|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste, ki uporabljate racman plenice...
6.1.2006 21:22:58   
*maja
Zanima me kako oz. kam dajete polulane plenice user posted image ? Jaz jih dajem v  plastičen koš s pokrovom. Jih ve date samo v koš, ali jih imate namočene, če jih perete tam na dva - tri dni...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za tiste, ki uporabljate racman plenice...
6.1.2006 22:54:57   
2ursae
čau, maja,

pri nas je tako: plenica gra direkt z ritke v plastičen koš s pokrovom. Čez dan se nabirajo tam, dam jih pa prat vsako jutro. Tko, da jih v bistvu ne perem na dva do tri dni in nimam problema s "shranjevanjem". Pa mislim, da če jih ne bi prala vsak dan, jih ne bi namakala. Ali pač? Odvisno - a se drekci zasušijo pa jih ne moreš dobro sprati? Mislim, da v zaprtem košu itak dobro zastaja vlaga in se drekci ne morejo zasušiti, oz. vsaj ne preveč user posted image .

A uporabljaš predloge? Če jih ne, ti jih priporočam, je plenica precej manj umazana.

nočko

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za tiste, ki uporabljate racman plenice...
6.1.2006 23:37:33   
Seven*
V kos s pokrovom.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za tiste, ki uporabljate racman plenice...
7.1.2006 11:23:03   
teta beta
2ursae, koliko jih pa pol ponucaš, da jih pereš vsak dan? Moj stroj ima 6 kg boben in ni šans, da bi prala tako pogosto, že tako kar iščem, kaj naj še notri vržem. No, res pa da kombiniramo s papirnatimi plenicami.
Tudi jaz jih mečem v koš s pokrovom, namočim jih pa, če so kake zares fejst pokakane plenice. Ali pa včasih že kar takoj sperem kakec dol in jo pol vržem v koš. Sicer pa v koš mečem tudi pokakane tetra plenice.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?