|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sirup CLARITINE
10.1.2006 10:08:04   
Anonimen
Pred 2 dnevoma sva bili pri pediatru, zaradi kašlja. Ker ni bilo vročine, nama je predpisal sirup Claritine. Res se je kašelj malo umiril, prenehal pa ni. Pozna katera to zdravilo?Koliko časa se jemlje?
Bi morali ponovno na pregled?
Ker če sem jaz prav razumela zdravilo le stanjša sluznico. Ne odpravi pa pravih vzrokov za kašeljuser posted image

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 10:14:44   
timoteja
Kolikor se jaz spomnem, je naša tamala dobila ta sirup pri odpravljanju alergije (se mi zdi, ko je enkrat dobila Ospen, da so se ji pojavili drobni rdeči izpuščajčki, in je potem dobila ta sirup), tak da pri kašlju pa ne vem , če pomaga. Naša deklica je pred tremi tedni kašljala in bila prehlajena (brez vročine), pa je dobila Hiconcil. Žal ti kaj druga ne znam pomagati.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 10:17:07   
BISKVITKA
Zdravilo Claritine je antialergijsko zdravilo. Tudi mi smo to zdravilo uporabljali proti kašlju, ko sta bila otroka še majhna. To zdravilo umirja kašelj, srbenje in podobne stvari pri alergijah. Mogoče sumijo, da ima otork kakšno alergijo. Preberi tudi priložena navodila.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 10:24:37   
Anonimen
Mi smo Claritin dobili zaradi srbenja ob noricah. Ja pa res antialergik.

(odgovor članu BISKVITKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 10:28:17   
Anonimen
Ja Claritine je antialergijsko zdravilo.
No ne vem,ampak naša pediatrinja ni hotela nič dati za proti kašlju,češ.da nič ne pomaga.eni sirupi,da še bolj dražijo,drugi,da so alergeniuser posted image
In na koncu se je izcimil bronhitis in je predpisala natibijotik.
Tako da ti svetovat,kakšen pomirjevalni sirup ne upam,ker ne vem zakaj tvoje
dete pokaščjuje,Lahko je res kakšna alergična reakcija,na boh ve kaj.
jaz sem mojim,sicer že večjim dala Panatus sirup za pomiritev kašlja.
Vem pa da sam svoj zdravnik biti,je včasih nevarno,ker bolj škodiš,kot pomagaš.

(odgovor članu BISKVITKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 10:28:54   
kofetek2010
naš tud jemlje Claritine zaradi alergije na pike user posted image  baje ni najbolj prijazno zdravilo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 10:33:41   
KODA
Jaz dajem Claretine sirup tamalemu,samo takrat,ko se mu pojavi alergija.Pa samo eno žličko na dan.Sirup tudi pomirja in ga dajejo,kadar otrok preboleva norice.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 10:34:20   
Seven*
Emm..halo?!? A ima kaksno alergijo? Ker ce nima, je tole zdravilo napisala kar tako, brez veze.. Tako kot so ze punce napisale. Gre za zdravilo, ki se uporablja ob alergijah.

Indikacije
Tablete in sirup Claritine so namenjeni odpravljanju simptomov, ki spremljajo alergični rinitis to pa so kihanje, izcedek iz nosu (rinoreja) in srbenje in pekoči občutek v očeh.
Z zdravili Claritine zdravimo simptome in znake kronične urtikarije in drugih alergičnih kožnih reakcij.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 15:34:39   
Cikica
Mi smo ta sirup jemali ko je imel alergijo,ko pa je imel prehlad pa sem kupilaFLUIMUKAN-je v škatli in je prah,zmešaš ga z vodo,sokom,čajem in daš piti.Naš se je tako lepo izkašljal in je bilo vse ok.Jemal je 3Xna dan pol vrečke.Se pozanimaj.Dober je pa tudi slezov sirup ali slezove korenine.

Pa čim prej ozdravite.
user posted image lp,cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sirup CLARITINE
10.1.2006 19:02:39   
Anonimen
Ja mislim, sem provuser posted image
Naše pedatrinje ni bilo, in nadomestna je pač dala ta sirup. Čeprav se je meni že takoj zdelo, zakaj bi tanjšali sluznico in zdravili alergijo, ker ALERGIJE DO SEDAJ NIKOLI NOBENE NI BILO. Ne na hrano ne na nič!
Tako da sem danes prenehala z dajanjem zdravila, če bo jutri še vedno kašelj pa grem nazaj do svoje pediatrinje.
Mislim, pa sej ene niso resne no!user posted image user posted image ?
Kaj bomo za alergijo dobili sirup proti kašlju???user posted image

LP

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?