|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
23.1.2006 14:22:23   
Anonimen
Sem v dilemi glede nakupa vozočka. Bolj jih gledam, manj vem, za katerega naj se odločim. Imate kakšen predlog oz. pripombe glede zgoraj omenjenih vozičkov. Kakšne so vaše izkušnje s Traxx Marlinom 4?

Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
23.1.2006 15:09:00   
pramette
user posted image Puser posted image Ruser posted image Auser posted image Muser posted image Euser posted image Tuser posted image Tuser posted image E

_____________________________

Celemu svetu si ena oseba,
eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
23.1.2006 15:58:20   
fricka
Jaguarja ne poznam, Pramette je pa zakon.

(odgovor članu pramette)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
23.1.2006 18:52:48   
Barbs
Jaguar 4 je odličen, tudi Marlin ne zgleda slabo - oba videla v živo v Arielu.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
23.1.2006 20:10:35   
atinav
Jaz sem valda tudi za Prametteuser posted image user posted image

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
24.1.2006 13:39:17   
Yasminka
Imamo pramette in je super - lahek, vodljiv, hitro se zloži in gre v prtljažnik skoraj vsakega še tako majhnega avta. Edina pomankljivost, ki sem jo do sedaj opazila so kolesa - plastična (se mi zdi da voziček po potkah, ki niso asfaltirane precej poskakuje, ampak naši user posted image je to všeč, saj potem spi kot polhek)

(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
26.1.2006 10:16:24   
Nattka
Mi smo kupili Traxx Marlin 4. Snamejo se vsa štiri kolesa, zloženega lahko tako spraviš za sedež v avto.
Uporabljamo ga pa še ne, tako da ne vem kako se bo obnesel v praksi, ampak meni se zdi ok.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
28.1.2006 20:27:46   
jasnica
Kupila sem pramette in sem full vesela ker je tolk pohval za ta voziček, pa še vizualno mi je bil najbolj všeč.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
29.1.2006 9:56:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
30.1.2006 20:53:08   
tanja75
Poglej na spletno stran Mami d.o.o., so generalni zastopnik az Peg Perego v Sloveniji. Vem, da imajo trgovino v Lj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
31.1.2006 10:47:34   
barni
Mislim, da moras najprej vedeti ali zelis vozicek z velikimi kolesi ali z majhnimi. Potem se bos lazje odlocila.

Odvisno je od zivljenjskega sloga in tega kje zivis. Vozicki z velikimi kolesi so tezji in bolj nerodni za zlaganje (moras pobrati dol kolesa).

Seveda moras upostevati tudi to, kje se da dobiti dodatke.
Jaz sem najprej mislila kupiti PPPramette ker ga toliko hvalijo. Pa so me potem odvrnila ta mala plasticna kolesa ter dejstvo, da nima moznosti dokupa torbe za prenasanje otroka. Lahko jo dokupis sicer od kake druge firme, vendar potem sem se raje odlocila za vozicek, ki ima vse to ze zraven in ima velika kolesa, ker nimam veliko asfalta okoli sebe in smo na sploh bolj v naravi, kot v mestu.
Prenasati mi ga pa tako ne bo treba, ker ne zivim v bloku.

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
31.1.2006 10:52:52   
MarijaPo
Pramette je po moje zakon - mi smo kupili PP P3 skupaj s kosaro in avtosedezem za 116 jurijev, ker je bila akcija.

Velika kolesa so sicer fina za zoprne terene, sam to ti tud ne pride tok dostkrat prav, kot zlaganje vozeka v avto, pa da ni tezek - jaz imam zvito hrbtenico in sem zato zagovornik lahkih vozickov.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
14.3.2006 12:12:41   
reni08
Živjo

Mi smo se odločili za Jaguar 4 od traxx hauk, predvsem zaradi velikih koles in lahko je vodljiv.

