|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebušni plesi za nosečnice
10.4.2006 14:25:09   
smokvica
lep pozdrav vsem, zanima me če katera hodi na tečaj trebušnih plesov za nosečnice ker je baje zelo priporočljiv bi se ga tudi sama udeležila pa bi rada par nasvetov prej.hvala za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebušni plesi za nosečnice
10.4.2006 14:34:08   
smokvica
pa še neki če bi katera tudi rada šla se lahko zmenimo in gremo skupaj jaz sem iz lj

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebušni plesi za nosečnice
10.4.2006 21:59:07   
sjug
Živijo! Sicer se tečaja nisem udeležila, je pa menda full fajn. Vidla sem slikice mamic, ki plešejo okoli dojenčkov in z dojenčki. Priporočam. LPS




_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebušni plesi za nosečnice
3.9.2006 13:57:02   
PLESNO MESTO
Živjo mamice in bodoče mamice

Nekaj o trebušnem plesu za nosečnice boste našle na forumu www.ple.si

Mislim, da je ponudba tega tečaja redno v Mariboru za ostala mesta v Slo pa nisem ravno prepričan. Če bo dovolj interesentk pa lahko zadevo ponudi tudi PLESNO MESTO.

Torej če vas ta obika rekreacije ali pa če hočete priprave na porod zanima se torej oglasite v svoji lokalni plesni šoli in morda vam bodo znali svetovati, kje se podobni tečaji dogajajo ali pa ga bodo pripravili kar pri njih.

lp

MH

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebušni plesi za nosečnice
19.9.2006 10:31:51   
Valle
Pozdravljene,

trebušni ples za nosečnice imajo tudi v plesnem centru Bu-ba za Bežigradom, ogledate si lahko tudi njihovo stran: www.bu-ba.si

lp
Valle

(odgovor članu PLESNO MESTO)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebušni plesi za nosečnice
21.9.2006 18:58:14   
Mojsa
Ojla

Jaz sem tudi hodila na bu-bo na trebušni ples. Sicer ne tist za nosečni ce, vedar sta oba fajn. Zato lahko to samo priporočam in to iz lastnih izkušenj. Se boste fajn namigale pa še sexy počutile user posted image Jutri se začne že prvi termin tečajev, Valle pa je že dal internetni naslov, tako da lahko tam preverite tudi uro in vse ostalo.
Lp


(odgovor članu Valle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebušni plesi za nosečnice
26.9.2006 11:15:15   
družabnica
Trebušni ples za nosečnice je v Ljubljani, v Centru Štorklja, vsak ponedeljek od 18.30 do 19.45,  info:041/663-949, ljubljana@storklja.si, www.storklja.si

Bodoče mamice, vabljene!

(odgovor članu Mojsa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebušni plesi za nosečnice
13.5.2008 15:44:01   
pomar*ANČA*
vidim da je ta tema precej stara, ampak da ne bom odpirala nove.... me zanima, kako poteka trebušni ples za  nosečnice? je kakšna, ki hodi v lj? ali se mogoče dogaja kaj podobnega v dožalah?

(odgovor članu družabnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
13.5.2008 22:14:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trebušni plesi za nosečnice
13.5.2008 22:25:15   
pomar*ANČA*
škoda... ker sem plesala trebušni ples, ga zdaj kar pogrešam, ampak če je samo še slab mesec se mi pa ne splača... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trebušni plesi za nosečnice
13.5.2008 22:25:31   
pomar*ANČA*
aja, hvala ti za odgovor!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trebušni plesi za nosečnice
14.5.2008 10:52:10   
arabela*
Jaz obiskujem trebušni ples v MB(Štorklja).Je ena super stvar,ti res priporočam.Je fajn za dušo in telouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu smokvica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trebušni plesi za nosečnice
30.6.2008 11:33:04   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

vidim da je ta tema precej stara, ampak da ne bom odpirala nove.... me zanima, kako poteka trebušni ples za  nosečnice? je kakšna, ki hodi v lj? ali se mogoče dogaja kaj podobnega v dožalah?


Trebušni ples na splošno boš našla v LJ in okolici na veliko koncih, za nosečke pa poznam le dve lokaciji: Bu-Ba center in pa Štorklja v Savskem naselju pri Editi. K slednji sem nekaj časa hodila in je bilo super, kasneje je bilo vse odvisno od mojega počutja, ali pa sem bila zaposlena z drugimi stvarmi. Glede na to, da je izvorno ta ples namenjen simboliki rojstva, se zelo priporoča, o tem so pisali tudi v reviji Mama (neka posebna izdaja). Priporočam vsem nosečkam, ki rade plešejo!

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trebušni plesi za nosečnice
1.7.2008 7:53:22   
kaška
Čao, kako je pa s potovanji v prvem tromesečju? Zelo rada bi namreč šla na potovanje v severno Afriko, pa imam malo strahu, kako bom prenašala vožnjo, hojo, vročino...Imate kaj izkušenj?

pozdravček

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trebušni plesi za nosečnice
1.7.2008 9:57:23   
Majuska
Se bojim, da to sprašuješ v napačni temi user posted image

(odgovor članu kaška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trebušni plesi za nosečnice
25.2.2011 10:04:34   
Alien80
Pozdravljene,

če bi želela katera trebušni ples preizkusiti doma, da najprej vidi, če ji je všeč... oz. če želite znanje še nadgraditi, se da tudi v Sloveniji nabaviti DVD z vajami.
Sama sem ga ravno pred dnevi naročila preko MV. Tukaj link do belly dance DVDjev :)

http://www.mimovrste.com/search?category_id=21&q=bellydance&s=Najdi

LP; n

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?