|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF postopek vLjubljani
6.5.2006 16:39:37   
Dori1975
živjo
Jaz hodim na g.k. v ljubljano. Naročena sem za 2 IUI juniju,pa me zanima ali me lahko vpišejo za IVF tudi prej?
Ali katera ve koliko je čakalna doba za IVF v Lj.user posted image
Imam že vse preizkave ki so OK.(LAP.,HISTEROSKOPIJA,HSG,KRI ,SPERMIOGRAM2X)

lep pozdrav vsem in želim vam da bi bile čimprejuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

NEKOČ BO POSIJALO SONCE TUDI ZA NAS
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF postopek vLjubljani
7.5.2006 8:56:47   
emaa
Kako je z IVF pri IUI ne vem, sama sva čakala od vpisa na IVF seznam (tam bi skoraj že morala biti) na začetek postopka 7 mesecev, samo nama je tik pred zdajci uspelo naravno. Če pa že imaš vse papirje pa računaj na oktober, november po moje nič prej.

(odgovor članu Dori1975)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF postopek vLjubljani
7.5.2006 12:07:34   
Elysabeth
Jaz sem 14 dni nazaj klicala na GK (za drugi postopek IVF). Lahko pokličem oktobra user posted image , samo menda obstajajo 2 vrsti...ena za tiste ki so prvič in druga za ostale...to sem nekje na enem forumu zasledila...tako da me ne za besedo držat user posted image !
Samo lahko ti pa iz izkušenj povem, midva bi lani morala biti na vrsti konec okt, začetek nov....in je ravno zmanjkalo zdravil. Potem je pa januarja bila taka gužva, da sva šele v začetku marca prišla na vrsto.
Žal je situacija taka...raje bi ti povedala kaj bolj vzpodbudnega, kot pa tole kar sem ti napisala.
K sreči gre pa čas tako hitro naprej...boš videla...en, dva, tri boš v postopku!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF postopek vLjubljani
11.5.2006 21:02:26   
mojcazup
Se strinjam cas hitro leti, a ne ce nekaj cakas. Vem kako je to, tudi sama sem bila nekoc na istem. Prvic sem sla v LJ pred 4 leti, pa cakalna vrsta za ta pregled pa za oni pregled povsod sama cakanja in na koncu rzocaranja.user posted image . Na IVF postopek sem kar kmalu prisla na vrsto samo kaj ko brez uspeha, bila sem na dveh terapijah, prvic ni uspelo pa se zamrzjenckov ni bilo, drugic sem imela daljso cakalno vrsto saj je tudi takrat zmanjkalo zdravil in so mi rekli naj poklicem januarja ampak jas nisem imela potrpljenja in sem poklicala ze zacetek decemra in sreca je bila tu sredi decembra so me vzeli v postopek a tudi tokrat je bilo zaman. Imela pa sem se zamrzjencke in aprila sem imela transfer, sedaj pa imam doma 4 mesece starega sinckauser posted image in vse cakalne vrste so pozabljene. Vsem zelim sreco in cim manj cakanja

(odgovor članu Dori1975)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?