|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje za Bejbo
12.1.2006 12:13:39   
Lari
Živjo!

Jaz sem po dolgem času začela spet viseti na temle forumu (bila sem na porodniški) in sem opazila, da si ti ena med redkimi, ki se še ostala od starih forumk. Jaz sem bila tudi včasih pod drugim imenom prijavljena, ampak pustimo zdaj to.

Zasledila sem, da pričakuješ drugega dojenčka in ker vem da si prvega rodila s CR, ker je bil v medenični vstavi, me zanima, če že kaj razmišljaš kako boš v drugo? Kdaj pa imaš rok?

Lp, pa brez zamere za firbčnost.

Lari.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje za Bejbo
12.1.2006 12:17:38   
Bejba
Katera pa si, da veš toliko o meni user posted image ?
Ja, prvega sem rodila s CR in verjetno bom tudi drugega. Čeprav si neskončno želim roditi naravno, mi tako babica v porodnišnici kot ginekologinja priporočata naj grem kar direktno na CR. Predvsem zato, ker je zelo malo časa med prvo in drugo nosečnostjo. Pa da si ne bom kdaj kaj očitala, če se kaj zakomplicira.
Sploh pa mi je G na zadnjem pregledu rekla, da imam nizko posteljico in da če bo tako ostalo, je baje avtomatično CR. Bomo pa videli kaj bo čas prinesel.

A vi tudi že razmišljate o drugem? Me pa res firbec matra katera si. Pod katerim nicom si bila prej prijavljena?

LP, Bejba user posted image



_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje za Bejbo
12.1.2006 12:18:41   
Bejba
Aja, rok imam pa 14.05.2006 user posted image .

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje za Bejbo
12.1.2006 12:24:23   
Lari
Prej sem bila prijavljena pod Natali, pa sem potem pozabila geslo, ker jih moram imet tolko v glavi, pa sem se kar pod Lari prijavila, to je pa moja sončica.
Ja od kje vem toliko o tebi, dobro leto nazaj sem stalno visela na temu forumu, dostikrat smo si pisale pod nadaljevanja in ne vem katera tema je še bila. Spomnim se tudi Anite, ki je bila največja optimistka na temu forumu in nikakor ni mogla zanosit. Zdaj je pa sploh ne zasledim več.
Doma pa nisesm našla časa, da bi se vsedla za računalnik in visela na forumu, pa še internet je počasen. Zdaj sem pa v službi in spet mal čikiram.
Mi še ne razmišljamo o drugem, ampak definitivno ne bo več razlike kot 3 leta. Čimmanj v glavnem.
Kako pa so v tvoji službi to sprejeli. Mene je namreč tega bolj strah, sicer bi mi že tudi delali naprej.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje za Bejbo
12.1.2006 12:30:17   
Bejba
JAZ SEM V BISTVU V SLUŽBO IZ PORODNIŠKE PRIŠLA ŽE V TRETJEM MESECU NOSEČNOSTI, TAKO DA SEM JIM TAKOJ POVEDALA. rEAKCIJA JE BILA SUPER POZITIVNA. sO REKLI, DA SO KAR PRIČAKOVALI IN DA JE PARV TAKO, SAJ MORAMO SKRBETI ZA SLOVENČKE user posted image  - joj, sori za velke črke, sem šele sedaj vidla.
V glavnem s tem nisem imela problemov. Sem pa tudi v državni firmi, tako da se ni za bat, da bi me kar stran dali.

Torej si Natali, sedaj se te pa spomnim ja. Anitko sem pa tudi jaz že iskala, pa nazadnje ko se je javila, še ni ratalo, vem pa da je imela tudi neke probleme s fantom ali kaj. Nisem preveč sledila. Sedaj se pa že kar nekaj časa ni javila, ja. Upam, da je vse v redu.



_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje za Bejbo
12.1.2006 12:37:24   
Lari
Ja tudi jaz ji želim vse najboljše.
Upam, da si še kaj piševa, pa veliko sreče tudi tebi.

LP, Lari.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?