|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodatek in cestnina
13.2.2006 18:18:05   
k1
sem rekla, da poročam, kako in kaj.

na amzs sem nesla poleg kopije odločbe csd o dodatku za nego otroka in vse izvide COMR-a in tam izpolnila nek obrazec.

cestnine pri registraciji nisem rabla plačati. počakati moram edino še na odločbo Direkcije za ceste.

fajn ne?

aja, dinika, tebi pa hvala za ta podatek, maš nekaj v dobrem.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodatek in cestnina
13.2.2006 19:04:05   
*pepelka*
Seveda. To je za vse, ki dobivajo dodatek za tujo nego in pomoč, oziroma, ki imajo 100 % telesno okvaro, ali pa če se ne motim 80 % okvaro spodnjih okončin. Podati je treba le vlogo na direkcijo, nato pa ti oni izdajo odločbo.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodatek in cestnina
13.2.2006 21:58:00   
k1
Hafi, ni tako hudo.... 

Z našo je vse ok, edino kar je, hodiva na fizioterapije in razvojno ambulanto, ker je nedonošenček.

Ta ugodnost velja tudi za otroke z motnjami v razvoju in ne samo za tiste, ki imajo tako hude telesne okvare.




(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dodatek in cestnina
18.3.2006 9:31:48   
k1
samo da javim, so mi ugodili glede plačila cestnine. v obrazložitvi pa piše, da so upoštevali odločbo CSD o dodatku za nego.

torej punce, v akcijo.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dodatek in cestnina
18.3.2006 9:35:39   
anajmad
Torej,ti si že imela odločbo iz CSD-ja? Kaj pa mi,ko še nimamo odločbe,kako pa v tem primeru?
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dodatek in cestnina
18.3.2006 10:05:24   
k1
hm, to pa ne vem. samo če mene vprašaš, vloži kasneje, ko dobiš odločbo. saj tudi če avto odjaviš, dobiš vrnjeno cestino za tisti čas.... no, to bi jaz naredila, če pa to drži pa nimam pojma.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dodatek in cestnina
19.3.2006 11:44:36   
Janeja
Živjo D.

Jaz sem imela registracijo januarja, 14 dni kasneje pa sem dobila odločbo iz CSD za dodatek. Šla sem nazaj in gospa je na Ministrsvo za promet poslala odločbo in zahtevek za vračilo denarja. Tako nekako no, je vse ona uredila tak da nisem čist sigurna kam je kaj pošiljala.

Zdaj pa še čakam na odgovor. Ko bom kaj izvedela ti javim.

Ti pa ob registraciji omeni, da čakaš na odločbo in ti bodo svetovali kaj narediti.

LP

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dodatek in cestnina
20.3.2006 13:05:20   
Janeja
Evo, ravno danes sem dobila odločbo, kjer so mi odobrili vračilo že plačanega zneska za uporabo cest.

Tako da lahko daš vlogo tud naknadno, ko dobiš odločbo.



(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?