|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plačilo vrtca
15.2.2006 8:27:06   
viv_
Ne vem, se strinjam s frutko!

Morda se cena sliši visoka, ampak preračunaj, koliko ti pride urna postavka. Otrok je v vrtcu 9 ur na dan, 20 dni na teden - 180 ur na mesec, potem pa ure niso več tako drage. Sploh ne, glede na to, da je za njih maksimalno dobro poskrbljeno, hrana je dobra in raznolika, počnejo 101 stvar...

Kar se tiče bolezni je odvisno od otroka in od skupine. Pri nas je lani na zadnjem roditeljskem sestanku povedala, da je bila povprečna prisotnost 78%, kar se mi zdi veliko. Moja hčer je v letošnjem šolskem letu v vrtcu manjkala zaradi bolezni en teden.

Zanima me pri privat varstvih - kako imate dogovorjeno v primeru, da zboli varuška?

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: plačilo vrtca
15.2.2006 8:50:06   
Baby
JOJ!!!!

Jaz sem dobila novo odločbo in groza zaradi 1,65 SIT smo padli v višji to je 6. plačilni razred, kar pomeni skoraj 10.000 SIT več na mesec. Že sedaj v 5. plačilnem zazredu smo plačevali 48.500 SIT.
Sem že napisala pritožbo oz. prošnjo za znižanje plačilnega razreda zaradi tega user posted image  enega tolarja!
Upam, da mi bo ratal!
Držte pesti!!!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: plačilo vrtca
15.2.2006 9:18:07   
makica
VIV - Tudi jaz bi za 35.000 sit takoj dala malo v vrtec. Tudi za da denar mi ne bi bilo težko najet še kakšno varstvo, da se do konca pozdravi doma, vendar pa za 73000 SIT se mi zdi pa malo preveč.

Mene bo prišlo privat varstvo 30000. Za ta denar je vključeno tudi vse. Res da verjetno ni tako kot v vrtcu, vendar pa bom to prakticirala dokler ne bo prerasla jasli, nato pa jo bom dala ne glede na denar v vrtec. Zaenkrat se še ni zgodilo, da bi varuška zbolela, jo pa bom tudi o tem povprašala. Verjetno se za takrat moraš sam znajdet, cena pa se zniža.

Lep pozdrav

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: plačilo vrtca
21.2.2006 10:02:47   
copka77
Zdravo!
ja, z dvema univerzitetnima izobrazbama si v nasi ljubi Sloveniji ( sploh ce prijavis se avto in stanovanje, ki itak se niso tvoji, ker si zanje zakreditiran ) takoj v najmanj 7.placilnem razredu, ki je v Sevnici kjer ne da obcina nic zraven katastrofalen...v jaslih placujejo vsi nad 70000.  ( pristejmo se kredit za stanovanje in avto, bencin in poloznice...pa imamo komaj kaj za v usta dat , kljub "zavidanja vrednemu bogastvu " !!! )
Tako pac nasa drzava stimulira rodnost in otroke za katere lahko brez drzavne-socialne pomoci starsi sami poskrbijo! Tak da manj kot imas bolje je...zakaj potem sploh studiramo  mi povejte!

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: plačilo vrtca
21.2.2006 10:47:02   
Jutra
Od jan 2006 - 5. cenovni razred + 20%: polna cena 40.000 SIT.
Doslej smo plačevali povp. 39.000 SIT, kar je za naše razmere ogromno, saj je bila hčerka zaradi bolezni v vrtcu od 5-10 dni/mesec.user posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: plačilo vrtca
21.2.2006 14:30:46   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: copka77
( sploh ce prijavis se avto in stanovanje, ki itak se niso tvoji, ker si zanje zakreditiran )


Stanovanje se ne šteje, če v njem stanuješ. Štejejo se samo nepremičnine, v katerih ne živiš-

Skupna vrednost avtomobilov mora preseči 10 mio sit, da padeš v višji plačilni razred. To pa tudi ni kar tako hitro.

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: plačilo vrtca
28.2.2006 16:02:33   
Tjuša
Živjo.
Imam eno vprašanje. Kje si lahko izračunaš razred? Sem že iskala, pa ne najdem.user posted image

Hvala.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?