|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenčka bomo vrgli v koš?!
11.4.2006 20:12:32   
muki1
Ja, ko sem danes svojo hčerko peljala z vrtca k babici, ker sem imela NS, sem ji razlagala, da grem na pregled, da bo zdravnik videl, če naš dojenček lepo raste. Pa mi je izjavila, da bo ona šla z mano, da bo zdravnik dojenčka vzel ven in ga vrgel v koš, jaz pa bom njo lahko spet dvignila user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
11.4.2006 20:14:53   
Anonimen
Ja, a ne, kaj se vse plete po lepih malih glavicah. Ti ji reci, da glavno da jo lahko objameš in da jo imaš zelo, zelo rada. Pa saj to si gotovo naredila, ker si fejst punca in gotovo super mamica.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
11.4.2006 20:29:03   
ZARA




O marija. Od kje ji pa take ideje? Dveletnici ? 
Dobr da nisem noseča, ker če bi men to moja mulka rekla, bi bla zihr ene 2 dni v šoku. Muki sej jo bo minilo, takoj ko bo vidla detka.




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
11.4.2006 20:37:29   
Seven*
Priporocam ti, da se maksimalno posvecas hcerki, ceprav vem da je to hudo. Tudi dvignes jo lahko, ce nimas kaksne rizicne nosecnosti. Jaz sem se dosti ukvarjala s tem, ce bo problem, da dvignem otroka v nosecnosti, na koncu mi pac drugega ni preostalo in sem Jakoba skoz nosila okoli, visoko noseca, pa se zaradi tega nisem prej odpirala..

Meni je en prijatelj svetoval, da se moram v casu nosecnosti, pa tudi ko pride dojencek na svet 2x vec ukvarjati z starejsim. Pa sva se. Oba z BW, prav nacrtno. Tudi zdaj vse delimo. Fruteke, dude, flaske.. Vse dobita oba.. Pa ti povem, da se ful splaca.. Jakob hodi Emo lubckat, jo objema, nosi dudo..

Da me ne bos slucajno razumela, kot da sem mnenja, da tamalo zapostavljas.. user posted image user posted image Dalec od tega. Pac te male glavice so zanimiva stvar in se cudne stvari spomnijo..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
11.4.2006 21:45:37   
dulcinea
Moj brat je bil mende name tud ljubosumen pa mami ni pustil skoraj rodit user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
11.4.2006 21:50:23   
Ro-La
ne sekiraj se preveč, mene je tut sestra hotla v koš vrečt, pa čez balkon...., pa je 6,5 let starejša od mene (takrat bi jo že skor mogla pamet srečatuser posted image ), ampak so jo potem malo umiriliuser posted image ...jaz pa še vedno po svetu hodimuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
11.4.2006 22:00:27   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

ne sekiraj se preveč, mene je tut sestra hotla v koš vrečt, pa čez balkon...., pa je 6,5 let starejša od mene (takrat bi jo že skor mogla pamet srečatuser posted image ), ampak so jo potem malo umiriliuser posted image ...jaz pa še vedno po svetu hodimuser posted image


eeeeee ti boga revica user posted image  
samo rada jo pa imaš kljub temu, a ne? user posted image
ker ona tebe zihr ima user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
12.4.2006 7:14:03   
muki1
Joj, hvala za tolažbo punce.
Saj jo dvigujem, še preveč, ampak včasih sem tak crknjena, da ji enostavno rečem, da je zdaj ne morem dvigniti, ker sem utrujena. Imave pa eno knjigico; Dobili bomo dojenčka, pa malo prebirava. Do sedaj vsega trikrat sva celo pregledali, itak tiste podrobnosti o semenčecih in jajčecu preskočim user posted image .
V bistvu jo skušam ne obremenjevati z dojenčkom. Ve, da ga imam v trebuhu, pa da je zdaj majhen kot metuljček, pa kaj vse se bo še zgodilo preden bo dojenček prišel k nam ( rojstni dan, morje, počitnice v vrtcu).
Pa razlagam ji, da bo dojenček vedno brcal z nogicami od veselja, ko bo ona prišla v sobo. Pa da drugih dojenčkov ne sme po glavici božat in lubčkat ( zdaj trenutno pozna dva dojenčka, ki ju pogosto videva),našega bo pa lahko in lahko ga bo previjala in v rokah držala. To je to.
Posvečava pa se ji maksimalno ves čas, odkar je na svetu.
Morda res trenutni preblisk....pojma nimam user posted image

< Sporočilo je popravil muki1 -- 12.4.2006 7:15:24 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
12.4.2006 9:18:07   
bini
itak da je samo trenutni preblisk... user posted image  
ampak to kar ti je seven napisala se res obrestuje... vsaj pri nas... je pa res, da odkar sem prišla iz porodnišnice, zvečer jasno in glasno zahteva samo mene... še dobro, da je naš drugi dojenček zelo nezahtevno bitjece in lažje počaka kot velika dama, tako da nekako mi uspe ji vedno posvetit ogrooomno časa ko je doma...user posted image
glede dvigovanja v nosečnosti - če ni rizično res ni panike... jaz sem jo do zadnje ure pred porodom še čist normalno dvignila pa ima 12 kg - seveda pa moja mami tega ni smela vidt zadnje par mesecev, ker bi poslušala doooooolgo pridigo user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
12.4.2006 9:43:49   
HuAnita
Prinčipeska bi pa kar naprej 'popo' gledala, mojo seveda, sredi mesta se ona to spomni....user posted image  No, seveda ji ne ustrežem.
Pa non-stop me lupčka po trebuhu, za zdaj.
Pri 18m še po mojem ne šteka, kaj bo. Ko ji rečem, da je notri dojenček, pa gre in prinese svojega dojenčka, pa ga morava potem cartlatiuser posted image
Ti se pa ne sekiraj, veš kaj vse sem jaz delala, ko je mama prinašala domov brate enega za drugim, pa se ničesar več se spomnim, razen da sem malega enkrat tiščala v pralni stroj in ga zapirala, ker je mama vedno govorila, kako je umazan, da je zrel za pralni stroj....

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
12.4.2006 10:07:06   
bskrle
NAša je pa rekla, da ga bo dala v krsto ...
Tisti čas je prav rada brala Sneguljčico in  eno škatlo za igrače je poimenovala v krsto. 

Sprva sem bila razburjena, ampak od tedaj naprej ni več komentarjev  na to temo.

Aja, jaz čim manj govorim,da ju ne nosim zaradi dojenčka, pač ju postavim na tla, pa pejmo ...
Imam pa zelo ljubosumni deklici, tako da bo poleti, ko pride tretji kar pesto.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojenčka bomo vrgli v koš?!
12.4.2006 10:14:02   
muki1
Joj Huanita, ti si bila pa iznajdljiva user posted image .
Bini, me veseli, da si se javila na tej temi, ker me je praav zanimalo kako vozite, ker si par dnoi pred porodom pisala, da je mala ful navezana nate, a ne?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?