|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: že kakšna novemberka?!
1.3.2006 15:37:39   
Aja1
Dobrodošla med novembrkami!user posted image user posted image user posted image

Upam, da bomo vse srečno prišle do novembra in s tem do user posted image

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: že kakšna novemberka?!
1.3.2006 21:18:57   
***pika***
Živijo!

Po knjigah naj bi bilo dete na svetu 2.11.
Po moje verjetno 2 dni prej. Ampak se nisem ful poglabljala v to.
Pregled imam šele 23.3. Test sicer user posted image , ampak dokler ne dobim 'uradne' potrditve, kar ne morem 100% verjeti, čeprav vse kaže na user posted image
Je le prvič.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: že kakšna novemberka?!
2.3.2006 9:50:42   
Anonimen
Spet tukaj anonimka 1 user posted image

No, naredila sem še en test in spet črtica, tako da zgleda da je res. Kakšnih znakov zaenkrat nimam, edino malo sem napeta. 14.3. imam pregled pri G, pa bomo videli kako in kaj. Po mojih izračunih naj bi bil PDP 6.11., bomo videli kaj bodo rekli strokovnjaki user posted image

Med otroci bo pa 3 leta razlike. user posted image  Ampak me vseeno malo stiska. user posted image

P.S.: Enkrat konec marca bom povedala katera sem user posted image !

(odgovor članu ***pika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: že kakšna novemberka?!
2.3.2006 10:21:30   
Anonimen
No pa še anonimna 2...
žal boste furale brez mene do novembra in naprej, ker sem danes dobila tistga user posted image  in ne bo nič... sem se že kar veselila....
Uživajte v nosečnosti, rade mejte svoje trebuščke in vso srečo v vašem življenju!!
lp, anonimna 2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: že kakšna novemberka?!
2.3.2006 16:40:16   
petruskaL
anonimka1, midva mava pa na isti dan pregled pri G!
Jst komi čakam, ko bi se vsaj dalo preskočit ta teden vmes vsaj...obup!!!

Malo me je strah tudi da kaj ni uredu....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: že kakšna novemberka?!
2.3.2006 16:49:23   
katy.25
petruskaL jaz tudi že komaj čakam na 1. pregled ampak je šeleee 20.3. in tudi jaz upam da je vse okuser posted image !

Držim pestri za vse nasuser posted image

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: že kakšna novemberka?!
2.3.2006 19:59:49   
atanja
Ojla! Se vam pridružujem novembarkam. Rok naj bi imela 6.11(zadnjo sem imela 30.1). Pregled imam pa šele 5.4,ker naj bi se prej nič videlo. Imam pa eno vprašanje če vas tudi kaj boli tako malo pred menstruacijo-sicer me ne ornk ampak čutim. Baje naj bi blo normalno ker se telo tako pripravlja, ampak kaj vem... Upam da bo šlo vse po najlepšem redu do novembra.

(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: že kakšna novemberka?!
2.3.2006 20:30:52   
Anonimen
Jaz sem v prvi nosečnosti imela občutek, da bom zdaj zdaj dobila user posted image , pa je potem ni bilo user posted image

Zdaj me pa tudi malo, ampak manj kot v prvo!

Upam, da se bom tudi slabostim izognila, tako kot sem se prvič! user posted image

lp, anonimka 1

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: že kakšna novemberka?!
2.3.2006 23:17:51   
***pika***
Atanja, mene tudi tako občasno nekaj špika in boli. Ni grozno. Ne cel dan enako in ne vsak dan. So pa občutki res taki, kot bi šlo za prihajajočo M.
Mi je pa sestra pri G rekla, da je to normalno, ker se maternica širi.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 7:10:49   
atanja
O hvala da ste me pomirile. Danes bomo doma povedali pri meni, čez vikend pa pri njemu-pa bomo videli kako bojo to sprejeliuser posted image .
Komaj čakam pregled, ampak do tega je še dolga.


(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 7:33:08   
katy.25
Tudi jaz imam enake občutke kot ve. Ves čas kot da bo vsak časuser posted image . Sicer zdele dva dni tega nisem občutila , včeraj zvečer pa spet in danes še vedno čutim. A potem se samo maternica širi?
Kdaj imate namen začeti uporabljati kreme proti strijam? Ali vse jeste folno kislino? Jaz jemljem folic plus in so kar ok. Sem pa začela razmišljat da bi si začela mazat vsaj prsi ker so se sedaj kar naenkrat močno povečale.

Lep pozdrav in velikouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 8:34:00   
Anonimen
Jaz sem začela jesti folno kislino in jo bom prve 3 mesece. Sem jo tudi v 1. nosečnosti, takrat že 3 mesece prej. 1. nosečnost je bila 100% planirana, tale druga je pa manjše presenečenje, ampak sem vesela.

S kremo sem se začela pri prvi nosečnosti mazat mislim da v 3. mesecu, ko se mi je malo začelo poznat. Imela sem pa Vichyjevo in sem bila super zadovoljna. Je nekoliko dražja, ampak se splača. Niti sledu o kakšni striji nikjer!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy.25)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 8:34:31   
Anonimen
zgornje sporočilo je napisala:

anonimka 1user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 8:35:12   
Aja1
Punce živjo!
zgleda, da je res normalno neko špikanje in vsi podobni znaki, kot da bo vsak čas prišla user posted image . Meni se je včeraj zvečer zdelo, kot da se mi je že trebuh malo napihnil (mogoče je bila fatamorgana) user posted image

Prsi so se opa tudi meni že kar povečale...tega je še posebno vesel moj user posted image
Jemljem pa Tifol. Začela sem jih z januarjem. So pa tudi kar ok...samo jaz sem malo pozabljiva in jo včasih vzamem zjutraj namesto zvečer ...ja sem moram poboljšati. 

