|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mostec 2006
9.5.2006 17:30:01   
* Mateja *
Ojla!!!

Mi smo mal firbčni, .....A boste šli letos v Mostec?
Mi smo mal sramežljivi, pa ne vemo al bi šli al ne. Pa tud nobenga nedonošenčka ne poznamo z intenzivne al pa s pediatrije, ....Nikol se nismo z nobeno mamo srečali na kirurgiji, z pediatrije pa sploh ne poznamo nobenga. Se mi zdi, kot da je bil Nejc takrat edini tako ekstremno prej rojen, da so bili okrog njega sami dojenčki, ki so imeli drugačne težave!
A mi lahko pove katera kako tale fešta sploh zgleda!!
Hvala vam!!!

Mateja

< Sporočilo je popravil * Mateja * -- 9.5.2006 17:31:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mostec 2006
9.5.2006 17:58:39   
Janeja
Mi pridemo!  user posted image user posted image user posted image

Zakaj bi pa bili sramežljivi. Boste pa tam spoznali ostale nedonošenčke. Pa na RR nas je kar nekaj ki bomo tam in se bomo lahko osebno spoznale.

Kako fešta zgleda ne vem čist točno, ker je bila lani točno na dan, ko je bila Lea odpuščena iz EINT in smo šli seveda direkt domov, čeprav so nas prepričevali naj se ustavimo v Mostecu. Je pa menda vedno fuuuuuul veliko "bivših" nedonošenčkov, od malih do velikih, pa njihovi bratci in sestrice ion prijatelji,.....  Skratka žurka za male in velike. Vedno igrajo razni ansambli, pa hrana in pijača je tam,...  Evo - en kup razlogov da pridete tudi vi. Upam da se vidimo.

Kdo bo še tam?




(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mostec 2006
9.5.2006 18:45:48   
anajmad
Mi pridemo,razen če bodo "šprikle" z neba padale.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mostec 2006
10.5.2006 7:37:38   
nordcap222
Mi tud pridemo. Lani se nismo mogli udeležit, ker je bil še v KC, vendar letos 100%, da se udeležimo.

Mateja, naj sramežljivost odpade!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mostec 2006
10.5.2006 8:01:33   
Geja
Nas pa žal letos ne bo user posted image  user posted image  user posted image . Pa tako smo se veselili... Gremo na poroko moje dobre prijateljice... user posted image user posted image


Skratka ti kar pridi je prou luštno. Pride jih ogromno, mi smo bili lani prvič, leto prej pa smo se rodili ravno na dan zabave v Mostecu.
Ful je luštno, ogromno zabave, za hrano je poskrbljeno... je pa fino traja pa skozi ves dan...
Lani jih je bilo ogromno... in mislim da bo tudi letos tako....
Tudi sestre in zdravnice iz intenzivne se tega dne zelo veselijo ko so tam - no tako da so meni razlagale in jim tudi verjamem ker so vse zelo prijazne...
Torej drugo leto pa upam da tudi mi pridemo....

Vsi ki boste tam, imejte se zares lepo in poljubčka vsem vašim sončkom od Geje in Nejca

(odgovor članu nordcap222)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mostec 2006
10.5.2006 10:30:49   
petraCBU
Kaj, pa kdaj pa bo v Mostecu? user posted image

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mostec 2006
10.5.2006 14:06:14   
Geja
IZVIRNO SPOROČILO: petraCBU

Kaj, pa kdaj pa bo v Mostecu? user posted image


03.06.2006 od 10 ure dalje.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mostec 2006
11.5.2006 10:09:44   
petraCBU
Hvala. To bomo pa tudi mi šli.
P.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mostec 2006
30.5.2006 21:11:51   
Janeja
Vremenska napoved za soboto - dež  user posted image

A pridete v vsakem vremenu? Jaz zdaj sploh ne vem kaj naj.  user posted image



(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mostec 2006
31.5.2006 10:51:47   
* Mateja *
Pomoje ga bo vreme fajn posralo!!!
Mi definitivno ne pridemo, če bo slabo vreme. Že tko se je ful ohladilo, tko, da pustmo se presenetit. Sej tud za danes je bla za Primorsko napovedana burja, nazadnje je pa lep mal bolj hladen sončen dan!!!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?