|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RESTAVRACIJA - valentinovo
10.2.2006 12:44:29   
*missy*
Živjo punce!

Zanimam me, če poznate kakšno fino restavracijo v LJ ali okolici, da bi šla z mojim dragim za valentiovo.

2 leti nazaj sva bila v španski - Don Felipe (izredno okusno a na žalost letos že vse zasedeno), lani pa sva šla v mehiško 18..(tisto v šiški).

Letos iščem kaj podobnega - rada imava špansko, mehiško, italiansko hrana... rada našla kako posebno..ambient...(seveda ne predrago- saj smo še študenti user posted image )


Gledala sem restavracije: Pr Noni (Dolgi most), Casa del Papa (šiška), ...in baje je v centru ena izvrstna francoska Chese Eric (al neki takega) samo je draga k žafran...


Prosim za kakšne ideje...................

LEP DAN
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
10.2.2006 13:18:11   
janapan
Kaj pa turška restavracija.....jaz sicer še nisem bla zna pa bit zanimivo

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
10.2.2006 19:09:27   
matahari
pojdita vSofro...dobra bosanska hrana in glazba..to mogoče še nista probala, je pa ful na nivoju..

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 9:19:58   
LARIKA
Kaj pa japonska na Wolfovi? Še številka da pokličeš 01/ 426 91 25 baje da je tam fino user posted image

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 10:33:58   
TARA in MAJ
IZVIRNO SPOROČILO: matahari

pojdita vSofro...dobra bosanska hrana in glazba..to mogoče še nista probala, je pa ful na nivoju..

kje pa je ta bosanska konoba sm iz Loke tko da mi mal razlož če je kje v Lj.

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 10:55:01   
Maček Muri
Tara, Sofra je na Dunajski. Greš z obvoznice na izvoz Bežigra, zavije desno na Dunajsko in ene 200 m naprej. Zraven pošte. Če imaš rada tako hrano, potem je fajn tudi Jelen v Vižmarjah. Imajo kuharja iz Leskovca in res pravo srbsko kuhinjo s pravim kajmakom in pečenimi paprikami, prebranac in vse od mesa, kar paše zravenuser posted image

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 11:13:11   
viv_
Sushimama je polna user posted image user posted image user posted image

Kje je pa Turška?

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 11:54:47   
LARIKA
Turška je pod karlovškim mostom  na Karlovški 19
tele:
01/ 426 57 17user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 15:31:28   
TARA in MAJ
hvalauser posted image muri bomošli probat.
Ja pri Jelenu sm pa sam pico jedla pa mi ni bla nič kaj všeč tud ambijent ne bomo šli pa probat na Dunajsko

_____________________________

MED MAJHNIMI IN VELIKIMI


(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 15:33:38   
metka
Kaj pa ARGENTINSKA v BTCju?

(odgovor članu TARA in MAJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 15:54:34   
Annny
PUCCINI ima tudi valentinove menijeuser posted image

(odgovor članu metka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
13.2.2006 16:42:02   
Maček Muri
Valentinov meni ima tudi Kaval. In to posebej ženskega in moškega. Se ne spomnim kaj, nekje sem prebrala in je zvenelo dobro. 

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RESTAVRACIJA - valentinovo
14.2.2006 12:17:32   
Skorpija
Kaj pa Luka Gourmet na Slovenski v bivši kavarni Evropa? Ambient je ful romantičen, hrana pa dobra - mediteranska... Pa po mojem ni treba rezervirat - bodo imeli plac, ker je velik prostor...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?