo noc spala!!!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 0:15:10   
Seven*
Jana, kak ste jo navadli na flasko. Nasa noce flaske, pa bi tako rada kdaj kam sla... user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 0:19:44   
kofetek2010
user posted image  seven, sem že razmišljala kako si jo amputirat user posted image  problem je samo zvečer, čez noč ji lahko stran vzamem, pa zjutraj tudi (vstajava okrog 10h) user posted image  bolj se bliža večer, bolj bi ona visela in visela in visela

moram še to dudo sprobat (http://www.nuby.be/en/frameset.htm), samo trenutno nimajo v BC velikosti 0+ user posted image
user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 0:20:54   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Jana, kak ste jo navadli na flasko. Nasa noce flaske, pa bi tako rada kdaj kam sla... user posted image user posted image


so jo navadli v PO porodnišnici, saj sem imela carskega in Aventovo flaško lepo sprejema user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 0:43:14   
lelaval
Jana 73 jaz sem takšno dudo kupila že pred porodom, pa je nikoli ni prav marala, zizo pa bi imela  v ustih 24 ur na dan, če bi lahko.user posted image  
Je pa res, da imajo verjetno samo obdobje, ko bi bili radi vseskozi "priklopljeni". Vsaj za mojo bi lahko tako rekla. Pride in mine, pa spet pride in gre. Jaz sem jo raje dojila, kot pa ji dala dodatek, ker včasih mi je prav pasalo, da jo priklopim, ker mi je že mleko teklo ven (pa čeprav je jedla uro pred tem). Je pa res, da se nisem (skoraj) nič sekirala, ko je jedla, sem jaz zraven dremala, pila ogormno, jedla pa, ko sem bila lačna. Pa magari opolnoči. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 1:14:49   
Aleksandrin
Tudi jaz sem jedla po mili volji, sedaj imam težo kot ob porodu user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 7:02:04   
PBJ
Mislim, da je to samo prehodno. user posted image  določeno obdobje potrebuje več mleka., kakor sama praviš: poskok v rasti.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 9:41:06   
hanita
Sto ljudi , sto čudi. Mi smo se pridno dojili do petega meseca in pol kriza, prvo sem mislila da ni mleka, sem začela spet ogromno jest in pit in mleka je bilo ogromno, a ni in ni hotla pit. Sem jo pristavljala kar se je dalo , še ponoči smo se spet začeli dojit,prej se ni več.
Jaz sem jo pristavljala, ona je pila 3 minute in potem gledala okrog al pa začela tulit. Sem se matrala ene tri tedne, jo pristavljala (skoraj silila) si po dojenju stiskala (je špricalo ven enih 5 curkov mleka), jedla , pila, a ona ni hotla.
Potem smo se dojile zvečer in zjutraj, a počasi tudi tega ni hotla več. Pol mi je blo pa zadosti in zdej je na flaški, dojenje pa samo ponoči , al pa zjutraj ko je še v transu.

Ful sem bila depresivna, a zdej sem se nekako potolažila. Sej sem tud jaz zrasla komplet na flaški in mi nič ne manjka (se tolažim), ampak vseeno pogrešam trenutke dojenja, ki so bili samo najini.user posted image

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 9:46:41   
hanita
še dodajam:
ti se vseeno trudi, verjetno je res prehodno, po moje ni kriza z mlekom, mislim, da pride pri dojenčku neka sprememba, kdo jih razume.user posted image

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 10:38:02   
Grascakinja
Aleksandrin, a nisi ti na 90D dieti???

Mogoče bi morala še malo počakat, da pridete na gosto hrano.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 10:45:54   
Aleksandrin
Pa si me dobila user posted image .
Sem si jo malo prilagodila, tako, da mislim ne bi smelo biti zaradi tega težav. Jem normalno, kot prej samo, da ločujem in zvečer se ne nažiram, kot sem se prej.
Ali se motim?

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
5.1.2006 23:44:12   
anckabancka
Se strinjam, tud hrana je zelo pomembna.  Takoj opazim, da je manj mleka, če nimam časa jesti.
Sem pokurila vse maščobne zaloge, ki so se nabrale med nosečnostjo in še tiste, ki so bile pred nosečnostjo user posted image , zdej imam pa kar probleme. Se moram res načrtno dovolj prehranjevati, kar pa je kar težko, saj najprej pomislim na malega potem sem pa jaz na vrsti. Naprimer: moji zajtrki so šele okrog 11 ure.user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Grrr mleko zmanjkuje
6.1.2006 0:56:55   
Aleksandrin
Pa saj bo verjetno ravno to, smo bili 3.01 na pregledu in ni bilo časa kaj pojest in glej ga hudiča zvečer no milk user posted image . Ampak pravijo, da je vse v glavi, bom poizkusila mislit, da mi joške pokajo od mleka user posted image .

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?