|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:04:44   
vejica
Moj fantek bo marca dopolnil dve leti in v vrtcu je približno že pol leta.Pripeljem ga vsako jutro ob 7 in 45 minut, do sedaj so prihajali ponj ( teta, dedek.) do pol tretje ure popoldan in ga imeli v varstvu dokler nisem prišla iz službe.( cca 16 30 )Sedaj pa žal nimam več nobenega ki bi ga prej dvignil in bom bila primorana da mu podaljšam ure varstva v vrtcu.Zdaj pa vas sprašujem koliko časa so vaši otroci te starosti v vrtcu?Ali se jim ne zdi blazno dolgo?In ali je hudo ko ostaja med zadnjimi? Prosim potolažite me malo saj me misel na to da bo moje milo dete skoraj 9 ur v vrtcu ubija.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:10:04   
viv_
Moja je stara dve leti, v vrtcu je od 11. meseca naprej. V vrtec pride okrog 7 ure zjutraj, domov gre pa tam ob 15:15 nekje.

Prej je bilo super, ker je moja mami delala samo do 14h in je šla takoj po njo, zdaj so jim pa prestavili delavnik user posted image

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:26:16   
Anonimen
Naš gre letos septembra po dopolnjnem tretjem letu starosti.
V rubriko smo upisale,da bo obiskoval vrtec od 8h pa do 13h.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:31:01   
viv_
neva, on gre že v vrtec a ne?

Ker v jaslih grejo lih ob 12h spat in pol spijo tam do ene pol 2h, potem je malica in se je dosti pred tretjo uro niti ne splača pobirat. V vrtcu je pa potem že mal drugače...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:35:31   
katarina j.
Moj je bil ravno tako dolgo v vtrcu lansko leto pri 3 letih. Pravzaprav me čudi kako ostali starši lahko dvigujejo otroke prej, saj mamo vsi službe do 16h, a ne. No letos ima to srečo da sem na porodniški, pa ga pridem iskat takoj po spanju. Nič se ne sekiraj, verjetno on to ne doživlja tako hudo kot ti. Pa ne da jaz nisem ista-me je že zdaj strah, ker bom poleti oba morala puščat v vrtcu do 16h.

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:35:56   
BlankaT
Moj sin je v vrtcu že 3 leta. Vpisali smo ga, ko je bil 2 leti in je hodil v vrtec od 8h do 14h. Kadar pa nihče ni mogel zjutraj peljati in nato iti ponj, pa je bil notri od 6.30h do 16.45, pa sem ga včasih mogla celo čakati, da je kakšno stvar dokončal, s tem, da sta bila z vzgojiteljico sama. Je pa res, da zelo rad hodi v vrtec.

Lp, Blanka.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:41:36   
žmož
Moj je v vrtcu od 07.00 pa do 14.30 ali 15.00 ko ga pride iskat mama. V vrtcu je pa od 1 leta. Do sedaj ni bilo nikakršnih problemov, je pa res, da dosti otrok ostaja še dlje.

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 11:57:36   
Una
Mojega sina pripeljem v vrtec nekje od 8.00 - 8.30 in ga pridem iskat ob 16.00. Na začetku sem ga prihajala iskat malo prej, ampak mi čsovno ne znese več. Sm pa vidla, da pridejo nekateri iskat svoje tudi še kasneje.
Se pa ne strinjam s katarino j, da itak vsi delamo do 16 h. Moj na primer dela tudi do 19.00, jaz sem na faksu in nimam nekega stalnega urnika. Pač odvisno od službe, a ne.

LP, Una

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 12:25:09   
Bejba
Jaz imam srečo, ker moj možek dela do 14h in gre potem malega iskat ter me potem počakata doma, ko priracam še jaz okoli 15.30-16.00. V vrtec ga peljem pa jaz okoli 06.30.
Sem pa ravno zadnjič brala neke novičke iz vrtca, da otročka ni priporočljivo v vrtcu puščati več kot 9 ur. Če se le da naj bi jih starši, stari starši, tete, strici,...dvignili prej. Ampak pač vsi nimajo te možnosti - na žalost.

