|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček I coo
23.3.2006 16:13:03   
mojca75
Ojla punce, a ima katera kaj izkušenj z Icoo jevim vozičkom. Všeč mi je Platon 3 ali Platon 4.

na sploh pa ne poznam znamke (pa ne da je to kej važno) ampak o nekaterih se sliši veliko dobrega, o drugih manj.

Glede na to, da cenovno user posted image  ni ravno med cenejšimi, me zanimajo izkušnje!

Hvala

Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček I coo
23.3.2006 16:48:00   
mojcadamijan
Eni naši prijatelji imajo trikolesnika pa se mi zdi super, mogoče me moti samo to da prvo kolo ni vrtljivo v vse smeri

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček I coo
24.3.2006 6:42:54   
SaaS
Jaz imam platona 4. Sem zelo zadovoljna z njim. Kar se znamke tiče, je proizvajalec tega vozička Hauck, ki pa je kar poznano ime.
Pri mojem 4kolesniku se sprednji kolesi obračata in mislim, da se tudi pri 3kolesniku. Res pa se verjetno ne zavrti za 360°, kot pri nekaterih 3kolesnikih.
Edina stvar, ki me moti, je to, da je res težek. Ker imam zelo majhen prtljažnik v avtu, sem ga itak vedno razstavila - sedež in kolesje narazen, da sem ga spravila v avto. Ampak tudi, če bi imela dovolj prostora, bi verjetno težko dvignila vse skupaj. Gre pa tole razstavljanje zelo enostavno, z eno potezo, tako da me ni motilo. Zdaj, ko sem drugič noseča, sin pa se še vedno vozi v vozičku, ga sama zardi teže tudi pod razno več ne morem dvigovati v avto in iz njega. No, verjetno tudi drugih vozičkov ne bi mogla.. 
Mi pa ni žal, da sem ga kupila. Zraven sem kupila tudi lupinico, ki sem jo lahko enostavno, namesto sedeža postavila na voziček-kolesje in sina peljala kar v lupinici.

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček I coo
12.4.2006 21:06:10   
jana-2
Zelo podoben voziček (kot platon 4) je Traxx Eagle 4, le da je lažji. Glede na to, da je proizvajalec obeh Hauck mislim, da gre celo za isto osnovo, le i coo je težji zaradi amortizerjev. Voziček imajo v Arielu, pa še Traxx je cenejši, vendar ti priporočam, da preveriš cene na netu (kidsroom.de)

Vso srečo pri izbiri, jaz ga nisem kupila le zaradi tega, ker se nanj ne namesti lupinica maxi cosi, drugače se mi zdi pa idealen voziček...

Jana

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček I coo
17.4.2006 7:13:08   
SaaS
Ja, tudi jaz sem gledala tega Traxxa. Sem ga hotela kupit, pa ga takrat še niso imeli v prodaji. So rekli čez kakšen dober mesec ali dva. Jaz pa nisem čakala (mali verjetno ne bi čakal tako dolgo) in sem kupila Icco. Traxx je cenovno bolj ugoden, če me spomin ne vara. Zdela sta se mi pa oba dobra.

(odgovor članu jana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček I coo
17.4.2006 21:51:12   
mojca75
Ja Traxx je bolj ugoden sam sem se vseeno odločila za Icoo-ja, ma mi je bil bl simpatičen, pa tud bolj kompakten, pa jaz sem vzela trikolesnika, mi je bolj všeč!
Hvala vseem, sem pa mislila da je to že kej bolj "poznan model" in da se bo več punc javilo, ...napaka...
No ja vseeno, sem mislila mal pobrskat po izkušnjah! No ja, zdej sem kupila kar sem, trenutno sem zadolvoljna - sam ga še ne uporabljamuser posted image  je dete še v trebuhu user posted image , bomo videli...ko ven pride!

Mojca

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?