Kdaj imate namen povedati doma? Jaz sem zaenkrat popvedala le najboljši prijateljici...ostalim bova pa kasneje.


_____________________________




(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 8:53:19   
Anonimen
Jaz imam 14.3. pregled, konec marca ima pa mož rojstni dan, tako da bova na kosilu/večerji za njegov rd povedala staršem. Ko zvejo starši bom pa povedala tudi vsem ostalim. Tudi v službi!

A ste tukaj vse v prvo, a je katera že drugič, tretjič...?

lp punce in uživejte!

anonimka 1 user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 9:12:57   
Aja1
Jaz prvič. Me je kar nekako strah pred neznanim.

Jaz imam pa prvi pregled že v ponedeljek. Upam, da se bo že kaj videlo, čeprav berem na forumu, da se ponavadi še nič ne vidi v 5t4d. Srečna bom že, ko bo potrdila da sem user posted image , ker sem imela en dan rjavkast izcedeč (res čisto malo svetlo rjavo in sem naredila pravo paniko).

Je kateri že kaj slabo? Meni je samo takrat, ko se spomnim, da sem user posted image . Psiha dela na full.

Pobožajte svoje trebuščke.

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 9:25:28   
psaša
Jaz sem prvičuser posted image . Tudi mene špika, ampak samo na desni strani. Slabosti nobenih, nobenega povečanega apetita. Tako, da skoraj ne vem da semuser posted image . Pregled pa imam v četrtek, pri 6t2d. Upam, da se bo že kaj videlo. Komaj čakam.

LP in uživajte v user posted image

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 10:17:07   
petruskaL
ma daj, jaz se počutm ko ena opica user posted image  user posted image , a to štejete dneve od zadnje M al kako, da veste do dneva natančno?
Tut jaz sem prvič user posted image . Počutim se naravnost odlično - zaenkrat. Edino joški me bolijo - še zmeri. Na trenutke tut jaz čutim tisto zbadanje ki je tak značilno za M. Tifol jem odkar mi je test pokazal +. Gledam na to da se zdravo prehranjujem...Mam pa en faler - do zdej sm bla namreč kadilka (1škatla/dan), cigareti mi niso zasmrdeli - upam da mi bojo čimprej - in zdej pokadim cca. 4-5 cigaretov/dan. Bi takoj odrezala, pa ne upam, ker sem slišala, da lahko telo doživi abstinenčni šok, ki lahko celo sproži splav...Je to res?!?!?! Al je čist uredu če od zdej naprej ne pokadim nobenga več - kar mi mimgrede za vse tiste ki ste se ob tem zgrozile, ne bo niti najmanj težko nardit.

Oooo kaj komi čakam 1. pregled! Ko otrok sm, štejem kokrat grem še spat user posted image  user posted image
Držim pesti punce, da bomo dobro vozile skozi

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 10:46:39   
Anonimen
Ja, saj imaš 100 teh kalkulatorjev na netu. Gledaš glede na prvi dan zadnje M in dolžino cikla.

(odgovor članu petruskaL)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 11:30:32   
Aja1
Jaz nisem čisto prepričana, če je moj PDP res 2.11., ker sem imela prejšnji mesec neko čudno user posted image (pred M je bil en teden rjav izcedek), potem pa ne vem čisto natančno datuma, ki ga naj štejem za prvi dan M  user posted image (mogoče 26. ali pa 27.1.) Bolj natančno mi bo pa G povedala.

Veste kaj me še zanima? A imate mogoče kakšne želje, kaj bi raje....fantka ali punčko?

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 11:38:47   
psaša
Jaz tudi nisem najbolj ziher okrog mojega PDP-ja, ker sem imela mens.na 27-30dni, tako da nikoli nisem vedela kdaj jo bom dobila. Bomo počakali na G.

Fantek ali punčka? Po pravici povedano, je meni čisto vseeno, ker si želim oboje.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 11:41:12   
Anonimen
Jaz bi rajši user posted image , ker imam že od prej eno user posted image . Ampak kar bo bo. Res si želim samo to, da bi bil otroček zdrav! Edino to šteje!

(odgovor članu psaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 11:55:53   
Aja1
Jaz imam kar slabo vest, ker si resnično za prvega user posted image  bolj želim punčko. Sama sebi se zdim kar nenormalna, me peče vest.
Hotela sem samo slišati, da še katera želi bolj en spol kot drug.


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 12:21:43   
katy.25
Vsak ima pravico, da si želi kar si pač želi....kaj pa dobi je pa drugo. Tako da mislim da ni čisto nič narobe če si želiš punčko.
Jaz, po pravici povem, si sploh še ne upam o tem premišljevati. Zaenkrat si močno želim  le da bi bilo na prvem pregledu vse v redu. Ker ko prebiram razno razne zgodbe deklet s foruma me kar malo strah postane.
Ampak kar skušam ne preveč premišljevat o vsem skupaj oz. misliti predvsem pozitivno.
Naj vas čuvajo maliuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: že kakšna novemberka?!
3.3.2006 12:34:27   
Aja1
Ja, saj vem, da je glavno, da bi  uspešno prikorakali do novembra in da bi bil user posted image  zdrav.
Tudi mene kar stisne pri srcu, ko berem žalostne zgodbice punc s foruma...večkrat mi kar solze v oči pritečejo. user posted image user posted image user posted image   Sprašujem se, zakaj mora biti toliko ss???

Pobožajte svoje trebuščke!

_____________________________




(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?