|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obupana !
15.5.2006 18:20:14   
zorica

Danes sem naju z mojim dragim naročila za pregled v ambulanto za neplodnost v MB.
NAROČILA ME JE 4.10!!!!!!!!!

Pa saj niso normalni.Dobro - računala sem nekje tri mesece, ampak to je skoraj še enkrat toliko.
Sem totalno razočaran in obupana user posted image user posted image user posted image user posted image .

Kako naj to zdržim,...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obupana !
15.5.2006 19:19:43   
pika74
o krizauser posted image ... to je pa res deleč... sam najbrž so računal še na dopuste in je zato datum tako daaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeč user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obupana !
15.5.2006 19:42:48   
cmokec
Pa je res veliko časa za čakat. Najbolje, da malo odmislita in se od vsega spočijeta. Probaj uživati v poletju, ko pride jesen sta pa na vrsti.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obupana !
15.5.2006 20:57:14   
Suana
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Pa je res veliko časa za čakat. Najbolje, da malo odmislita in se od vsega spočijeta. Probaj uživati v poletju, ko pride jesen sta pa na vrsti.


se polnoma strinjam ,boš videla da bo hitro minilo.....user posted image user posted image

lp suzana


_____________________________

upanje je življenju naklonjeno in vedno obeta, da bodo naše sanje postale resnične...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obupana !
15.5.2006 21:15:41   
zorica
Ja zgleda da res nič ne bo pomagalo jamranje, ampak bo treba počakati.Mogoče pa bom v tem času zanosila po naravni poti in sem preveč neučakana, saj se trudiva šele osem mesecev.Pa vseeno ne razumem, zakaj ne uspe.
Vem da ene čakate dosti dlje, vendar si ne morem pomagati.

Vso srečo NAM VSEM!!!



(odgovor članu Suana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obupana !
15.5.2006 21:17:10   
pika74
evo zorica vidiš, tko se govori user posted image user posted image . pa glavo gor.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obupana !
16.5.2006 10:38:49   
meri
Draga moja,glavo pokonci in čakat.Boš videla ,kako hitro mine.Mogoče boš v tem času tudi tako zanosila.Jaz sem hodila tam okoli dve leti,pa sem zanosila po prvem poskusu IVF.Povem pa ti,da hitro mine,samo v Mb majo ful gužvo.

Pozdrav od Meri!
(PDP 4.10.2006)  

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obupana !
16.5.2006 11:05:17   
teira
user posted image pa se še jaz oglasim....
midva sva naročena septembra in sicer na najino željo, ker sva rekla - dajva si še eno možnost med poletjem, ker se nikoli ne ve kdaj naju lahko kaj preseneti. Držim user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse nas, ki čakamo in sem prepričana, da nam bo kmalu uspelo!!!! user posted image user posted image user posted image  Saj veš - poletje dela svoje user posted image
Drži se!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obupana !
16.5.2006 11:08:00   
KODA
Hitro bo oktober tu.
Držim pesti zateuser posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu teira)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obupana !
16.5.2006 17:48:48   
Sulfinija
Oja boš videla kako hitro tule oktober.Še prej pa veselo na user posted image .boš videla vsem nam letos rata.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obupana !
16.5.2006 20:32:40   
*Karmen*
Zorica, to čakanje je zares težko. Ampak težak je le tisti prvi mesec, ko izveš, da boš na vrsti šele čez pol leta. Tisti prvi mesec si jezen na zdravnike in na celotno zdravstvo, kuhaš mulo, včasih pritečejo na plano tudi solzeuser posted image ... Po enem mesecu se pa človek umiri in spet začne uživati življenje. In TVOJ mesec je kar naenkrat pred vrati. In že se treseš kako boš prenašala injekcije, pa kako bo na punkciji, pa koliko celic se bo oplodilo, pa, pa user posted image ... In kar naenkrat se zalotiš pri razmišljanju, da mogoče, mogoče, bi pa ta prvi poskus kar špricala in še malo počakala user posted image ... No, takrat se pa nikar ne premisli in se spomni na tisti prvi mesec čakanja, ko te je skoraj zadela kap, ko si izvedela, da prideš na vrsto šele čez pol leta user posted image ...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obupana !
16.5.2006 23:06:44   
Špelka
Uh, Karmen, noro napisano - zadeto v bistvo.... Verjemi mi, Zorica, da ima Karmen popolnoma prav, ker je sama dala to skozi, in prav ta mesec dajem jaz... In me ima, da bi vse pustila in uživala življenje tudi brez user posted image ... Pa saj ne bom - predolga je bila pot do sem. Ampak - dokler ta prvi IVF postopek zares ne pride pred vrata, ne veš v kaj se spuščaš... user posted image  In daj si zdaj zraka in časa za dihat in uživat mladost - prav ti meseci se ne bodo nikoli vrnili.... user posted image  Pa z user posted image  ali brez njega.

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obupana !
17.5.2006 18:13:04   
zorica
 

Punce, hvala lepe za vzpodbudne besede.Sedaj ko sem vse skupaj prespala in s  pomočjo vaših besed mi je lažje.Mogoče pa je res boljše, da sem naročena šele takrat.

Mogoče pa bo res morje naredilo svoje.Kdo ve, ampak vseeno res hvala !




(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?