|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj
30.3.2006 13:19:11   
srce00
stara sem 22let in imam 2 prečudovita sinka...
s partnerjem se se zastopiva,se imama rada....
jaz ubožujem sex....
edina težažava je ta da jaz ša nikdar nisem doživela orgazma...
poskušava vsemogoče,,,,
on tega neve...jaz se pretvarjam....

prosim če mi pomagate in povete kako to izgleda....

pred tem moškim sem že imela spolne odnose pa tudi ni bilo orgazma...

kaj naj

< Sporočilo je popravil srce00 -- 30.3.2006 13:23:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj
30.3.2006 13:20:20   
Anonimen
res ne vem

(odgovor članu srce00)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj
30.3.2006 13:33:06   
muki1
Kako lahko obožuješ seks, če še nisi doživela orgazma user posted image
Kaj pa s samozadovoljevanjem še nisi probala?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.3.2006 13:42:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj
30.3.2006 13:46:41   
srce00
RES JE ČUDNO...ŠE SAMA NEVEM KAJ NAJ...
KAKO TO IZGLEDA.....PROSIM

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj
30.3.2006 13:52:46   
srce00
AJA..OBOŽUJEM SEX-S SEM MISLILA DA BI KAR NAPREJ TUDI PO VEČKRAT NA DAN SAMO DA ENKRAT DOŽIVIM TO TAPRAVO...POSKUSILA SEM VSE MOGOČE...

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj
30.3.2006 13:58:36   
Mala Vita
user posted image

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naj
30.3.2006 16:25:57   
BarbaraO
Kaj pa je tisto "vse živo" kar si poskusila? Tudi jaz sem se najprej samozadovoljevala pod tušem (odviješ tuš, vodo naštimaš na prijetno toplo (ne prevročo), curek daš zelo na malo, nato pa se začneš rajcat po ščegetavčku - tuš dviguj primerno visoko, da curek ne bo niti premočan niti prenežen). Medtem se poskusi sprostiti, zapri oči in si zamišljaj nekoga (moža ali koga drugega, ki te vzburja, ko pomisliš nanj). In vztrajaj. Če te še bolj vzburi, si draži še ritno luknjico ali pa si daj kakšno (neškodljivo) stvar v vagino. Verjemi, da boš vedela, ko boš doživela orgazem. Srce ti bo začelo močneje biti, znotraj (v telesu) boš čutila prijetno vročino, ki se stopnjuje, dokler ne pride do vrelišča. Poskušaj, pa bo šlo. Pa nikar ne razmišljaj o orgazmu. Mora priti sam od sebe. Ko se boš dovolj spoznala, pa pouči še svojega moža - brez sramu.

Veliko sreče!

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naj
30.3.2006 18:01:20   
srce00
barbara hvala ti za ta odgovor,čeprav sem to že poskušala in bom še...res nevem kaj je to,ker to je grozno,,,,sva sexsala že po 4-ure ne vesčas tudi igrice....njemu je prišlo nekajkrat meni nikoli....nevem a je z menoj kaj narobe...verjetno je drugače se to nebi dogajalo....

imam upanje in vem da enkrat bo tisto pravo....

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj naj
30.3.2006 20:02:38   
smrka
Dva otroka mas pa nisi nikol dozivela orgazma,... nevem men se zdi da se mal zajebavas?? A si se gdaj samozadovoljevala?

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj naj
30.3.2006 20:21:39   
lelaval
Mogoče pa doživiš orgazem, pa ne veš, da je to to. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj naj
30.3.2006 20:28:25   
Anonimen
Sama sem stara že več kot trideset in sem mamica 3 otrokom. Z možem imava dober seks in mož je pozoren in vztrajen ljubimec.
Seksava veliko (v povprečju 5-6 krat na teden in mi je to kljub vsemu v velik užitek.
Pa vendar...tudi enkrat še nisem doživela orgazma med seksomuser posted image , ne z možem, ne s predhodnimi partnerji.
Med samozadovoljevanjem vedno doživim orgazem, vendar le z draženjem ščegija.
Nimam pojma, zakaj je to tako. Ampak je. Naj ti povem, da se ne oziraj na tiste, ki pravijo da se **** in ki ne morejo verjeti, da vseeno seksaš z užitkom.
Seks je vseeno v užitek, čerpav se ne konča z orgazmom.
Je pač cilj drugiuser posted image
Dolgo časa sem bila izredno potrta zaradi tega in se se spraševala zakaj je temu tako, ter si s tem pokvarila ves užitek, ki mi ga sicer nudi seks.
Sedaj enostavno pozabim na to in preprosto UŽIVAM. Če se mi pa zahoče orgazemčka, grem pa sama v akcijouser posted image

