|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bruhanje
29.1.2006 22:54:06   
Avri
Drage mamice, prosila bi vas za kakšen nasvet, če slučajno katera ve zakaj naš malček včasih, ko podre kupček zraven bruhne čez nosek tako, da se zraven ves trese, ker seveda to peče. Kar čez nosek mu gre ven. Ko se je zgodilo prvič sem mislila, da me bo kap saj je zgledalo kot da ima epileptični napad. Najbrž ne pride v tistem do zraka in potem se ustraši vendar ne vem zakaj se mu to dogaja. Potem joka kot dež in ga je težko pomiriti. A je slučajno katera doživela kaj podobnega? Malo me skrbi.   user posted image
Naš malček je sedaj star 8 mesecev, ima 2 obroka goste hrane na dan ostalo pa se še dojiva. Drugače je močen fantek, saj že veselo stopa po nogicah ter stika po prepovedanih sadežih. user posted image

Že v naprej hvala.






Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bruhanje
30.1.2006 10:09:36   
tehnofil
Ko smo bili na pediatrični sem videl dojenčka, ki je tako bruhal, da je lahko jedel samo res gosto mešanico nadomestka in se zato ni smel dojiti. Jedel je v sedečem položaju in po jedi je še 30min moral ostati v tem položaju (2 mesečnik). Pa je kljub temu bruhnil skozi nos in usta v loku. Do takrat sva mislila, da imamo težave. Od takrat naprej bruhanju nisva več posvečala pozornosti.
Je pa to REFLUKS. Če je zadeva resna potem pojdi z napotnico na pediatrično. Včasih je potrebna manjša operacija in nadloga izgine.
l.p.

(odgovor članu Avri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bruhanje
30.1.2006 10:16:13   
*goldfish*
Naš je začel nekje pri 6 m na veliko bruhat. Samo pa ne nad noseka, pač normalno nad usta. Pa nas je zdravnica poslala na UZ, ker je sumila na zožitev želodčka ali nekaj takegauser posted image  Na srečo ni bilo nič od tega.

Verjetno mora to prerasti sem mu pa začela dajat mleko (aptamil AR)proti bruhanju in stanje se je bistveno spremenilo. Več ne bruhauser posted image

(odgovor članu Avri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bruhanje
30.1.2006 11:16:25   
Avri
Hvala obema za odgovor. Saj najbolj me bega to, da sploh ne bruhne skozi usta ampak mu samo čez nosek gre, pa še to ne v loku ampak se pocedi ven. Vendar se zraven trese in zgleda grozno. Morda pa bi res bilo najbolje, da stopim do zdravnice. Ker se to ne dogaja pogosto pač nisem hotela paničariti, pa še moja pediatrinja ima tak pristop: "Gospa, za prazen nič oz. za vsako malenkost pa ne hodit sem". Ampak bom vseeno poklicala.

Lep pozdravček v tem meglenem jutru.  user posted image


Kar te hrani, te lahko tudi uniči.   (Latinski pregovor)




(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?