|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj boste nehale dojiti?
12.4.2006 12:43:31   
tina104
Jaz sem imela namen dojit nekje do enega leta. No, Aljaž je zdaj star skoraj 8 mesecev in še nima niti enega samostojnega gostega obroka, tako da mislim, da moj prvotni načrt ne bo uresničen. Rada dojim in me ne bi motilo, če bi dojila nekje do 2 let, če bi dojila npr. samo zjutraj in zvečer. Zdaj pa se dojimo ponoči, sploh ne vem koliko krat, pa še podnevi kakih 5 ali 6x in to mi je res preveč za tako velikega otroka. Najbolj me je strah, da sploh ne bo hotel sprejet goste hrane še do mojega odhoda v službo.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj boste nehale dojiti?
12.4.2006 13:26:29   
bambi
Moja Gaja je stara 6,5 mesecev in se je prejšnji mesec zredila za samo 200g, tako da nama je pediatrinja rekla, naj obvezno začnema uvajat gosto hrano....sedaj ima 1-2 obroka goste hrane, dopoldan ko je v varstvu je dodatek ali pa si jaz izčrpam, saj ji hranjenje po flaški ni problem že od malega, ker je bila dolgo na intenzivni in se je zgleda navadila tudi flaške, no, zjutraj, zvečer in ponoči pa se še vedno dojiva in mi je že nekaj štrajkala tam pri 5,5 mesecev, pa sem vztrajala in sedaj se zopet lepo dojiva. Meni osebno je zelo všeč in uživam, ko si jo zvečer dama na zizo in tako sladko zaspi ob cartanju in vlečenju, pa ponoči bi mi tudi bilo hudo, če bi se morala vstajat in hodit v kuhinjo in pripravljat dodatek, tako pa lepo hop, jo dam k sebi v posteljo in dremam, medtem ko ona papa.....

Če bojo pa moje joške zgledale grozno po dojenju in se bom zaradi tega slabo počutila, pa nimam nobenih predsodkov pred lepotnimi posegi in bom pač še ena od mnogih, ki si bo jih dala popravit....zaenkrat pa teh težav še nimam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj boste nehale dojiti?
14.4.2006 23:06:56   
mikina
Naša Maja bo v nedeljo stara 2 leti, pa se še vedno dojive. Zvečer zaspi takoj, če je na zizi, če pa brez pa traja kar nekaj časa. Ponoči se nisve dojile (edino,ko sve bile v bolnici). Upam pa, da bom imela mleko še tja do avgusta. Gosto hrano sve začeli pri 5 mesecu, amak obvezno "poplaknili" z mlekom. Vztrajave pa tudi iz zdrastvenih razlogov (ogromno prehlajena, ublažili komaj z operacijo žrelnice).

LP.,user posted image

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj boste nehale dojiti?
15.4.2006 17:11:29   
Anonimen
najraj sploh začela neb :) prvo sem dojila do 5, mesca pol se je sama odstavla. pri tadrugem ki pa še prihaja pa vrjetno maximalno do 6. mesca..bom še vidla kaka bo situacija. drgač se p ameni osebno zdi da je fajn nehat saj do odhoda nazaj v službo. pa še tko je starejši k je otrok teži ga je odvadit ker se že bl zaveda. če mu pri pol leta namest joške flašo daš še porajtov nau. no saj naša niuser posted image  drgač pa slovenski slovar pravi da je dojenček otrok do enega leta starosti in s tem se popolnoma strinjam. če mi je pakej grdo je pa da otrok teče za mamo in se dere mami joško??!! user posted image

(odgovor članu Pikica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj boste nehale dojiti?
15.4.2006 21:23:17   
jakaracman
Lara user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?