|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kontracepcijske tablete!
23.3.2006 11:08:04   
Anonimen
Začela sem z jemanjem kont. tablet prvič ta mesec. Pred kakšnim tednom sem dobila rjav izcedek pa malo je blo krvi. Klicala sem genikologinjo pa mi je rekla da je to normalno in naj kar nadaljujem z jemanjem. Izcedek se mi vleče že ves teden po malo. V torek sem vzela zadnjo tableto. Zdej me pa zanima če bo menstruacija sploh prišla?
A ima katera kakšne izkušnje s tem? Zame je to čist novo ker nikoli prej nisem jemala kont.tablete.
Hvala za odgovore.

Lep dan. 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kontracepcijske tablete!
23.3.2006 11:22:39   
andrejka82
Pozdravljena anonimna. Tako, kot ti je rekla ginekologinja, to je normalni pojav pri zacetku jemanja KT. Napisala si, da si zadnjo vzela v torek, v roku 3 ali 4 dni po zadnji zauziti KT se ti bo pojavila menstruacija. In 8 dan po zadnji tabletki, vzames novo iz naslednje tablice. Se pravi spet v torek vzames novo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kontracepcijske tablete!
23.3.2006 11:26:35   
lenika
Tako kot je že rekla predhodnica.

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kontracepcijske tablete!
23.3.2006 11:51:28   
Lunca1
Jaz pri prvi škatlici nisem imela nobenega izcedka, je pa verjetno mogoče.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kontracepcijske tablete!
23.3.2006 12:15:32   
Anonimen
Hvala vam za odgovore.
Še neki me zanima? Kok časa pa traja menstruacija? Baje je krajša kot ponavadi? A to drži? Prej sem jo mela kake 4 dni pa še 2-3 dni rjavega izcetka.

LP

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kontracepcijske tablete!
23.3.2006 13:20:37   
dix
Malenkost so krajše in šibkejše, zato se nekatere ki imajo izredne krče odločijo za kontracepcijske tablete, da se pol težave umirijo.

Jaz jo imam 4 dni in nič več, dobim na uro natančno in nauro izgine user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kontracepcijske tablete!
23.3.2006 13:36:40   
dulcinea
Jst sm prej imela namesto M izcedke, k sm pa začela jemat KT sm pa dobila prvo krvavitev. M je resda malo krajša odkar jih jemljem. Sem pa rekla da zdaj za dva meseca preneham, da vidim če se je kaj spremenilo.
Saj meni pa v navodilih piše, da so možni izcedki. Boš vidla kaj bo drugi mesec...


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?