|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se zaužita hrana absorbira v mleko?
19.1.2006 21:27:03   
petarda
Pozdravljene!

Zanima me kdaj se hrana, ki jo zaužije mamica absorbira v mleko in koliko časa dojenček prebavlja mleko? Upam, da sem razumljivo napisala. Rada bi recimo ugotovila, če zdaj pojem solato....kdaj pride v mleko....in ali dojenčka po njej recimo tišči, napihuje....Saj ni še nič hudega, vendar bi počasi že rada začela jesti vse, pa bom raje previdna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se zaužita hrana absorbira v mleko?
19.1.2006 22:35:35   
lelaval
Mislim, da se v mleko absorbira po 3 urah, nisem pa čisto ziher.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se zaužita hrana absorbira v mleko?
19.1.2006 22:48:42   
tipka
Bi bilo lahko res, meni so rekli, če mora mama zaužiti kaj neprimernega, npr. tablete, jih je najbolje vzeti pred dojenjem, da se pri dojenju še ne bo poznalo na mleku in se bo čimbolj razgradilo do naslednjega dojenja.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se zaužita hrana absorbira v mleko?
20.1.2006 9:50:19   
katarina j.
Meni je pediatrinja rekla, da se predela v mleko kar poješ šele v 12-16h urah. Tako, da praktično naslednji dan na otroku vidiš rezultate. Določene snovi, pa lahko ostanejo v mleku tudi tri dni po zaužitju- to mi je razložila na primeru alergije: če je otrok alergičen na jajca, pa mati poje jajce danes, bo malček še tri dni preko mleka dobival "jajce" in bo flekast, zato je treba za 3 dni najmanj črtati iz prehrane nekaj kar malčku ne paše, da vidiš rezultat. Sem se veliko ukvarjala s tem vprašanjem, ker je mojega stalno napenjalo.user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se zaužita hrana absorbira v mleko?
20.1.2006 10:25:01   
tinkamiška
sem nekje, pa ne vem več kje prebrala, da načeloma naj bi bilo nekje 90 min, je pa seveda odvisno od zaužite hrane...

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se zaužita hrana absorbira v mleko?
20.1.2006 14:00:09   
tincci
O tem sem ravno zadnjič brala. Nobena hrana se vsaj pol ure ne absorbira. Beljakovine se prebavljajo dlje, zato se kasneje izločajo v mleku. Kaj več pa niti sami pediatri baje niso zedinjeni. Je pa tako, da čimveč novih stvari (sveže sadje, zelenjava) ješ čimprej v dnevu in ne popoldan, ker bo uiher udarilo ven zvečer, če bo...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?