|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   doma noče jest
30.4.2006 22:18:55   
bini
user posted image kaj mislite zakaj ima naša mala, stara skoraj 2 leti, zadnjih nekaj mesecev doma noče jest skoraj nič drugega kot čokolešnika, jogurte, občasno polento ali gres, morda še juhe, malo riža ali krompirja - to je pa tud čist vse...user posted image

sploh ne bom naštevala kaj vse ji ponujam, jo prepričujem, kuhava skupaj, pripravljava, je isto kot midva, pa da bi sama jedla... ga ni da nisem poskusla...
najbolj zanimivo je to, da v varstvu je VSE (razen seveda sadja, ki ga ne povoha že več kot pol leta), tudi pri babicah poje še marsikaj kar doma niti poskusi ne..

saj se ne sekiram, ker zaenkrat jo je še zadost skup, ampak počasi ji pa tud rebra že lahko preštejem... še dobro da vsaj v varstvu je.....
ima kdo kakšno idejo kaj bi to bilo??? - aja, pa to ni od prihoda bratca, ampak že veliiiiko prej...

_____________________________

Svet je lep!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:35:27   
mehurčica
Jaz ti ne znam povedat zakaj, ampak le to, da je pri nas popolnoma isto! On bi doma jedel le riž, krompir, palačinke, puding, čokoflipse in čokolado. Včasih še jabolko. Zdrav je sicer že eno leto, ampak me vseeno skrbi.
user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:38:39   
Jančika_
Vasja doma poje žlico tega in žlico onega, pa je sit (sicer ni izbirčen, je vse po vrsti, ampak že od začetka minimalne količine). Od moje mame pa pride vedno z dodatnim podbradkom. Ravno danes mi je povedala, da je pojedel vse, kar mu je dala, nakar je planil na njen krožnik in ji pojedel vse, kar je še bilo gor, pa še bi, če bi bilo.

Zakaj? Se mi niti ne sanja.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:39:21   
Jančika_
Aja, pa sploh ni suhuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:41:02   
Ro-La
zgleda da mame bolj slabo kuhamouser posted image user posted image  ....če bodo lačni bodo že jedli

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:43:53   
Marogica
Punce, očitno res slabo kuhate, če vaši otročki tako protestirajo s hrano. user posted image
Pri nas je sicer en suh(ta večji) ta drugi pa Little Buddha(ta manjši), jesta pa oba dosti in to rada. Saj sem zadnjič pisala, ta manjši je kot kuža, on je VEDNO lačenuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:54:56   
Jančika_
Ma če bilo moje slabo kuhanje krivo, bi še razumela, ampak zgleda, da je zgolj moja prisotnost tista, ki mu zaveže grlo. Ko imamo namreč skupno kosilo pri moji mami ali kje zunaj, se moja mat vedno čudi, kako mali skoraj nič ne poje. Pol pa vediuser posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:55:19   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Pri nas je sicer en suh(ta večji) ta drugi pa Little Buddha(ta manjši), jesta pa oba dosti in to rada. Saj sem zadnjič pisala, ta manjši je kot kuža, on je VEDNO lačenuser posted image



Ha, ha, little budauser posted image user posted image , si me nasmejala, to je pa tako, kot pri nas z našim ta malim.

Ja ta velik je pri nas pri 2. letih nehal jesti in od takrat naprej pa do 6. leta je živel ob kruhu in jabolkih (sadju). Ni probal več ničesar mlečnega niti ničesar mesnega, nobenih sladkarij - piškotov ali čokolad, zelenjavo izključno surovo, od škroba pa samo riž in krompir v kosih. To je bilo vse. Če mu tudi nisi dal nič drugega za jesti, kot tisto, kar je bilo za kosilo, je bil raje na smrt lačen, kot bi nekaj dal v usta. Posledično je bil ves čas bolan. Uf, sem se presekirala.Potem ga je pa čudežno minilo, sem pa tudi jaz bila bolj sitna, da mora vsaj par žličk pojest - nisem več pristajala na tako hranjenje. Upam, da pri tvoji ne bo tako hudo. No, če ne jo boš pa k babici poslala, bo vsaj tam jedla, tudi ok.user posted image


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:56:16   
Ro-La
Jančika, mogoče pa se boji da bi potem doma moral tut tak jest kot drugje, če ti pokaže kolk pojeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: doma noče jest
30.4.2006 22:58:47   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

zgleda da mame bolj slabo kuhamouser posted image user posted image   


očitno user posted image  še dobro, da ima tvoj babico user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: doma noče jest
30.4.2006 23:02:39   
Ro-La
Jana73, ti pa kr tiho bodi, bulš da je lepe atletske postave kot pa bunka...mami že ve, da debelost povzroča bolezni srca in ožiljauser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: doma noče jest
1.5.2006 11:27:49   
Geja
No, še eden tak. Tudi naš Nejc je izbirčen in to zelo, zelo....  user posted image  Jedilnik se nam iz dneva v dan ponavlja. Za zajtrk in večerjo je vedno na sporedu čokolino ali keskolino, medolino, kosilo goveja juha in morda 2 žlički krompirja... No razen golaž in polenta sta pa res zakon...  user posted image  user posted image  Potem pa so tu malice in sicer banana, jogurti in skute... In to je tudi VSE kar jemo user posted image

Upam, da ga bo milnilo....
Aja v varstvu pa menda je tudi druge stvari user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: doma noče jest
1.5.2006 13:22:03   
bini
mal me tolaži to, da nisem edina ki slabo kuha user posted image user posted image ...
zgleda da je res nekaj na tem, da se pri mamah pač da bolj afnat oz. igrat frajerko...
zdajle je šla npr. lačna spat - mož je reku da ma zadost tega in da bo popoldne dobila še enkrat pogrete makarone... za zajtrk je spila mal čaja user posted image , potem je pa ratala ful sitna - sploh ne pove da je lačna.. sem ji odprla jogurt, ga je pol pojedla - in še vedno je to edino kar je dobila vase - aja, pa žemljo je dvakrat ugriznilauser posted image ... me tolaži to, da vsaj pije zadnje čase bolje in pa to, da gre čez 2 dni spet v varstvo user posted image  - tam vsaj normalno hrano je...
eh, sej bo...

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: doma noče jest
1.5.2006 19:33:54   
karmy
pr men je pa glih obratn, pa pr babici noče jest user posted image oz. zelo malo je... veliko manj kot  doma...


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?