|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče se dojiti
8.3.2006 17:44:11   
Anonimen
Moja user posted image že ene dva dni štrajka z dojenjem (stara 2 mes.). Dvakrat potegne in se začne jokat, pa spet dvakrat potegne in jok...Če pa si načrpam in dam po flaški pa normalno pije. Opažam tudi, da ta dva dneva tudi manj poje tako mojega mleka kot tudi adaptiranega. Kaj se ji dogaja? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noče se dojiti
8.3.2006 20:24:45   
lonja
Hoj,

tudi nama se je občasno to dogajalo. Največkrat takrat, ko sem bila tudi sama poleg nje utrujena. In na žalost to naši otročički čutijo. Pred dojenjem nekaj popij, pa mal se uleži, da se spočiješ, pa boš videla, da bo šlo. Vsaj nama je. večerno dojenje pred spanjem pa opravim ponavadi v postelji pri ugasnjeni luči, da se mala ''adaptira'' na temo.

Vso srečo!

lonja user posted image in ajda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noče se dojiti
8.3.2006 20:25:41   
XXYY
Živjo Caffee!

Ali ima morda Klara zamašen nosek, da ne more piti?

Ali jo morda krčki takrat dajejo? Zdaj če se ti zraven dojenja tudi zvija, potem so to krčki.

Mogoče pa pride kakšen dan, ko ji ne paše piti na prsih. Tudi naša Lara je taka. Včasih bi bila skos na prsih in jedla, včasih se pa tako dere, da jo iz kože dajem in potem popije iz flaške, samo tudi bolj malo - takrat ji ponavadi dajejo krčki, k se mi kar zvija zraven.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noče se dojiti
8.3.2006 21:05:40   
thunder
Čisto identično situacijo smo imeli doma mi pred 14 dnevi, samo da pri starosti 4 m. Trajalo je celih 14 dni in na koncu sem že skor živčnega fasala. No potem se je pa, kot bi odrezal, nehalo. Še zdaj ne vem v čem je bla finta. Potrpi in bodi čim bolj skulirana (čeprav verjamem, da je ob taki situaciji to težko ).

Držim pesti da to čimprej mine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noče se dojiti
9.3.2006 0:39:20   
KODA
Na mojo žalostuser posted image se je pri nas tako začel konec dojenja in preklop na flaško.
Nekajkrat potegnil,nato se je pa začel dreti,da je bilo groza.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noče se dojiti
9.3.2006 7:45:29   
chips
Pri nas so pa problemi da me hoče kr grizit(sreča da še ni zobkov)pa razteguje mi bradavico,da mi jo bo utrgala.Mogoče imam pa premalo mleka ali kaj??



_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?