|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako na stekleničko?
2.4.2006 8:18:35   
Aleksandra
Pozdravljene!

Naša miška je bila včeraj stara 3 mesece. Vse od začetka smo imeli več kot dovolj mleka, tako da ga je poln tudi zmrzovalnik.  Še preteklo nedeljo je bilo tako. Od ponedeljka pavsak dan večje težave - se pravi manj mleka. Tako, da sumim, da se miška zvečer ne naje toliko kot bi želela, saj je se ponovno začela zbujati ob 3.00 uri in vleče kot nora. Zaspi ob 8.30/21.00, prej pa je spala do cca. 4.30/5.00 včasih pa še več.

Pa ne misliti, da ji nisem nič poskušala dodajati. Sem in to vsak dan moje mleko iz zmrzovalnika, a noče jesti iz flaške oz. povleče zelo malo, nato pa se flaške brani dobesedo z vsemi štirimi. Ponoči, zjutraj in dopoldne še ni problema z mlekom, popoldne pa se mi zdi, da je že kar težko, saj vleče in vleče v nedogled, potem pa se vedno sama odstavi. Vedno nato še preverim, če je še kaj ostalo v dojki, če je nehala, ker ni več lačna ali ker je obupala. Teže že a tako po kapljicah. Poskusili smo (jaz, moja mama, mož) ji dati sekleničko pred dojko, po dojki...pa je v petek potegnila ven samo 20 ml, včeraj pa 30. Pa še to tako bolj po sreči, saj meče cucelj sem in tja po ustih. Tudi dude ne mara, doji pa se preko nastavka.

Dvakrat sem pretekli mesec že morala po nujnih opravkih in je enkrat normalno pila po steklenički, drugič pa ni hotela.

Da bi imela dovolj mleka veliko pijem - čaje za dojenje, vodo, zeliščne čaje.
Me zelo skrbi kako bo, če bo res zmanjkalo mleka, miška pa ne bo hotela flaške.

Ima katera izkušnjo, predlog kako jo navaditi, da bo sprejela tudi stekleničko.

Hvala!
LPS
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.4.2006 11:27:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aleksandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako na stekleničko?
2.4.2006 11:38:40   
mamči
Po moje je prehodna težava - poskok v rasti, pojavlja se "ob št. 3", torej tretji dan, tretji teden, tretji mesec...
Mi smo jo tud imeli pri 3. mes - začel se je pogosteje zbujat, meni se je zdelo, da imam manjko mleka.. Pa je minilo. Sama sem pila sezamov čaj in je res pomagalo. Možno je seveda, da se hoče tud samo cartat, ponudi mu flašo po dojenju, poskusi z različnimi cuclji.
Drugače pa je meni pomagalo, da sem te krize pregurala s čim manj panike . skratka, da zaupaš vase in verjemeš v dojenje. Če sta se lepo dojila do sedaj, ni vrag da se ne bi še naprej. Midva se dojiva že 8. mes. in sva imela kar nekaj krizic.  Dost počivaj in čim pogosteje ga čez dan daj k prsim.

(odgovor članu Aleksandra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako na stekleničko?
2.4.2006 20:12:07   
sjug
Po moje je prehodna težava - poskok v rasti, pojavlja se "ob št. 3", torej tretji dan, tretji teden, tretji mesec...


Se popolnoma strinjam z mamči. Otrok potrebuje več mleka in ker tvorba deluje po principu povpraševanje ponudba, se bo samo uravnalo. Nikar ne dodajaj mlečnih nadomestkov, ker bi bila velika škoda. Pametno dete, da ne mara flaške. Kar pogumno naprej z dojenjem... LPS

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




služba po porodniški
Michonne RR

Ali ste/boste po končani porodniški odšle v službo?

Da (96%)

Ne, ostala sem/bom doma (4%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!