|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 12:01:53   
Anonimen
Ja prav ste prebrale..V mariborski občini so ukinli mleko na recepte(družinbam ki so socialno ogrožene) in sedaj vsakemu pripada ob rojstvu ptroka 25.000sit!user posted image

Upam, da že ni kje objavljeno!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.1.2006 12:10:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 12:17:10   
fricka
Ja, tudi jaz sem porabila povprečno 12.000 na mesec za mleko. To je kar strošek. pomnoži z 18 mesecev kolikor naj bi pili adaptirano mleko in jedli z njim mlečne stvari pa si v velikem minusu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 12:19:30   
Anonimen
Bagi ploskam , ker mi je boljšeuser posted image user posted image Jaz sem dobivala za NIka mleko za 3 mesce in to hipp1, ki stane cca. 1400sit, tak da men bi se splačalo!Dobila sem pa škatlo na tedenuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 12:23:40   
Anonimen
jA ITAK JE PREMALO ...samo men bi se bolj splačalo dobit denar, ker na teden sem porabla po 3 škatle ne pa eno, tak kot je blo dano na recept.No kakorkoli pač javim kaj sem prečitala!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 12:23:56   
F*S*M
ja sam si še vedno v minusu, če dobiš samo ob rojtvu 25 jurjrv, al dobiš vsak mesec 25 jurjev?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 12:28:01   
Anonimen
Minus je vseeno velik ja, pravim le meni bi denar prišel bolje(ali tistim , ki ne dojijo), pač za ta denar ki se dobi zdaj, bi dobila mesečno več škatel, kot sem jih dobila na recept!!user posted image

Mislim, da se ta vsota nakaže le 1x!user posted image

Nisem pa ziher, sicer pa v reviji Žurnal je članek!

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 12:43:18   
frutka_
Meni se to tudi zdi žal0ostno...Naša občina najbolj špara na otrocih, kar sama lahko vidim v svoji službi...hudiči presneti, upam, da se jim bojo stolčko kmalu zamajali!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 14:23:42   
lelaval
Tudi jaz mislim, da je to velika sramota za našo državo, da še to ukinejo, ko je že itak premalo rojstev.  user posted image  Banda hudičeva. user posted image
Kar pa se tiče tistih 25.000 - meni bi prišli prav, ker sem 6 mesecev izključno dojila (da se ne pogovarjamo, koliko sem takrat jaz potrebovala za hrano user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 14:35:26   
Dejča
Sploh ne vem, o čem govorite - pri nas ne dobimo niti mleka na recept, niti denarja user posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 15:59:42   
petraz
Ja sem to slišala od prijateljice, ki ga za enkrat še dobiva. Povem pa vam, da je to zelo, zelo žalostno.... Pa se gremo neko državo, ki vzpodbuja mlade družine k čim večjemu število otrok!??? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 16:54:51   
tincci
Kdo se pa upošteva za soc. ogrožene družine?

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 17:03:00   
Anonimen
Men je rekla zdravnica, da dobijo tisti starši, kjer je vsaj en od staršev prijavljen na csd

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 21:12:02   
Urška//
jaz sem dobila ker sem študentka, sicer pa res sramotauser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 21:48:19   
tincci
Ma, dobr, sramotno je še marsikaj drugega. A ni sramotno, da dobijo pomoč samo ogrožene družine? Kaj pa drugi, ki imamo otroke? In niti slučajno nimamo zastonj vrtca kot ogroženi, otroški dodatek je lih za okras, tko da na koncu koncev prideš do tega, da se najmanj splača bit srednji razred, ker ti itak tok poberejo, kot ogroženim dajo! To je sramotno! Da se ne splača bit poročen in zaposlen, ampak doma ogrožen! Če je človek ogrožen, ne vem, zakaj bi delal otroke, naj najprej poskrbi za svojo socialno varnost sam, saj ni vendar invalid!!

A mislite, da meni kdo plača za mleko?????????????? Ve bi imele pa 25 jurjev na mesec!??? Ma, too much, a zato, ker smo mame, mora pa država nam mleko kupovat? Ne rečem, da ne bi bilo lepo, ampak lepo vas prosim, zakaj se obnašate, kot da nam to pripada, ker smo se same odločili za otroke???