(odgovor članu srce00)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj naj
30.3.2006 21:57:12   
srce00
ANONIMEN HVALA TI ZA ODGOVOR,TO JE RES TEŽKO,SEJ PRAVIM ZELO UŽIVAM MED SEKSOM---VENDAR ORGAZMA NI....RES TISTE NE MOREJO VEDET..NE ZAJEBAVAM SE...NEBI PISALA KAR TJA V EN DAN...

ČE PA PRAVITE DA MOGOČE NEVEM KAJ JE TO MI PA POVEJTE....A SEM RES TOK ZABITA...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj naj
30.3.2006 22:09:01   
Anonimen
Pa zakaj se dereš????? user posted image

(odgovor članu srce00)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj naj
30.3.2006 22:14:40   
srce00
KAJ SE......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj naj
30.3.2006 22:39:52   
G in T
Če pišeš z velikimi črkami pomeni, da se dereš a veš. user posted image
Jaz bi ti svetovala, da to pa partnerju lepo poveš, da si bo vzel čas zate, in da bosta preizkušala.Če pa res ne moreš med aktom doživet orgazem, pa si pomagaj s prstki pa bo šlo.

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj naj
31.3.2006 0:18:15   
Anonimen
Jaz sem mela pred svojim user posted image 2 druga fanta. S taprvim nisem doživela orgazma, z drugim samo enkrat, pa še to se je celih 6 ur matral. Mojmu sem kar takoj povedala, da v bistvu še nisem doživela orgazma. In glej ga čudež, v prvo mu je uspelo in to brez večjega napora. Sicer doživim orgazem samo ob draženju klitorisa. me je pa moj dragi presenetu in je nabavil komplet za igro, za oba partnerja. Najbolj sta v uporabi jajček in vibrator. Jajček si daj na klitoris, vibrator pa v nožnico (vibracije do konca). Aja pa prej se dobro naolji, ker ni prijetno na suho.
Same občutke ob orgazmu je pa težko opisat. Najprej je eno ščemenje v bistvu bolj žgečkanje, ki prevzema celo telo, na koncu mi pa cela glava noro brnči, na klitorisu me ščemi, v nožnici pa čutim prijetne krče.
Aja, pa še to, če zaigraš orgazem, ko ga ima tvoj dragi noter, vedi, da on po vsej verjetnosti ve, da igraš, ker ob orgazmu se nožne mišice skrčijo, kar moški še predobro čuti (vsaj moj pravi tako).
Upam, da čim prej doživiš orgazem, ker res ne veš kaj zamujaš, vsaj meni je bil seks brez orgazma vedno muka.

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj naj
31.3.2006 8:03:28   
Anonimen
Srce, ne vem, če si omenila, ali med samozadovoljevanjem doživiš orgazem? Če ga, potem zagotovo veš, da je to to, saj takšnega občutka ne moreš spregledat, ne zamenjat s čim drugimuser posted image
Jaz res nimam pojma, zakaj orgazma med seksom pri meni ni. Sprva sem mislila sem, da je to zato, ker med seksom ne morem izklopit glave in se povsem sprostit, pa vendar temu ni tako. (tudi če se je kdaj zgodilo, da sem malo preveč popila in se mi je res totalno odpelo, ni šlo.) Pa se dejansko zelo vzburim in navlažim tako, da kar tečeuser posted image , pa vseeno.
Tudi jaz igram orgazem. Krčenje mišic nožnice je zaigrat šala malauser posted image . Ampak to samo zato, ker mojemu to tako veliko pomeni in smatra seks brez orgazma pri meni za neuspeh.
Meni tudi razni pripomočki med seksom ne pomagajo, niti ne brezkončen oralni seks, niti ne, če se med seksom rajcam na način, kot kadar se samozadovoljujem. Niti ne, če mi partner ob penetraciji še dodatno stimulira ščegija.
Enpstavno ne gre, pa so za nama leeeeeta vajeuser posted image
Tako da sem se res nehala obremenjevat s tem in enostavno uživam v seksu brez orgazma, ko pa moj dragi zaspi pauser posted image