Uporabili pa ga bomo šele aprila.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
14.3.2006 21:33:18   
rija
Jaz pa sem kupila traxx marlin 4 prav zaradi velikih koles. Pri teh malih kolesih ala pramette, chicco ipd. je problem, da se zataknejo za vsak majhen robnik če ne pazim dovolj, vsak kamenček zabremza kolo, vsaka krpica snega tudi. Pa vsake tolko se eno izmed koles vrti v prazno. Jaz vglavnem nisem zadovoljna s temi malimi kolesi, pa tudi nekaj drugih uporabnikov je imelo podobne pripombe v stilu: saj je vse super, samo kolesa bi lahko bila večja.....
Ma še malo, pa bom doktorirala iz vozičkov in imela po vsakega enega domauser posted image user posted image

Je pa vse odvisno, kje boš ta voziček uporabljala. Čeprav imamo  tudi mi v našem mestu nekatere ceste prav podobne makadamu...user posted image user posted image

(odgovor članu reni08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
4.11.2006 16:48:58   
frufru
Jaz sem se odločila za jaguar3. Odločitev, da kupimo traxxa, je dokončno obveljala, ko sva se z mojim R sprehajala po Volčjem potoku, kjer so vse potke prekrite s peskom. Srečala sva cel kup mamic, med drugim tudi dve, ki sta imeli kot nalašč različna vozička (peg Perego in Traxx) PP je imel majhna koleščka, Traxxov pa taka za napihnit. Hodili smo po ravnem, pa sta se morali večkrat ustaviti, ker se je ona s PP prav matrala. Pa njenega malčka je tako treslo, da ga je morala parkrat popravit v vozičku. Kaj bi bilo šele, če bi šli v hrib ali dolino. Všeč mi je bil tudi marlin od traxxa, samo se sedeža ne da v celoti zravnat in obrnit, da otročka vidiš. Tako sva se odločila za jaguar 3. Malo sva ga sprobala v Arielu, pa je bil bolj vodljiv od jaguarja 4. Naročila sva ga pa preko kikiwelta, ker je bil še enkrat cenej.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
4.11.2006 16:57:49   
Nogavica
Tudi midva sva se odločila za Jaguar 3 zaradi večjih koles - lažje vodljivosti. Pa še ful lep nama je. Kupila sva ga preko e-baya, ker je bil za polovico bolj poceni kot pri nas.
Še malo pa ga bova začela uporabljat user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
9.11.2006 21:31:09   
pravljica
če se odločaš med obema, predvidevam, da ne bo problemov zaradi večjih koles, torej nimaš kaj razmišljat user posted image
jaz imam oboje in ni primerjave...velika kolesa z zračnicami so zakon, tudi vožnja takega vozička je zakon in predvidevam da se tudi vožnja v takšnem vozičku težko primerja z drugo varjanto (ni pol toliko tresenja in vibriranja med vožnjo kot pri mareli)...pp se mi sploh ne zdi tako zelo lahek, kot sem dobila občutek ob branju vaših komentarjev user posted image  mah, jaz ne vem, kaj vidite na teh pp marelah na sploh user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
9.11.2006 22:07:05   
Katrin
Mi imamo PP Pramette in smo zelo zadovoljni, nimam pripomb user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
11.11.2006 22:33:35   
Brbs
Midva sva kupila traxx jaguar 3, ker se da obrnit v obe smeri, gre v vse položaje (od ležečega do sedečega), teža je srednja (13 kg), je lahko vodljiv (3 velika kolesa, napihljiva, razen prvega), ima spodaj košaro (vsi vozički je nimajo!), vglavnem, vseh teh kombinacij nisva našla pri praktično nobenem drugem vozičku (bila sva tudi v Avstriji), razen če je bil žafransko drag. Pa še lep je, frajerski, športen.

Kupila sva ga pa preko e-baya z dvema torbama vred (za bebico in za stvari - kot nahrbtnik; ena vem, da pri nas stane 15 jurjev), za vse skupaj (s stransportom) 55 jurjev.

Nama se zdi odličen nakup, praksa bo pa pokazala svoje.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PP Pramette ali Traxx Jaguar 3?
23.11.2006 22:23:37   
maja979
user posted image traxx jaguar 3. mi ga imamo in smo ful zadovoljni. priporočami. gre vsepovsod. za makedeam je super ni ovir

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?