|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plazma keksi
25.4.2006 15:24:38   
Mala Vita
Zanima me, če se ti keksi hitro raztopijo? Sedaj imava Hipp kekse, pa se mi zdijo zlo trdi user posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plazma keksi
25.4.2006 17:21:56   
tulip
Plasmon!user posted image

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plazma keksi
25.4.2006 17:58:57   
soncek&luna
jaz mojemu 6-mesecnemu user posted image  dajem samo plazma piskotke.. ravno to mi je vsec, ker se ne topijo prevec hitro in ni panike, da bi odlomil vecji koscek

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plazma keksi
25.4.2006 20:02:50   
Mišek06
Jaz sem jih prinesel iz trgovine, pa ni bilo dobro. Mali takoj prelimi in ker se ne razpustijo takoj celega valja po ustih.user posted image

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plazma keksi
25.4.2006 22:31:53   
MajaPRO
Jaz sem jih tudi kupila, ker sem slišala, da so baje fajn. So pa kot Albert keksi (tako po okusu kot po lomljivosti)- torej trdi. Naš mali si je odlomil kar velik košček in ga seveda pogoltnil, tako da sem ga parkrat reševala user posted image . Zdaj sem mu kupila Manner-jeve pišlote, ki se mi zdijo boljši (se lepše topijo). 

(odgovor članu Mišek06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plazma keksi
25.4.2006 23:42:45   
Margareta
IZVIRNO SPOROČILO: MajaPRO

Jaz sem jih tudi kupila, ker sem slišala, da so baje fajn. So pa kot Albert keksi (tako po okusu kot po lomljivosti)- torej trdi. Naš mali si je odlomil kar velik košček in ga seveda pogoltnil, tako da sem ga parkrat reševala user posted image . Zdaj sem mu kupila Manner-jeve pišlote, ki se mi zdijo boljši (se lepše topijo). 


Pri nas čisto enakouser posted image


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plazma keksi
26.4.2006 8:17:56   
balaena
a lahko samo vprasam, ker v trgovini vedno pozabim preverit.
ali imajo vsi ti piskoti, o katerih pisete, sladkor notri? ker jaz namrec nisem mislila sladkih stvari ji dajat dokler se bo dalo (dokler jih ne bo zahtevala, ko bo videla, kako se mi z njimi basemo :) )

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plazma keksi
26.4.2006 9:28:51   
tina104
So trdi in se hitro odlomi kak večji košček.

Ja, je sladkor notri. Jaz mojemu tudi zelo redko dam kaj sladkega, veliko krat mu dam za glodat kruhovo skorjo. So pa ti otroški piškoti boljši kot ostali zato, ker imajo vsaj dodane neke vitamine, tako da nena otroci ravno samea sladkorja jejo.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plazma keksi
3.5.2006 20:28:31   
POKPOK
Ne pretiravat s temi Plazma, vsebujejo med. Plazmonuser posted image user posted image .

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plazma keksi
3.5.2006 20:44:54   
KODA
Plasmon user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KODA -- 3.5.2006 20:45:23 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plazma keksi
4.5.2006 9:58:29   
pravljica
meni so bili pa boljši hippovi user posted image  odvisno katere kupiš, ker jih je več vrst...po moje...naši vem da so se takoj stopili v slini, je bil vedno po njih cel bel, ko se je posušilo...ampak sladkani so pa oboji...če nočeš sladkega, kupi prepečenec (milupa ima takšnega za dojenčke), ampak to se pa res ne stopi hitro

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plazma keksi
4.5.2006 10:47:03   
Maleal
Kje pa kupite te Plasmon kekse,sem mislila da je to isto kot plazma.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plazma keksi
4.5.2006 13:15:25   
XXYY
Plasmon keksi - kupijo pa se v Baby Centru (Ljubljana), za drugje ne vem. Sve jih glih danes prvič kupile in sve bile zelo zadovoljne = takoj se stopijo v mleku user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plazma keksi
4.5.2006 15:17:35   
dskubin
Plasmon imajo tudi v lekarnah, pa v Italiji sjkor v vsaki trgovini. Za najmlajše imajo take brez glutena, pa prav posebne za stopit v flaši mleka, pa tudi že zdrobljene,... Vse sorte.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plazma keksi
4.5.2006 15:37:21   
kati*
Mi smo kupili Plasmon v Pikapolonci, pa sem doma odprla in so bili čist zdrobljeni user posted image . Sicer pa smo probali Plasmon in Hipp, pa se mi zdijo enaki kar se trdote in lomljivosti tiče. Mi jih ne jemo, ker kar hitro odgrizne velik kos in pol reševalna akcija ... user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plazma keksi
4.5.2006 17:32:14   
nejča
Naš user posted image pa papa piškote PrimaPappa iz Italije, nekaj časa so jih imeli tudi pri nas v Eurospinu. Kljub temu, da jih z zoboma dobro odlomi, se mu raztopijo v ustih in sploh ni problema, da bi kaj večjega pogoltnil.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?