(odgovor članu srce00)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj naj
31.3.2006 8:32:17   
lory05
Mogoče pa ti nimaš tako intenzivnih občutkov, pa ne veš, da je to to. Kako pa je drugače s tvojimi občutki? Ne mislim samo pri sexu, nasplošno. So ljudje, ki nimajo intenzivnosti čutil (občutkov) tako močne kot eni drugi. Mogoče si ti med tistimi?

(odgovor članu srce00)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj naj
31.3.2006 10:23:28   
srce00
anonimen hvala za odgovor...in tudi vsi ostali..
nobeden ko ne doživlja orgazma ne ve kako je to hudo...
poskušam se usredotočit le na naju...zadovoljujem se med sexsom sama,liže mi jo,jaz njemu....
poskušama na vse načine...veliko poz mislim da sva že vse poskusila pa ne gre.....
imam rada divji sexs...
a negre in zaradi tega sem žalostna ker bi rada doživela tisto pravo.....
srečna sem da imam 2 sinka katera obožujem....

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
3.4.2006 10:25:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srce00)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj naj
3.4.2006 10:51:26   
Anonimen
to sem napisala že na temi prvič doživetega orgazma:

nič obupat. gotovo si že slišala za keglove vaje. to so vaje za krepitev mišic medeničnega dna. to pa treniraš tako, kot bi hotela zadržati curek, ko lulaš. to lahko delaš čez dan, kadarkoli. malo treniraj. in garantirano deluje. tudi penis lahko na takšen način "objameš". in še veliko bolj čutiš... božansko. na srečo sem o tem prebrala pred prvimi spolnimi izkušnjami. in nikoli nisem imela problemov z doseganjem orgazma - se razume s penetracijo. Veliko bolj blažen občutek kot pa zgolj z draženjem ščegetavčka, če kdo mene vpraša. poskusi in ne obupaj, če prvič ne bo šlo. pa ne pozabi na trening. in veselo na user posted image !

pa še tebi dodam, srce00 - ja, saj se je tudi meni kdaj izjemoma zgodilo, da nisem doživela orgazma (zaradi nesproščenosti, nerazpoloženosti, preveč skrbi...). tako da vem, kako je. sam to te ne sme ohromiti, da bi potem vedno razmišljala, ali bo ali ne bo.... to je res nekaj božanskega in mi je hudo za vse, ki ne doživite orgazma. zato želim res zelo konkretno pomagat. sporoči, če bi rada zvedela še kaj več. pa veliko uspeha in užitkov ti želim!!!

(odgovor članu srce00)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj naj
3.4.2006 16:03:35   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
Mogoče pa doživiš orgazem, pa ne veš, da je to to. user posted image

Ne bo držalo. Či bi, bi dobro vedela.user posted image

Mogoče imaš težave s prepuščanjem kontrole. Močan orgazem lahko primerjamo za trenutek s smrtjo (ni isto, se pa enako izgubi nadzor). Za trenutek izgubiš kontrolo nad seboj. Verjetno je vzrok v občutku varnosti. Ne zaupaš, da si tako 'na varnem', da lahko za trenutek (sekunde) izgubiš "zavest".

Ker takrat ne vidiš (dobro), ne slišiš (dobro) in ne čutiš (dobro). Mislim, da te je tega strah. "Smrti" za trenutek.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 3.4.2006 16:08:11 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?