|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prsne blazinice
14.5.2006 10:04:34   
livia
Verjetno je to od vsake posameznice odvisno, pa vseeno. Koliko časa ste uporabljale prsne blazinice? Vem, da dokler kaplja in curlja, vendar koliko časa je bilo to pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prsne blazinice
14.5.2006 10:25:34   
cmokec
Jaz jih uporabljam že skoraj 7 mesecev.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prsne blazinice
14.5.2006 10:35:08   
Sonrisa
Jaz jih sploh ne uporabljam. Po dojenju si popivnam bradavice in to je to. Nobenih madežev, nobenega curljanja. Razen ko se stuširam, mi nekaj časa teče, potem pa se ustavi. Še čakam navaluser posted image , ampak če bo stanje takšno, kot je, se ne bom nič pritoževala. user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prsne blazinice
14.5.2006 11:36:10   
anckabancka
5 mesecev, potem pa ni bilo več potrebno.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prsne blazinice
14.5.2006 12:31:40   
Dejča
Pbl. 2 meseca, potem se je stanje umirilo - prej sem se zbujala v poplavi user posted image , pa jo pri 10 M še vedno dojim 2/dan. Vendar sta se ponudba in povpraševanje pač uskladila.user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prsne blazinice
14.5.2006 13:09:21   
lelaval
Moja je stara 11 mesecev, se še dojiva in jih še vedno uporabljam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prsne blazinice
14.5.2006 13:24:47   
Ezi
Ja, tudi jaz sem jih pri prvem uporabljala cca. 11 mesecev. Zdaj, pri drugem jih rabim dosti manj. Šprica in curlja le, kadar dojim.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prsne blazinice
14.5.2006 18:12:37   
Moa
Sama sem jih uporabljala skoraj ves cas dojenja... ziher je ziher.

Najveckrat sem imela pralne.. drugace pa tiste za odvreci...
Prve mesece pa kar bombazne krpice (mislim, da sem jih dobila v Tosami).. v trikotnik zlozene, pa v modrcek.. ker je teklo in teklo.. in teklo...
Lepo s epostimajta.. M.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prsne blazinice
17.5.2006 14:26:29   
KBM
5 mesecev potem mi je pa zmanjkalo mleka!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Moa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prsne blazinice
18.5.2006 21:51:57   
eya
Meni je pa patronažna rekla, da ni fajn imeti stalno blazinic v modrčku, ker ko so enkrat vlažne+tople, se lahko namnožijo neke glivice...
Tako jaz zdaj uporabljam kar razrezano pleničko (po njenem predlogu), ker je res 100% bombažna, blazinice uporabljam pa samo, ko grem ven. So pa blazinice zelo različne-od Chicco (vsaj mislim, da imam te) so kar fajn, od Tosame so pa grozne, kar trde postanejo že po parih kapljicah mleka.
Sicer pa se dojiva zdaj 6 tednov in moram nujno imet te krpice, ker mi vsake toliko časa privre nekaj mleka, sploh če mali malo dlje spi in zamudi svojo uro.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prsne blazinice
18.5.2006 22:28:03   
sarazan
Jaz še vedno polno dojim, ampak sem po treh mesecih (nekje pred 14. dnevi) nehala uporabljati blazinice. Uporabljala sem Chicco-ve, ki so res zakon. user posted image
Zdaj mi teče ven samo ob dojenju. Takrat si dojko pokrijem s tetra plenico.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prsne blazinice
18.5.2006 22:29:32   
sarazan
A ja, pa še to. Jaz sem imela tiste blazinice v modrcu 24 ur in nisem imela nikoli mokrih bradavic in posledično nisem imela nobenih težav s kakšnimi glivicami.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prsne blazinice
21.5.2006 22:16:48   
Jessy
Jaz sem 24 ur na dan uporabljala blazinice celih 7 mesecev, pa čeprav mi ni po tretjem mesecu nič več mleka curljalo ven. Blazinice so mi enostavno pasale, ker mi tako ni nič dražilo bradavic, pa še mirne duše sem kam šla in nisem razmišljala o tem, da mi bo kje skozi majčko kaj pogledalo.
Dojila sem 8 mesecev, vendar sem zadnji mesec le po 1x do 2x na dan in zato potem nisem več imela blazinic.
Aja...nikoli nisem imela nobenih gljivic ali podobnih zadev. Sem pa uporabljala Chiccove blazinice.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prsne blazinice
13.6.2006 13:39:56   
Pupica
Prve pol leta sem jih uporabljala, čeprav nuja je bila le prvih 3 mesece, potem pa zarad dobrega občutka da ne bi kaj skoz pogledalo.user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prsne blazinice
13.6.2006 15:09:40   
Anonimen
Še vedno jih (8m) a sedaj le občasno - kadar kam grem.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prsne blazinice
13.6.2006 15:13:32   
lenika
Na začetku sem jih uporabljala, sedaj po 1 mesecu pa jih bom začela uporabljat samo kadar bom kam šla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
26.6.2006 13:06:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prsne blazinice
26.6.2006 15:42:17   
Anonimen
7 mesecev sem jih uporabljala - chiccotove 24 ur/dan

