|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TUDI MIDVA NA IVF
2.2.2006 16:35:57   
Anonimen
Pozdravljena emamair!
Hvala za odgvoor.
Revica...same opracije so pred tabo in za tabo....ampak na koncu se bo vse izplačalo in upam, da boš kmalu tudi tiuser posted image !!!!
Mene čaka laparo(odstranitev jajcevodov) podobno kot pri tebi!
A toliko, da stane samoplašniško!!!Ojej, nikol si tega ne bom mogla privoščit...ze 500.000 je zlo zlo velik!


(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: TUDI MIDVA NA IVF
2.2.2006 18:16:58   
*Karmen*
Čao Sisy! Ja, mal sm počivala, pa bo odgovor verjetno prišel malo prepozno. Zdaj verjetno že vse veš... Jaz sem začela en dan pred user posted image  vzemat Suprefact sprej, ki si ga razpršiš v obe nosnici. Peti dan ciklusa pa sem začela dobivat injekcije Menogon. Za prvo sem šla zjutraj ob šestih k dr. Rešu. Moj srček je moral bit zraven, saj se je moral vsega navadit, ker je zdaj on moj zdravnik za dajanje injekcij. To je bilo smeha. Reš mu je kazal kako naj napolni injekcijo.  Ampak, ko sem jaz videla tisto iglo me je skor pobral. In sm Rešu in mojmu kr takoj povedala, da take igle mi pa moj ne bo zabadal v tazadno. Reš se je zasmejal in povedal, da je ta igla na injekciji samo zato, da tekočino lažje posrkaš iz ampul. No, potem je pa dal gor na injekcijo 1,5 cm dolgo, lasersko brušeno iglo. Ne moreš verjet, kakšno olajšanje sm doživela. Pol pa spet napetost. Namesto, da bi mi injekcijo dal Reš, jo je pa kar mojmu porinil v roko in reku naj začne. Oba sva gledala ko telička. No pa se je moj prvi opogumil in mi dal injekcijo. Verjemi, da skoraj nisem čutila. Igla je res tako tanka in ostra, da je skorajda ne čutiš. In če je tvoj dragi nežen in bo vsebino injekcije počasi stiskal ven, sploh ne boš vedela, da si dobila kakšno injekcijo. Zdej je pa moj srček že pravi zdravnik... Ful nama dogaja okol tega rituala dajanja injekcije. Drugi dan bi jo skorajda že on dobil v tazadno... V glavnem, verjetno se boš okoli tega še fajn nasmejala.

Sprašuješ kje opravijo postopek. Ja, v PO. Po zdravila sem šla v Italijo. Ko prideš čez Fernetiče, je takoj čez mejo (100 m) na levi strani lekarna. In tam dobiš ta zdravila. Postopek IVF stane 190.000 sit, zdravila pa 60.000 - 70.000 sit (v Italiji. Pri nas pa skoraj enkrat več).

Stara sem 31 in ravno zaradi tega sva se hotela izognit dolgim čakalnim vrstam, saj je pri tej starosti pomemben vsak mesec. Koliko pomladi maš pa ti? Joj, midve sva pa res čist zafilozofirale! Glej moj post! A bo ena stran foruma zanj dovolj?

Piši še kaj! LP

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: TUDI MIDVA NA IVF
2.2.2006 18:55:21   
Sisy
Draga Zigkar,

Ravno sem prišla od dr.Reša in izvedela vse tisto kar si mi ti že napisalauser posted image  ! Dobila sem popolnoma enako "kuro" kot ti samo z drugačnim timingom! Z Superfactom začnem ŽE v soboto tko da letiva v soboto zjutri v Italijo,z Menogonom pa začnem baje že 2.dan ciklusa, pa morm prit prvič tja zjutri ob šestih.... pa bla bla bla, v glavnem isto k pr tebi....S tem da sem mojmu lubiju prebrala tvoj post glede kure z injekcijami pa se je revček čist ustrašu!user posted image user posted image ....Je reku: "Neee jst ne upaaaam!" hihi kok je smešn,včas je k mejhn otrok....user posted image bo že mogu ane....sej ne vem ker je večji zajc, jst al on user posted image ....Predpisal mi je tudi Prometrium....za po postopku...sej sem že nekje prebrala za kaj se uporablja pa sem do zdele že pudabla user posted image

Mal sem ga vprašala okrog punkcije k punce opisujejo da blazno boli pa sm mu rekla da če bi lahko eventualno dobila anastezijo (verjetn lokalno) pa mi je reku da lahko samo da ni panike,da se da punkcijo komot zdržat....V glavnem, če ne bo prevelik dodaten finančen zalogaj bi se zanjo odločila.... drugač bomo pa zobe stisnl ane....user posted image

Glede kok poseg stane in zdravila...sva pa na istem, tut me je reku 190+70 zdravila....no prot kakšnemu pol miljončka je že bolš...So mal babice pa mamice prispevale (si ful želijo bit babice pa prababiceuser posted image ) tko da bomo za prvič že napraskal skupi tok dnarja.....Drugič bom šla pa na koncesijo, če bo vse po sreči drugič sploh ne bo treba neuser posted image ...

Mi pa ni Reš hotel nič vnaprej povedat al pa predvidevat.... ker je reku da bo sprot povedal kok ultrazvokov rabim,kokrat morm prit do njega,kok jajčk običajno pridelaš itd....baje se takih stvari vnaprej ne napoveduje in da bomo sprot vidl kako pa kaj...Jst bi pa najraj slišala da bi mi reku ..ja vam bo pa sigurno v prvo ratal.....user posted image user posted image user posted image

Aha glede starosti sva se pogovarjali...Jaz štejem pa 27 pomladi,letos po 28.....Amapk z mojim že kar nekaj časa čakava in upava zato sva se odločila za to varianto....

Aja pa še to-kakšen vzrok za neplodnost je pri tebi?

No,spet sem na dolgo in široko zabluzila.....user posted image  

Upam da mi boš še naprej poročala kako pa kaj se odvija pri tebi..... in želim ti čim manj slabosti in utrujenosti pa da ta mesec zagledaš user posted image  !

pa-pa

S.

< Sporočilo je popravil Sisy -- 2.2.2006 18:57:35 >

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: TDI MIDVA NA IVF
2.2.2006 20:37:16   
*Karmen*
Ojla, Sisy! Dons bova pa naredile neki kilometrine na netu, a? Ja, glede vprašanja kakšen je vzrok neplodnosti pri meni je pa takole: jaz sem imela že pred leti endometriozo. Pa sem šla na laparoskopijo in so mi trebuh uspešno počistili, da je kar sijal. Med laparoskopijo pa so ugotovili, da mam zvite jajcevode. In tuki je v bistvu pravi problem. Tisto kar bi moralo veselo plavat po mojih jajcevodih, se zdaj počasi premika do prvega ovinka in tam verjetno obstane...

Veš, neki sm pa zabluzla pri odgovoru. Tudi jaz sem začela injekcije dobivat tretji dan ciklusa. No, to pomeni, da lahko k stranskim učinkom injekcij pripišem še enega: začasno izgubo spomina...user posted image  Sm mogla dat smeškota zravn, da ne boš preveč verjela. V glavnem mava čist isto "kuro". Velik sreče pa čimprej še kej napiš! LP

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?