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 13:26:52   
bskrle
NAši dve sta povprečno v vrtcu 7 ur in pol, ta velika v vrtcu noče spati, zato bi lahko ponjo hodila prej, ta mala pa je pravi zaspanček. Vozi ju mož v obe smeri. Je pa res da sva učitelja in da se najin delavnik konča med 13.30 in 14. 30. Ker vozimo v sosednjo občino nekaj izgubim pri vožnji (15 v eno smer.)

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 14:12:57   
sazi
Sodelavka je imela malega v vrtcu od 1 leta dalje po 10 ur na dan (8-urni delavnik + vožnja v službo 1 uro v vsako smer). Ji je bilo zelo hudo, ampak ni imela izbire (tudi manj časa žal ne more delati). Zdaj so jo v vrtcu opozorili, da ne sme imeti otroka v vrtcu več kot 9 ur in zdaj z možem vsak dan seštevata minutke in kombinirata zamaknjene odhode v službo, da ga en odpelje, drugi pa gre iskat. Kar komplicirano.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 14:52:40   
lelaval
Mojadva sta bila v vrtcu od 6.45 (jaz sem začela delat ob 7.00), pa do 16.15 - če sem jih jaz dvignila, ali 15.00, če je šel ati po njih. Pač nisva imela druge izbire, nemalokrat pa sta še spala, ko sva prišla.
Zdaj sta že v šoli in imajo varstvo - do 15.00. Mojadva gresta ob 14.40 na avtobus.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 14:58:47   
Seven*
Jakob je v vrtcu od 7.30 do 16.30. Gre domov zadnji ali predzadnji (iz celega vrtca). user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 17:27:00   
Mimi*
Nša je stara 21 mesecev,zjutraj jo pripeljem ob 7.45,poberem jo pa okrog 16.15.
Je pa čisto med zadnjimi,velikokrat je zadnja.
Ni druge variante,bilo bi pa super,če bi imela koga,ki bi jo prej prišel iskat!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
18.1.2006 19:48:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vejica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 19:49:51   
Primoza
9 ur.

Opa, še to napišem, da moram potem še velikokrat čakati, da neha ta večja ustvarjati, češ še to moram narediti. Kamniški vrtci so v redu, samo malo so predragi, ampak to je pa že druga zgodba.

< Sporočilo je popravil primoza -- 18.1.2006 19:52:25 >

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 20:23:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

neva, on gre že v vrtec a ne?

Ker v jaslih grejo lih ob 12h spat in pol spijo tam do ene pol 2h, potem je malica in se je dosti pred tretjo uro niti ne splača pobirat. V vrtcu je pa potem že mal drugače...


Ne ne bo spal v vrtcu,ga bomo pred spanjem šli iskat.Saj ne bi bilo potrebno,da bi šel v vrtec,ampak ga bomo dali,samo zato,da bo v družbi
in da se bo še kaj novega naučil.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 20:23:23   
KODA
Našedva prideta okoli 8h zjutraj.Gresta pa domov tudi že po kosilu(največkrat).Se je pa tudi že zgodilo,da sta šla skoraj zadnja.
Odvisno,kdaj kateri od naju lahko konča.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 21:30:56   
frutka_
Pride ob 0800 in odide ob 1530. Ob petkih gre domov po počitku. Pri nas imajo kosilo pred počitkom, to je ob 1130 in nato počitek pa malico.


LP

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 21:37:56   
Mina1
Naš privi škratek je šel v vrtec z 2,5 leti in je v vrtcu od 6:40 do 16:10, torej je vedno prvi oz. skoraj prvi, in tudi nekako med zadnjimi, ki odide. Žal...

Ja, seveda je bilo na začetku zelo hudouser posted image , ker nas je vedno čakal in jokal in tako, pa spomladi in poleti je čakal na klopci pri sadovnjaku, kdaj se bo prikazal ati ali jaz. Vedno je rekel, da nas dolgo ni, in da bi šel najraje po kosilu domov. Ker nekateri so prišli po otročka kar že po 12:00 uri. Res ne bi vedela, kakšne službe so touser posted image

Za otročke zna biti tole zoprna zadeva, ampak ko se mogoče enkrat navadi, bo pa morda še prijetno. Naš zdaj dostikrat niti noče domov tisti moment in tako...

