|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 19:42:04   
eya
Sem prvič noseča in si želim otročka dojiti, samo malo me skrbi, ker sem imela vedno bolj majhne prsi. Saj sem nekoč brala, da to nima vloge pri dojenju, ampak v zadnjem času nisem nič zasledila na to temo. Zanima me, če ima katera konkretno izkušnjo?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 19:44:14   
Magi*
eh dej nehi no, jaz sem imela čist male joškice in sem dojila brez težav, imela preveč mleka in še zdaj dojim. velikost ne igra nobene vloge.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 19:46:01   
kofetek2010
velikost prsi nima nobene veze z dojenjem oz. s količino mleka user posted image
mlečne žleze so tiste, ki so odgovorne za nastanek mleka in ne maščoba, ki je sestavina velikih prsi user posted image

nč skrbet zaradi velikosti user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 19:55:02   
Aleksandrin
Ta velike so za moške, ta male pa za otroke user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 19:55:48   
Anonimen
Jaz sem imela pred porodom 75B user posted image
Ko sem rodila pa začela dojit sem imela 90C user posted image
Zdaj, ko ne dojim več, imam 80Buser posted image

Dojila sem skoraj 5 mesecev in Gašperjeva krivulja rasti in teže je malo nad povprečjem.
Torej, nč bat user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 20:09:26   
HuAnita
Jaz jih imam kar v minus, res mora biti človek dobrohoten, da mojim slivam reče joškice...
Pa še dojim, pri 15m.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 21:44:05   
muki1
Jaz jih imam kar v minus, res mora biti človek dobrohoten, da mojim slivam reče joškice...

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  O maj gad.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
6.1.2006 22:20:41   
žiža
no ja, jaz resnično upam, da ni nič na tem. Ne, sej verjmam da ni. Moja sister je tud cela mlekarna ratala, pa tud prej ni blo vse skupi nč za vidt. sorči tažanauser posted image
Pr men je blo pa prej skoraj nič, mleka potem glih tolk, da ne morem rečt, da ni blo nič, zdej je pa en velik NIČ pa še predznak - bi lahko dala spred.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
7.1.2006 9:22:48   
eya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ste me pa nasmejale....

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
7.1.2006 10:08:15   
Anonimen
eya, bistvo je veliko pit. vsaj ene 3 litre na dan. Pa najboljš vodo!

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
7.1.2006 10:58:53   
Grascakinja
Sicer ni tko enostavno, ampak moja pediatrinja pravi: JEJTE ZA ENEGA, PIJTE ZA DVA, BODITE FLEGMA ZA TRI.
Je pa res, da ni treba met pamelandersonk, da bi lahko dojila. Pravzaprav se mi zdi, da je skor mal o lažje z manjšimi prsmi dojit kot z večjimi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
7.1.2006 19:14:00   
mujcek
Jaz imam majhne (70b) in mislim, da sem zaradi majhnosti imela težave. Ko je prišlo mleko, sem imela prsi čisto trde (skoraj kot kamen), mleko pa se ni izločalo. Torej je bila težava preveč mleka za tako male prsi; če se mleko lepo izloča pa mislim, da majhne prsi niso problem. Edino mogoče ne pride v poštev kakšen položaj dojenja (verjetno je težje dojiti sede???) user posted image ?

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
8.1.2006 0:35:28   
lelaval








Ta velike so za moške, ta male pa za otroke

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smešno, pa vendar resnično. Važna je kvaliteta in vse je v tvoji psihi. Če se boš že pred porodom odločila, da boš dojila, boš potem res ne glede na velikost svojih prsi (malo so se ti verjetno povečale že med nosečnostjo, po porodu pa se ti bodo zopet). Pa čim manj se poskusi sekirat in pit zelo veliko (ni važno kaj, važna je količina - jaz pijem vodo), pa boš mleko lahko še prodajala. user posted image

Skratka, želim ti uspešno in dolgo dojenje.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
8.1.2006 18:02:19   
tincci
Jaz sem imela 90D pred porodom, zdej imam 85E, bomo videli, kako bo, ko neham. Imam pa velikooo user posted image , ravno danes sem razmišljala, da zarad tok mleka user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malo neumno vprašanje o dojenju?
9.1.2006 11:39:59   
Pupica
Nisem med kravami joškarcami, pa vseeno sem mela mleka za izvoz, tako da nič bat. Le brez stresa, redna prehrana, pa bo dovolj!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?