|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 8:08:49   
tiaz
Zanima me, ali je katero od vas tudi tako bolelo v sp.delu trebuha oz. v predelu jajčnikov, po Klomifenu. Klomifen sem jemala 5 dni po 2 tableti na dan, od 2.2. do 6.2.. Danes je 7 dan po tej terapiji in me že dva dni tako zelo boli, da komaj sedim in komaj se usedam. Nevem ali je to normano ali ne. Sicer grem v četrtek 16.2. h G, na UZ, ampak me zanima če ve katera kaj več o tem.

Prosim za odgovore !

Lp

Karmen
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 9:00:43   
emaa
to je normalno, mene je tudi med ovulacijo tako bolelo po jemanju klomifena.

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 9:05:52   
Ženkica
Ja, to je običajno, da imaš bolečine in krče. Tudi jaz sem jih imela oz. jih imam še vedno. Sicer pa ti predlagam, da si pogledaš spodaj temo o Klomifenu, kjer boš izvedela kaj več.

lp

Ženkcia

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 11:49:02   
Azaleja
Sama sem tudi imela bolečine pri jemanju Klomifena med ovulacijo, potem pa so izginile. Seveda morajo biti bolečine v nekih mejah, če pa so prehude je nevarnost hiperstimulacije. To piše tudi v navodilih od tablet.





(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 12:45:50   
ona78
tiaz, tudi jaz sem 6.2. spila zadnji Klomifen, me je pa včeraj zvečer špikalo v predelu jajčnikov, danes zjutraj pa sem imela full napihnjen in boleč trebuh. Zdaj je že bolje, gram pa popoldan na UZ, pa bomo vidli user posted image
lp

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Azaleja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 13:44:07   
tiaz
ona78,
upam, da je vse OK. Javi se jutri, da vidim kako in kaj je bilo pri G. na UZ!

LP

Tiaz

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 19:01:41   
Elysabeth
Se pridružujem vsem vam. Mene je pa grozno bolela medenica, da o osalih bolečinah in slabosti sploh ne govorim. Po 6 mesecih jemanja sem prenehala, ker menim, da so mi naredile več škode in koristi....to je bilo leto in pol nazaj sicer. Drugače sem pa končno dočakala...čez 3 tedne se mi začne moj postopek! Juhu!

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 19:09:05   
saša80
mene je enkrat samkrat bolelo po klomifenu in še to samo  ponoči...  bolečine pa sploh ne znam opisati..bolelo me je tako, da sem se od bolečin zbudila nato pa sploh nisem mogla ne stati ne ležati in ne sedeti....grozne bolečine..sedaj pa nič več... ne vem, mogoče je bilo še kaj  posledic od laparoskopije..

lp saša

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 20:04:33   
ona78
IZVIRNO SPOROČILO: tiaz

ona78,
upam, da je vse OK. Javi se jutri, da vidim kako in kaj je bilo pri G. na UZ!

LP

Tiaz


Evo me Tiaz,
na UZ vse ok, O je bila za vikend, tako kot mi je napovedal v četrtek. Seveda sva z dragim to izkoristla user posted image . Danes začnem jemat prometrium, in upam da bo od vsega tega packanja na koncu meseca lep rezultatuser posted image  user posted image .
Sicer je to šele moj prvi ciklus K, tako da ne smem še obupat!!

pa, pa user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
13.2.2006 20:19:38   
brigita
Jaz sem jemala klomifen dva krat po 3 mesece, z presledkom pol leta. Jaz sem mislila da me raznese od bolečin, oziroma občutljiva sem bila. Nisem se upala prav vsesti, ker sem čutila v spodnjem delu trebuha bolečino. pri spolnih odnosih mi je bilo neprijetno. Iz meseca v mesec sem mislila da sem noseča, vendar rezultata ni bilo. Sedaj sem na kliniki v MB in čakam na IVF. Sem pa tudi ptujčanka. katerega ginekologa imaš ti oz. kateri ti je dal klomifen?
Želim ti da ti uspe in da zagledaš user posted image  čimprej!


_____________________________

BIBA76

(odgovor članu tiaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
14.2.2006 7:23:53   
tiaz
IZVIRNO SPOROČILO: brigita

Jaz sem jemala klomifen dva krat po 3 mesece, z presledkom pol leta. Jaz sem mislila da me raznese od bolečin, oziroma občutljiva sem bila. Nisem se upala prav vsesti, ker sem čutila v spodnjem delu trebuha bolečino. pri spolnih odnosih mi je bilo neprijetno. Iz meseca v mesec sem mislila da sem noseča, vendar rezultata ni bilo. Sedaj sem na kliniki v MB in čakam na IVF. Sem pa tudi ptujčanka. katerega ginekologa imaš ti oz. kateri ti je dal klomifen?
Želim ti da ti uspe in da zagledaš user posted image  čimprej!



Brigita,
jaz hodim v zdravstveni dom na Ptuju k dr. Šućur-ju in on mi je dal že drugič Klomifen. Ampak prič sem ga jemala 1 x na dan in ni bilo ne uspeha in ne bolečin, zdaj pa upam, da bo kaj več sreče, kajti v sp.delu trebuha me tako zelo boli, da se komaj usedem in komaj vstanem. Upam, da mi bo uspelo tokrat, kajti ful si želim, da zagledam user posted image . Javi se še kaj !

Lp

Tiaz

(odgovor članu brigita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za nasvet oz. odgovor
14.2.2006 7:27:03   
tiaz
IZVIRNO SPOROČILO: ona78


Evo me Tiaz,
na UZ vse ok, O je bila za vikend, tako kot mi je napovedal v četrtek. Seveda sva z dragim to izkoristla user posted image . Danes začnem jemat prometrium, in upam da bo od vsega tega packanja na koncu meseca lep rezultatuser posted image  user posted image .
Sicer je to šele moj prvi ciklus K, tako da ne smem še obupat!!

pa, pa user posted image



Ona 78,
Glede na to da sva istočasno končali s terapijo Klomifena, me zanima kaj še ti je rekel G glede O. Kako dolgo traja in kdaj se začne (O mislim). Jaz imam šele v četrtek UZ, pa me že zdaj zanima kako in kaj je tebi svetoval, rekel in dal.

PIŠI kaj!


Lp

Tiaz

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?