Sej bo, boš videlauser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
18.1.2006 21:46:06   
san
okoli 7.30 pa tja do 8.00 zjutraj pride in gre domov med 15.30 in 16.00 uro. res redko pa nam uspe, da ga dvignemo okoli 15.00.
odhaja pa večina otrok iz njegove skupine domov med četrto in pol peto.
verjamem, da ti je hudo, ampak saj se bo navadil, boš videla.
lp s

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
19.1.2006 12:11:35   
tejčica
Naša pupa hodi v vrtec od 13. meseca, torej že 2 leti in pol. Tam pa je od 7.00 do 15.30 ali pa od 8.00 do 15.00 (odvisno ali dela moj dragi dop ali pop). Če nama ne uspe priti ponjo do najkasneje 15.30 vskoči tašča, saj je mala skoraj vsak popoldan pri njej v varstvu. Zato smo jo tudi dali v vrtec, ki je bližje njej kot nam. Še dobro da je ona že upokojena, ker drugače res ne vem kako bi se nam vse poklapalo. Mislim da bi kot prvo jaz mogla zamenjat službo, to pa vsi vemo kako je lahko.user posted image Sedaj ko sem na bolniški, vsako jutri pride po malo in jo ona pelje v vrtec, da mali ni treba vstajati tako zgodaj da bi jo moj peljal v vrtec pred službo. Moram reči, da imam res zlato taščo. 

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
20.1.2006 10:49:55   
SaaS
Naš je star 14 m (v vrtec začel pri 11m). Tam je od 8.30 do 16h. Nimamo možnosti z babicami zato je v vrtcu toliko časa, kolikor moram biti jaz v službi. Še z možem se ne moreva menjati, ker dela 30 km v drugo smer, vrtec pa je v bližini moje službe..
Sicer pa mali nima problemov z vrtcem. Ko ga pridem iskat, se zatopljeno igra. Čez štiri mesece grem na porodniško in bo eno leto spet drugače. Takrat bo verjetno hodil prej domov, potem pa spet poln delavnik.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko časa so vaši otroci v vrtcu???
27.1.2006 9:53:06   
putina
Vidim, da imate v večini kar 8 - urni delavnik .. no, pri nas 8 - urni delavnik obstaja samo na papirju. Do sedaj, ko nisem imela otročka mi to pač ni predstavljalo nekega hujšega problema (seveda vsakršni plni za popoldne seveda odpadejo) .. pač si delal dokler si delal (dokler nisi vsega naredil). Sedaj pa imam otročka in si ne predstvljm kako bo ko bom šla v službo. Pri nas je še tako da niti v en dan naprej ne moreš predvideti kdaj boš lahko šel domov. Pač prevladuje miselnost, da je treba živeti za firmo. V glavnem smo samo mladi kadri, večinoma sami ambiciozni. Nekateri imajo družine, vendar so le - te na drugem mestu - očitno. Saj bojo mojo pikico, ko bom šla v službo vsaj kakšno leto čuvali dedki in babice, vendar si ne predstavljam, da bom cele dneve brez nje - saj je moj otrok, poleg tega pa tudi dedki in babice nimjo neomejenih zalog energije. Imava pa ob s partnerjem takšno službo, kjer je 8 - urni delavnik prej izjema kot pa pravilo. Skratka, zanim me, kakšno stopnjo izobrazbe imate, da lahko pač greste po 8 urah domov. Sama imam VII. stopnjo in nisem na nikakršnem vodilnem delovnem mestu, pa se od mene vseeno pričakuje, da je služba na 1. mestu. Do sedaj sem sploh živela v veri, da danes službe z 8 - urnim delavnikom enostavno ne obstajajo več, pa očitno so še .. bom zelo vesela kakeg priporočila ..user posted image

(odgovor članu vejica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?