|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček za makadam
16.3.2006 12:26:51   
mayflower
Zanima me, kateri vozički so najprimernejši za vožnjo po makadamu oz. drugih neravnih podlagah. Naš user posted image uživa po vožnji po makadamu, imamo pa voziček, ki ni primeren za nič drugega ko asfalt. A so trikolesniki primerni. pa tud cena ne sme bit previsoka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 12:47:15   
Andra
Sigurno so najbolj primerni vozički z velikimi kolesi, ki morajo biti dobro vodljivi. S trikolesniki žal nimam izkušenj, ker mi niti pod točko razno niso všeč.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 12:49:05   
Luns
Trikolesniki so super za makadam, mi imamo maxi taxi in smo zadovoljni.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 12:50:24   
pravljica
naš comfort pride povsod...cenovno ne vem, kaj je zate preveč user posted image  drugače pa poglej še druge trikolesnike z velikimi kolesi, po moje bolje napihljivi, saj pri njih ni problem makadam - če je preveč lukenj ali če je pot preozka, ali če so kje v snegu preozke gazi, dvigneš zadnja dva v zrak in pelješ po sprednjem (že 100x preverjeno)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 13:32:05   
tincci
Mi imamo Peg peregotovega, unega z ogromnimi kolesi in plastično košaro spodaj! Zakon! Kot tank gre po pesku, snegu, blatu... sam rabiš karavana za okrog ga prenašat, ker je ogromen in precej težak. Tko da imamo lažjega za po svetu hodit

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 13:52:25   
Mina1
3-kolesnik maxi taxi speedy - definitivno najboljša izbirauser posted image . Voziček je kos najhujšim terenom.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 14:00:23   
dory
Okrog nas so sami gozdovi in lusne poti, pa makedamske ceste...zato sem se pri nakupu vozicka odlocla za terenca...mamo pa asahija...od haucka...sicer smo ze ogrodje menjal,ker je sla mami z njim se v soping in ga natovorila, ampak je trpezen se pa se :)

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 15:14:40   
Ovnica78
Mi imamo 3kolesnika jaguarja traxxa in smo zadovoljni. Sploh letos, ko je zunaj tako zoprno vreme in je po pločnikih še več kje sneg, je takšen voziček z večjimi kolesi in 3kolesnik več kot dobrodošel.
Upam, da vam bo uspelo najti pravega, saj smo mi tudi potrebovali kar nekaj časa, da smo ga našli.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 15:19:52   
soncek&luna
jaz mojega user posted image  prevazam v ABC Design Pramy Luxe in sem izredno zadovoljna...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček za makadam
16.3.2006 16:31:37   
amy26
Jaz  imam 3 kolesnik od abc design ful v redu za makadam, ker ima velika kolesa

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček za makadam
18.3.2006 10:54:41   
živa06
najbolj vsestranski je bugaboo za mesto in "rovte" - jih pa pri nas ne prodajajo...

Prilagam naslov, kjer si lahko pogledaš, kaj vse zmore....

http://www.bugaboo.nl/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček za makadam
18.3.2006 11:30:27   
Anonimen
Jaz sem imela Hauch Jogger Roadster, trikolesnik z napihljivimi kolesi in zelo lahek. Super voziček, super vodljiv, po vsakem terenu prideš z lahkoto (do ciljauser posted image ).
user posted image

(odgovor članu živa06)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček za makadam
18.3.2006 17:29:43   
mml
Mi smo zaenkrat zelo zadovoljni s 4-kolesnikom, Racer Hartan, prišli smo po ledu in snegu brez problemov, tudi na Rožnik smo se sprehodili nekje sredi letošnjega februarja in ni bilo težav (razen, da sem jaz imela obute čevlje z lgadkim podplatom user posted image ). Voziček ima ročno zavoro, kolesa niso napihljiva (ampak meni se zdi to povsem OK), ima tudi nastavljive amortizerje, ki jih lahko blokiraš pri vožnji po asfaltu.
Edina "pomanjkljivost" je, da je tudi zložen precej velik in zasede praktično ves prtljažnik

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček za makadam
19.3.2006 20:45:59   
Alina_alin
Maxi taxi - Speedi SX.  Super!!

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček za makadam
19.3.2006 20:59:54   
Rubin.
 Mi imamo Quinnya 3xl  freestle comfort  ZAKON. Prideš povsod, lahko vodljiv, čeprav je kar težek, tega ne občutiš. Cena nekje 80.000.-. V kolikor se boš odločila za tri kolesnika, glej da bo sprednje kolo vrtljivo, ker drugače ga je teže obračat, tega našega pa obrneš na mestu. user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček za makadam
19.3.2006 21:25:22   
Primoza
Trikoleniki so zelo primerni. Velika kolesa so pogoj. Poceni ABC design.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček za makadam
21.3.2006 19:50:12   
bena
Mi imamo Peg peregovega s podvozjem Classe 4 (košara Culla). Ima štiri velika kolesa in smo zelo zadovoljni. Gre po snegu, blatu, makadamu, jamastih cestah, travnatih površinah in sploh ne rabiš kaj bolj potiskati kot po asfaltu. Edino po klancu navzdol ga moraš bolj trdno prijeti, ker je precej težek in ti hitro lahko uide iz rok.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček za makadam
21.3.2006 20:13:27   
arielca
Mi imamo Quinny Speedi SX in smo ZELO zadovoljni. Lahek, praktičen in nobenih težav pri 'prevažanju'. Pa še meni je ful všeč.

user posted image

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček za makadam
22.3.2006 10:45:55   
kati*
IZVIRNO SPOROČILO: mayflower

. Naš user posted image uživa po vožnji po makadamu, imamo pa voziček, ki ni primeren za nič drugega ko asfalt.


Zakaj naj ne bi bil voziček primeren, če otrok očitno uživa user posted image . Mi imamo PP z malimi kolesi in gre čist lepo po makadamu - seveda ruka ko strela, a mene bolj moti kot malega, ki še bolj uživa, če fajn ruka user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
22.3.2006 12:31:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kati*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček za makadam
22.3.2006 15:44:11   
lelaval
Jaz imam trikolesnika od ABC design in pridemo povsod. Pa še cena ni visoka, glede na to, kako mi služi. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček za makadam
22.3.2006 17:04:01   
SašaR
mi imamo takega kot je napisala Splišni - super je, kupili pa smo ga konec leta v avstriji za 65 evrov (Toys).
Mogoče je malo bolj štorast za po mestu, ker sprednje kolo ni vrtljivo, za rovte pa je super. Komaj čakam da gre deževje mim, da se začnemo bolj voziti po makadamu.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?