|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščitna obloga za posteljico
22.2.2006 19:49:20   
alenkica
Odločila sem se, da bom dala na posteljico oblogo za stranice. Pojavil pa se mi je problem, ker je ne znam pritrdit, narejena je doma, sama sem prišila trakce. Problem pa je v tem, da imamo posteljico, ki ima ob glavi in nogah zaprto stranico in ne vem kako naj na tistem koncu pritrdim oblogo, da se ne bo zvivala nazdol.

A ima mogoče še katera tako posteljico? In kako ste rešile ta problem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaščitna obloga za posteljico
22.2.2006 20:32:34   
andrejaz
Sama sicer nimam take posteljice, sem pa dobila idejo ob branju tvojega posta.
Kaj pa če bi si pomagala z "ježki"? Kupiš kakšne bolj široke, ki so veliko boljši.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaščitna obloga za posteljico
22.2.2006 20:52:23   
Maja22
ne vem sicer, ce je to mozno (odvisno od tega, kako tocno zgleda posteljica oz. kje imas nasite trakce - cisto na robu oblog ali bolj proti sredini), toda mogoce lahko ti dve oblogi pritrdis na stranski stranici (ki imata "resetke")?

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaščitna obloga za posteljico
22.2.2006 20:59:39   
Anonimen
Po mojem je najbolje, če v kotih privežeš trakce kar se da na kraj stranice, pri vzglavju pa peno oziroma blago na posteljico prilepiš s tistim obojestranskim lepilnim trakom.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaščitna obloga za posteljico
23.2.2006 8:46:27   
Lorena
Tudi mi imamo takšno posteljico in to tudi mene muči, ker obrobo prav tako šivam sama...

Jaz mislim, da če prišijemo trakce na 4.mestih ( 2 levo - skrajno spodaj in zgoraj in 2 desno - skrajno zgoraj in spodaj), bi moralo to obrobo toliko ''našponat'', da se ne bi zvijala ob tej ravni ploskvi pri glavici. Je pa ta razdalja pri naši posteljici 60cm, predvidevam da pri vaši tudi, in se mi to ne zdi tako veliko. Drugo bi bilo, da je ta razdalja daljša, potem bi se zagotovo na sredini upognila.
Jaz bi se rada izognila tem ježkom in lepilom, ker nočem nič lepit na posteljico.

Pa še nekaj; jaz bom sešila obrobo malo širšo oziroma daljšo, tako da bo vsaj 10cm, ali pa celo več (za celo višino jogija) ''skrita'' ob jogi. Tako kot rjuhica naprimer. Ko pogledaš posteljico od strani, torej jogija ne bo videt, ker bo skrit za temi recimo 10cm obrobe. In tako bo tudi na tej ''ravni'' stranici pri glavici, kar bo še dodatno onemogočilo, da bi se obroba upognila.user posted image user posted image user posted image  joj kako sem jaz pametnauser posted image

Upam, da me razumeš in da si stvar predstavljaš, če ne, ti pa lahko po mailu pošljem skico.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?