|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 10:11:55   
bambi
Moja princeska noče piti čaja, pa sem mislila, da bi ji ga malo sladkala. Stara je 4,5 meseca in me zanima ali ste ve tudi kdaj sladkale čaj???? Jaz bi uporabila rjavi sladkor in še to čisto malo, pa sedaj ko ji bom začela delati kašice ,me tudi zanima, če ji lahko malo sladkam????

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 10:17:37   
Udb
bambi, vsi priporočjo čim manj sladko. Ampak jaz sem Marcelu tudi parkrat sladkala čaj.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 10:19:43   
muha1
Mi nikoli nismo sladkali, nič. Nam ni bilo potrebno, ker mala pije samo vodo in nesladkani čaj user posted image . Drugače pa ni nič narobe, če ga malo sladkaš in to raje z rjavim sladkorjem. Pa saj, ko bodo starejši jim tudi ne bomo mogli prepovedati čokolade in bonbone, a ne?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 10:32:24   
beba76
Ko enkrat čaj sladkaš, ga boš morala zmerom, ker ti nesladkanega niti pod razno ne bo več vzela. No, pa itak ti ga ne vzame, tak da zgubit nimaš kaj. Ampak sladkaj res čisto malo. Kaj pa granulat čaj ob Hippa ali pa Milupe? Ti so pa sami po sebi malo sladki.
Hrane pa jaz nisem nikoli sladkala. K sadju, ki je bilo nekoliko kiselkasto sem primešala banano ali pa piškot.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 10:59:47   
KODA
Čajev nisem nikoli sladkala,ker sem imela čaje od Hippa.
Edino sadne kašice doma narejene,če so bile prekisle,sem malo posladkala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 11:24:44   
pikica123
Jst sicer čajčke res nisem nič sladkala, ampak kašice pa sem. Malo sladkorčka nebo nič škodlo.

Lp

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 11:26:48   
Anonimen
Kupi istant čaje, ti so itak že sladki!user posted image

(odgovor članu pikica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 11:29:11   
Seven*
Jaz ji na tvojem mestu nebi sladkala. Potem tako tezko odvadis. Mogoce pa ni zejna..  Par zlick tekocine je cisto dovolj, vec tako ni dobro, ker ti potem ne bo hotela jest, ker bo imela poln zelodcek. Ce ne bo slo drugace poskusi z jabolcnim sokom in ga razredci na polovico. Saj caj res ni nujna zadeva. 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 11:45:31   
tina104
Mogoče pa poskusi z drugo vrsto čaja. našemu voda nekak ni šla, tudi nek bebe čaj je bil bolj tako, zdaj imamo od spara komarčkov čaj in ga spije veliko več. Če jo samo dojiš, verjetno ni žejna in zato ne pije.
Kašic jaz ne bi sladkala, ker sadje je že samo po sebi sladko. Bo tak z vsemi čokoladami, bonboni in vsem drugim zaužila kasneje še preveč sladkorja. Moje mnenje pač.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 11:49:31   
Moica
Meni je pediatrinja rekla, da naj do 6. meseca malega izključno dojim (oziroma dodajam mleko), dodatno tekočino pa da potrebuje šele takrat, ko začneš z uvajanjem goste hrane.


(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 11:58:10   
bskrle
S sladkorjem se otrok prej ko slej sreča, vendar ima vsaka mamica svojo pamet glede tega.
Nam so svetovali, da naj za preprečitev kolik damo sladke kamilice (v materinski šoli).
Naši nesladanega čaja ponavadi niso pili.
Najbolj mi je smešno, kako nekatere udrihajo po sladkorju, same otroku pa dajejo instant čaje in jih hranijo z vsemogočimi instant kašicami, kjer zagotovo ne morejo biti same naravne sestavine.
Aja, tudi materino mleko je sladkastega okusa.

Zmerno in po pameti. meni se zdi, da je bolje,da sladkaš vodo preden zavre, ker se potem sladkor počasneje topi.
Predlagam, da uporaljaš čaje, ki imajo izrazit okus in so blagodejni za prebavo.
Pri nas je bila do neega leta prevladujoča pijača mleko, čaj res občasno. Imata pa radi tudi vodo.


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 11:59:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Moica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 13:27:00   
BibaJ
Jaz sem sladkala z rjavim sladkorjem, večinoma pa pije Hippove čaje, ki pa so sladki.

_____________________________

"Niste človeško bitje, ki doživlja duhovno izkušnjo. Ste duhovno bitje, ki doživlja človeško izkušnjo."
dr. Wayne W. Dyer



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 13:39:29   
soncek&luna
no, to da otroka potem tezko odvadis, da ne pije vec sladko je sict odvisno od otroka do otroka... sama najboljs ves in poznas kaj bo otroku pasal...
moj user posted image  je na zacetku pil izkljucno samo sladkano in to precej sladkano vodo, ker drugega ni hotel.. caj? ni sans, pa sem mu dajala hippov komarcek... pol sem pa v sparu kupila janezev caj in ga je lepo zacel pit brez sladkorja.. zdej pa mu dajem hippov janezec instant caj, ker itak vsebuje tut mal sladkorcka....
kot je ena ze zapisala, ko zacnejo konrektno jest, ga itak nebos mogla odvrnit od slastnih bonbonckov in cokoladk

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 13:52:01   
Anonimen
Ma ja, sladkaj, saj sladkor ni strup.

(odgovor članu soncek&luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 21:37:56   
Pupica
jaz sem malo sladkala, ampak ne z sladkorjem pač pa z fruktozo. Dobiš pa jo v Mercatorju na oddelku za diabetične stvari. user posted image

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali lahko dodam sladkor??
6.2.2006 21:56:00   
2ursae
o, hudimana .. jaz sem mu danes dala sladek čajček (sladkan z laktozo), ker je že skoraj cel teden zaprt in zdaj čakam, kdaj se bo usulo iz njega. Upam, da bo potem še hotel pit navaden nesladkan čaj. user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?