|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE ....26 DAN (Š)
26.4.2006 8:13:08   
poliloni
Dobro jutro!
Danes bom pa jaz prva- sem imela namreč včeraj vodno dan in kar težko čakam, da danes jemuser posted image  Mi je pa uspelo!!!!!user posted image user posted image user posted image  Čeprav komaj....
Tako, da imam jaz danes B dan in peljem svojegauser posted image   na zgodnjo večerjo (ker sem imela 24. roj.dan) - danes pade ribica!!!!, pa carpaccio mećarice,....mmmm...same dobrote!

Vi boste pa imele Š dan in uživale ob krompirju, rižu.... Glavno, da se je!!!!ker voda ni ravno najbolj okusnauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE ....26 DAN (Š)
26.4.2006 8:53:29   
modrooka
Punce živjo!

Čisto na hitro se javim, da ne boste mislile, da sem vas zapustilauser posted image . Sicer me včasih prime malo žalost, saj se kazalec na tehnici zadnje čase ne premakne nikamor, s te, da se striktno držim diete. Ni mi jasno. Do sedaj sem se prekršila z eno kepico sladoleda, koščkom sira...user posted image  Tehnica pa kar vztraa pri svojem, kot da bi vsak dan pojedla eno kravo in pol user posted image .

Malo bolj poredko se bom javljala, ker sem do 8.5. doma n študijskem dopustu in pridno pišem nalogo...

Držim pesti za vztrajnost nas vseh in sem še kaj oglasim!!

modrooka user posted image

P.S.: Ostajam pri -5 kg...

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE ....26 DAN (Š)
26.4.2006 15:21:56   
mama76
Super danes pa rižek z korenčkom in grahom, pa solata in za večerjo jagode z natrenom  zajterke kar spuščam, ker mi sadje ne tekne preveč zjutraj , se moram kar malo sama pohvalit in povedat, da sem ratala pridna in nič več ne grešim -vsaj za enkrat ne , bo pa sigurno še kakšna kriza a jo bomo skupaj premagaleuser posted image user posted image user posted image , lep dan in na branje jutri!

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE ....26 DAN (Š)
26.4.2006 15:56:06   
Mariposa
Pri meni je bil tudi danes v igri rižek z zelenjavo, čeprav bi ga veliko raje pojedla s tuno in rakovimi palčkamiuser posted image

Drugače pa jutri odhajam na dopust, tako da se dober teden ne bom javila, samo to ne pomeni, da sem obupalauser posted image

Uživajte v praznikih, čim bolj jih izkoristite ter čim več volje za sledenje dieti vam želimuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE ....26 DAN (Š)
26.4.2006 20:08:01   
dix
Moj današnji dan je bil pa obup!

ZAjtrk je odpadel ker sem z malim šla "kampirat" v zdravstveni dom, od tam direkt domov in ga tolažit (vnetje ušes), na hitro sem v sebe vrgla eno suho banano. ko je vstal (okoli 14.) sem bila prelena da bi si kaj skuhala pa sem si vrezala košček kruha, gor narezala paradižnik ki sem ga posolila in popoprala. Za večerjo pa se mi ni dalo še enkrat te svinjarije jesti pa sem si naredila zeleno solato. Kje je tu škrob? user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?