Mah.. vem, da me boste zdej požrle, ampak mogla sem tole napisat!


(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 22:33:23   
natalia
vse mlade družine bi morale dobit.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NIČ več mleka na recept...
13.1.2006 22:42:10   
Andra
Mi pa dobimo denar (50 000 SIT), pa še recepte za mleko do četrtega meseca.user posted image user posted image user posted image
Samo v pravi občini moraš živet.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NIČ več mleka na recept...
15.1.2006 12:12:53   
Meceno
Andra,.........a misliš tistih nekaj čez 50.000sit  ki jih dobi vsaka družina na CSD ali tisto kar dajo posamezne občine še ,..........namreč ta v Hočah občina , sem jim to povedala, je prvič slišala, žalostno da ene občine imajo denar za user posted image , druge niti za urejanje okolice. V KK bi dali vsaj 20.000sit, samo je Tara prijavljena v MB.

Naša država nima vse čisto pod kapo, pa saj to vemo user posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NIČ več mleka na recept...
15.1.2006 15:25:25   
Minka Pobalinka




Ja res je grdo to, da delajo razlike. Občina Litija tudi da za vsakega novorojenca 63.000.. midva jih nisva dobila, ker so nama zavrnili vlogo z razlago, daa sem šele 10 meseccev prijavljena na tem naslovu? user posted image  V občini, kjer sva bila prej, pa tudi nič, ker sva se pred 10 meseci odjavila..
O mleku na recept in kakšnih 25.000 pa lahko samo sanjam..



(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NIČ več mleka na recept...
15.1.2006 15:38:15   
kofetek2010
ja, v Žurnalu je to pisalo, a v sobotnem Večeru je tud pisalo, da bo po vsej verjetnosti občina MB le zbrala tud denar za financiranje adaptiranega mleka na recept user posted image  in da tistih 25.000 sit vseeno ostane kot 1x prispevek občine MB za vsakega novorojenca user posted image   ni pa nič pisalo, če to velja za rojene v l.2006 ali že prej user posted image

naša občina tud da 1x prispevek (25.000 sit) + knjigo Otroške bolezni (veliki priročnik) user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NIČ več mleka na recept...
15.1.2006 16:15:31   
Tejči
Andra, živima v isti občini (Starše), pa nisem nikoli od njih dobila 50.000user posted image  Le 30.000 za novorojenčka-ta denar pa mislim, da dajo vse občine, samo ene več druge manj.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
16.1.2006 22:21:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NIČ več mleka na recept...
16.1.2006 23:18:35   
pravljica
jaz tudi že 6 mesecev dojim in bi bila bolj za 25.000 sit (pa itak nisem "ogrožena", niti se tako ne počutim user posted image  )...lahko bi naredili kompromis: po 6. mesecih prineseš potrdilo, da nisi prejemal mleka na recept in tako dobiš zato nekaj drugega...kaj jaz vem, vsaj kak bon ali podobnouser posted image  konec koncev pa ni več normalno, da 2/3 mamic ki jih poznam (jih je kar precej trenutno in tudi če malo nazaj pogledam), "nima dovolj mleka"...ja halo user posted image  ajde, se zgodi, ampak to pa ni več normalno zame...če je potem še mleko zastonj, pa je po moje še toliko manj vloženega truda...čist moje mnenje user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NIČ več mleka na recept...
16.1.2006 23:27:58   
Andra
Bagi ti si v občini Miklavž, ki nima nobene veze z občino Starše.

Starše so do sedaj res dajale 30000 SIT, toliko sem tudi jaz dobila za sina, za rojstvo hčerke pa mi bodo še dali, ker izplačujejo samo enkrat na leto. Druge mamice so mi rekle, da naj bi sedaj dajali baje 50 000 SIT. Bom povedala točno, ko dobim denar.

Ta denar nima nikakršne veze s tistim, ki ga dobiš na CSD-ju.

Recepte pa so v letošnjem letu še dajali, ups preteklem 2005.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
16.1.2006 23:48:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?