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prsne blazinice
26.6.2006 17:20:44   
šnucika
Bližamo se 7. mesecu in jih uporabljam non stop,ker mi precej kaplja ali pa celo teče,še posebej,ko dojim,takrat mi tudi iz druge dojke po navalu mleka kar teče!Poskusila sem že vse,ki se dobijo na našem trgu,najboljše,najbolj suhe in najtanjše so od NUK-a Premium.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prsne blazinice
26.6.2006 19:02:28   
tina104
Uporabljala sem jih kaki mesec. Po 10 mesecih še vedno ogromno dojim, ampak jih ne rabim.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prsne blazinice
19.7.2006 22:38:17   
lolipop
Chiccouser posted image , Aventove pralne blaziniceuser posted image  - vsaj prve štiri mesece, ko mi je kar curljalo. Blazinice še zdaj uporabljam ponoči, podnevi pa le, če grem ven in ni prijetno, da ti rata flek na majci.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prsne blazinice
20.7.2006 13:15:44   
bori1
Ojej, kako sem vam fovš za samo 3 mesece "povštrov"user posted image . Prvič sem jih nosila celih 14 mesecevuser posted image , to je še 14 dni po koncu dojenja, ker je iz mene lilo že ko sem se spomnila na hčerko. Sedaj drugič sem podložena še bolj. Imam tosamine, ki so najbolj vpojne, sem jih rabila tudi že prvič in tudi če so čist premočene ne spustijo fleka na majčko,porabim jih pa med 4 - 6 parov na danuser posted image . Veljajo tudi dm-jeve in muellerjeve, vendar samo za domauser posted image user posted image ,...

mi kolegice pravijo mlekarcauser posted image ,... ja bog pomagi, tole kar teče,... bi morala dvojčke met,...

_____________________________

Moje življenje je popolno. Imam 3 ljubezni;
1. prekrasno hčerko Marušo - 4 leta,
2. pridnega sinčka Matica -12.06.2006 in
3. prekrasnega moža, ki mi je prejšnji alineji omogočil,...

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prsne blazinice
10.8.2006 11:09:48   
Lara28
Tudi jaz uporabljam Chiccotove in so res zakon. Nikoli nimam vlažnih bradavic, niso trde, uporabljam jih pa že 3 mesec. Brez njih mam takoj fleke na majici.

(odgovor članu bori1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prsne blazinice
11.8.2006 8:27:09   
pearl
Doma uporabljam bombažne robčke ali bombažne krpice. Ko pa grem kam, pa Mullerjeve blazinice. Skozi jih  ne uporabljam, mi je svetovala svetovalka za dojenje, da morajo biti prsa čimbolj na zraku, da se ne nabira vlaga. Je pa res, da zavisi od kože, nekatere lahko blazinice nosij 24 ur pa ne bo nič, druge pa že lahko ob krajši uporabi dobijo vnetje ali glivice, enako kot velja pri vložkih, predvsem tistih ta plastičnih.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?