|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje - kdaj in kako dolgo
27.3.2006 8:29:04   
p&b
Naš je star 16 mes.,zanima me kdaj hodijo spati vaši malčki,približno iste starosti in kako dolgo spijo?

LP

< Sporočilo je popravil puncica -- 27.3.2006 11:30:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPATI
27.3.2006 8:35:38   
Bejba
Naš je star 17 mesecev in hodi spat okoli 18.30. No, sedaj ko smo prestavili uro, upam da mu bo ratalo zdržat malo dlje pokonci user posted image  (včeraj je zdržal celo do 19h).
Spi pa do cca. 7h zjutraj. Danes sem ga celo ob 7.30 komaj zbudila za v vrtec user posted image .

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPATI
27.3.2006 8:38:06   
TINALAN
Naš je star 14 mesecev in gre spati ob 19 ih. Sicer se ponoči se zbuja (1x), drugače pa spi do 06.30 ih.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SPATI
27.3.2006 8:44:38   
Anonimen
ob pol 8..spi pa ke do 6h če dobr spi, če se pa zbuja ponoč, al pa če je kaka akcija nočna pol pa tut do pol 8h.

(odgovor članu p&b)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPATI
27.3.2006 8:54:52   
Marogica
Naš je star 15 mes in hodi spat med 19.30-19.45, spi pa do nekje 6.30-7. ure, brez prebujanja ali hranjenja

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPATI
27.3.2006 14:25:13   
tinatona
Moj gre spat med 20 in 21. Spi pa tam do 7ih, pol pa spije mleko z actimelom in če imam srečo potegne do 9ih.

LP

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPATI
27.3.2006 16:30:57   
HuAnita
Capinka gre spat med 19.30-20.00, izjemoma prej ali kasneje, ob 5.00 je risuser posted image , če imamo res veliko srečo, popije tiste 2dcl mleka in zaspi do 6.00, če ne, se pa premetujemo po postelji, z M. pa se dogovarjava, kdo bo vstal in kdo še poležaval...

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPATI
27.3.2006 17:29:26   
bini
user posted image user posted image važičke
priznam da sem fouš user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPATI
28.3.2006 6:00:32   
dm#101
naša je stara 17,5 mesecev, pa hodi vsak dan spat ob 19:45-19:50 in potem spi (večinoma) tja do 6, zjutraj. Včasih se zbudi že ob petihuser posted image , ampak nikoli pa ne povleče do 7 zjutraj. user posted image  Ja, je traba kar  zgodaj vstati.
Sicer sem pa prav vesela, da večinoma prespi celo noč. pred parimi meseci temu tudi slučajno ni bilo tako.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje - kdaj in kako dolgo
28.3.2006 21:44:21   
Anol
Naš pikec gre spat tam nekje med 20 in 20.30h uro se pa zgodi in spi zelo odvisno med tednom ga budim, ker mora v varstvo tam okoli 6.30h, za vikende pa se zbudi me 7 in 8 uro zjutraj, pol se pa še svaljkamo, res pa je da čez dan spi še kakšne 3 urice, včasih pa tudi več ali pa seveda manj.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje - kdaj in kako dolgo
28.3.2006 23:42:17   
Urška*
Naš je star 14,5 mesecev pa hodi spat med 20 in 21 uro. Spi pa tam nekje do 7-8 ure.

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje - kdaj in kako dolgo
29.3.2006 19:53:49   
kepa*
Naš smrkolinček je star 15 mesecev in hodi spat obvezno ob 19ih. Spi pa do šestih, sedmih, spije stekleničko mleka in zaspi nazaj do osmih, včasih do devetih. Ponoči se že kar dolgo ne zbuja več.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?