|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri voziček in kateri solček za hranjenje????
13.3.2006 10:01:55   
bambi
Naša pikica bo stara 6 mesecev in sedaj ji moramo kupit stolček za hranjenje, pa ne vem kateri je najbolj praktičen???? Glede vozička pa bi tudi rada kupila nekaj manjšega, ker sedaj imamo prago gorilo in mi ga je težko ven in not iz avta dajat, gledala sem od Peg Perego Plikota, pa me zanima kako je????

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
13.3.2006 10:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri voziček in kateri solček za hranje...
13.3.2006 15:02:09   
petraz
Glede stolčka in vozička ti bom takole rekla, to je stvar odločitve in finančnih zmožnosti. Eni prisegajo na lesene stolčke, drugi na ta druge itd. Tako je tudi pri vozičkih. Pomenbno pa je, da so funkcionalni in da se otrok dobro počuti v nejm. Midva sva kupila Quinny-ja in sva zelo zadovoljna z njim. user posted image

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri voziček in kateri solček za hranje...
13.3.2006 16:54:42   
lelaval
Kot ti je petraz napisala - odvisno od funkcionalnosti in finančnih zmožnosti. Pri nakupu športnega vozička pazi le, da se da tudi v vodoraven položaj. Se mi prav smilijo otroci, ko jih vidim sede spat v vozičkih, ker se ne da spustit naslon.
Jaz sem sedaj dobila stolček za hranjenje, saj od prvih otrok nisem hranila, pa tudi športni voziček (peg perego). Najdražji tudi niso nujno najboljši, ko pa bo začel otrok hodit, mu bo bolj všeč, če bo voziček sam potiskal, kot pa se vozil v njem. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri voziček in kateri solček za hranje...
13.3.2006 16:59:12   
deily
Stolček chicco, voziček Jane

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri voziček in kateri solček za hranje...
13.3.2006 20:40:38   
Jessy
Jaz imam Pramette z ogrodjem Pliko P3 in sem ZELO zadovoljna z njim. Stolček imamo pa trip-trap in je tudi zelo fajn, sploh zato, ker raste z otrokom!

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri voziček in kateri solček za hranje...
14.3.2006 9:31:10   
Udb
Sedež smo dobili - primma papa, voziček si pa tudi jaz ogledujem - moj favorit je http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=157233

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri voziček in kateri solček za hranje...
14.3.2006 16:21:01   
katarina2004
Mi kar prisegamo na Peg Peregot vozicek Pramette,stolcek za hranjenje pa Primma papa rocker in smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?