|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a še ima katera po porodu eno št. večje čevlje
5.1.2006 18:28:29   
Moyca_
jaz jih imam. Sploh mi ne gre v glavo kako je to možno. Celo življenje sem imela 39 zdaj imam 40user posted image user posted image user posted image  Ne razumem, vendar po drugem porodu več ne dobim nobenih 39 gor. To sem že enkrat slišala, ampak sem se smejala- sedaj pa imam user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 18:32:28   
Marogica
Še nisem slišala, da bi obstajala kakšna povezava. Imam pa po vsakem porodu za eno št. manjše joške.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 18:57:56   
CatJa
Ja, Moyca in ja, Marogica -> večje stopalo in manjše prsi user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 19:06:49   
san
jaz imam prej manjšo št. kot večje, so mi vsi čevlji mal preveliki. za prsi pa na žalost kot marogica, po vsakem porodu ena št. dol

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 19:09:20   
Aleksandrin
Tudi mene vse tišči, ravno tako imam 39 št.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 19:10:02   
Anonimen
Jaz sem imela celo življenje 37 ali 38, po porodu pa 39.user posted image  Ampak sem imela tudi kil primerno več, tako da je nekaj tudi od tega, čeprav prste sem imela pri 39 do konca. Še enkrat user posted image .
Ampak zdaj, ko sem shujšala, mi je šla tudi noga skupaj in imam spet 38. Tako da je zdaj user posted image .

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 19:27:37   
PiaM
37, pred porodom 39, po porodu 38, čez nekaj mesecev 37,5, kar imam še sedaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 19:36:18   
Mel_A
Hmm, jaz isto. Vsi čevlji št. 39, ki so mi bili prej za na komot, so mi zdej glih za glih... Še dobro, da so teniske bolj ohlapne, da jih lahko še nosim brez problemov. Ne vem pa, kam bom dala vse une čevlje in špičake in to... Mi jih je škoda dat stran, ker so še glanc novi...

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 19:55:19   
Magi*
v pozni nosečnosti in takoj po porodu sem bila "big foot mama", zdaj je malo bolje. sem se pa navadila na komot in imam zdaj rajši mal bolj ohlapne čevlje, prej sem pa komot nosila špičake in visoke pete.

o joškah pa ne bi...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 20:02:41   
jana30
Joj jaz tudi imam 40, prej pa celo življenen 39. Pa imam toliko lepih čevljev. Le kaj bom z njimi. No tudi jaz sem zdaj na dieti in mogoče bo kaj pomagalo.

_____________________________

Carpe diem !


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 20:02:58   
Jančika_
Ne samo noge, tudi rit imam eno cifro večjo.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 20:15:32   
Tiki
Tudi jaz imam po porodu za pol večjo št. in nosim čevlje 40 - 41, odvisno od modela. Kilaža je enaka, košarice za črko manjše, obseg pa za 5cm večji (pri modrcu).

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 20:23:25   
Anonimen
Jojojoj, a zato so me pred par dnevi čevlji s peto tiščali... pa ne da bo potrebno tudi te zamenjat?! user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 21:14:29   
nejcko
Jaz sem pred prvim porodom nosila čevlje št. 35, veliko čevljev (odvisno od modela) pa sem imela tudi št. 34. Zdaj po drugem porodu pa št.34 niti pod točko razno več ne spravim na noge in imam konkretno 35.
O joških pa tudi jaz ne bi ... o riti pa še manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 21:15:08   
kepa*
evo ,super, da si vprašala, ker imam podoben problem. Sem si kupovala čevlje, pa ni sem mogla obuti moje standardne št. (40), sem mislila, ok, je manjši model, kupim 42. Včeraj pa spet gledam gležnarje, pa mi 40 nikakor ne gre gor. Pa bo res držalo, da se ti po porodu noga razširi.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a še ima katera po porodu eno št. večje č...
5.1.2006 21:39:07   
Jutra
Noge št. 41, med nosečnostjo 42, nekaj mesecev po porodu spet 41, a se mi zdi, da imam sedaj večjo razliko med L in D nogouser posted image  
Ostanejo pa stopala večja po porodu zaradi vse tiste teže, ki je toliko časa dol pritiskala in pr nekaterih je to trajna sprememba.

Kar se pa "balkona" tiče imam pa sedaj eno št. večjo, pa že 4 mes. ne dojim več. A se to tudi ne zmanjša več??

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?