|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta - kako hitro izboljšanje?
15.3.2006 23:01:50   
Veronika
tudi moja šestmesečna user posted image  ima verjetno alergijo... ne bom ponavljala znakov, skratka, glede na vse, kar sem o flekcih na koži prebrala, je verjetno to. ker je flekci ne srbijo, nima napotnice pod nujno. izpuščaj pa se ji širi, zato sem se odločila, da grem preventivno na brezmlečno dieto, torej jaz (ker se dojiva) in ona (kašice sem ji začela pripravljati s pregominom).
vprašanje za "dietičarke": V KAKŠNEM ČASU PO ZAČETKU DIETI STE OPAZILE IZBOLJŠANJE? no, približno...

aja, pa še nasvet glede nege... oziroma izkušnja. v naši lekarni sem dobila posebno kremo, ki je namenjena dojenčkom, nagnjenim k atopičnemu dermatitisu. proizvajalec je MUSTELA (www.mustela.com), osnovna negovalna krema se imenuje STELATOPIA (potem imajo pa še celo vrsto drugih negovalnih izdekov, npr. oljna kopel itd.). uporabljam jo nekaj dni in se mi zdi fina, kožica se je lepo izboljšala - vidni so sicer lišaji, ki pa niso več rdeči.
pozdrav,
veronika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta - kako hitro izboljšanje?
14.4.2006 11:55:47   
Veva
Veronika,

prosim te za informacijo v kateri lekarni si dobila Mustelo. Klicala sem najmanj 10 lekarn (v Ljubljani), pa za Mustelo niso niti slišali.

Hvala in lp,

Veva

(odgovor članu Veronika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta - kako hitro izboljšanje?
15.4.2006 19:56:33   
KODA
Našemu tamalemu se je alergija na mleko pojavila pri starosti10 dni.Pojavila se je huda driska.
Ko je začel dobivat Pregomin,je telo rabilo 14 dni,da se je prepucalo od mlečnih beljakovin.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta - kako hitro izboljšanje?
17.4.2006 4:59:35   
pikapoka
Pri nas je trajalo kar 14 dni, preden so mu izginili flekci po ličkih. Sedaj sem na dieti že 4 mesece, ker še vedno dojim, pikice pa se kljub vsemu pojavijo in izginejo user posted image .
Našemu user posted image  je pomagala tudi krema za ritko, ki posuši vneta lička.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?