|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je lahk dans še huje?
20.5.2006 14:17:41   
lex
No pa gremo lepo po vrsti. Zjutraj je bil full lep dan (čeprav je oblačno). S tamalim sva full dolgo spala (po ne vem kolkih stoletjih). Bila sva na vrhu na kavici (njgovi živijo v zgornjem štuku), pa je deda šraufal avto, z babico pa sva klepetali. Prišla je na obisk sodelavka, pol sva šla pa ven na sprehod. Do tu vse lepo in prav. Potem pa pridema domov se ustaviva pri dediju pa tisto vljudnostno dober dan,.. blalbla itd. Pa me njegov brat vpraša, če sva že našla apartma in da je on že plačal, gremo namreč na Rab samo ne isti termin.Pa jaz lepo namignem, da ja ne bi stari videl proti NAJINI prikolici, pa uno butalo flikne vun:" A sprikolico grete" In ko je stari to slišal ga je skor kap, ker je mislil BREZ VSAKEGA VPRAŠANJA vzet NAJINO prikolico, ker si misli, da je tak VSE naša skupna last. Dobla sem vtrenutku trde zobe (so se mi skor zlomli), pa se nisem razpuser posted image , ker ne vem, če sta se slučajno z user posted image kaj pogovarjala. ampak se mi zdi, da ne. Pa se malo pomirim, skor pozabim, skujem načrt, da mu jutri to povem ker naj bi danes proti večeru prišel iz Beograda, nakar me kliče ves hripav, da bodo malo bolj pozno, ker so si še ogledali mesto. OK malo razočaranja je bilo slišat, ko sem ugotovila, da vozi se mi je pa film skor vtrgal, ker je ta hripavost ponavadi pri nejm prisotna ko je prejšni dan amortos nalit. Pokvarla sta mi dan, tak da bi se najrajš usedla in se user posted image .
hvala, da ste me prebrale, ampak izkašljat sem se pa mogla.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 14:19:09   
Anonimen
Upam, da boš to razumela kakor tolažbo - ja, lahko bi bilo še huje. user posted image

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 14:29:14   
tipka
OK, glede prikolice imaš najbrž prav, tujih stvari se ne jemlje, po drugi strani pa vidva tudi najbrž ne plačujeta najemnine, čeprav živiš v njihovi hiši, to je vse stvar dogovora, ko pride tvoj domov, bosta že razčistila.

Ni mi jasno to, da tvoj skriva pred tabo "zabave", ne vem kaj te pravzaprav tako muči, da ti ne pove, če se amortus napije:

- se bojiš, da bi vozil alkoholiziran,
- se bojiš, ker po tvojem mnenju prevečkrat pregloboko podgleda v kozarec,
- te skrbi, ker ti ne pove tako stvar, ki bi ti jo lahko brez skrbi povedal,
- drugo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 14:55:06   
lex
Ok vem, da je lahko še huje, ampak bajta je bila v totalnem razsulu in sva vse naredila na novo, vložla sva 6 milijonov, sploh ne vem zakaj sva pristala tukaj.
Vem, da je bil včeraj na zabavi, skrbi me, da bo vozil pijan in od Beograda do Slovenije je DAlllllllllleeeeeeeeeeeeeeečččččččččččč, kaj če se mu kaj naredi??????? Zaskrbljena sem, ne pa huda ampak 4 so v avtu, a ni user posted image  da en ne bi pil in bi tisti vozil?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 14:57:00   
eva1
Ti se zaradi tega sekiraš-oh jej no, dokler je zatorej je vse ok...kaj se sploh obremenjuješ z nepotrebnimi stvari-tle ni nobene resne težave sploh!

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 15:03:27   
tipka
Kar veliko sta vložila, pobrigaj se, da vama prepišejo pol hiše! Računi ti baje nič ne pomagajo, če ni pisnega dogovora, kakršnegakoli, najemne pogodbe,...

Če se je večraj ful napil, bi danes gotovo napihal, kar pomeni, da ni varno vozit tako, se popolnoma strinjam s tabo, vzemi ga v roke.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 15:05:13   
Anonimen
To bo verjetno samo vreme user posted image

Ja, bi bilo lahko še kaj, res hudega.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 15:38:22   
lex
saj vem, amapk ko bi bla sam prikolica. VSE kar imava midva (razen kao stanovanja) je """""NAŠE""""" mislim halo, res je da sva dobla prikolico od mojih. Ampak jaz sem taka kar je tvoje jaz vprašam, če si lahko sposodim in isto velja za moje staveri. aja zadnjič sva urejala okolica (s dovoljenjem) sva podrla 50 let stare ciprese, ki so bile že full nevarne (pomagala sta oba atija moj in njegov), potem pa je moj ikopaval in rezal korenine - oba sta bolj ko e bila samo pametna, kupla sva midva ciprese in jih posadila, sedaj mo pa po njegovo vse skupaj naredili. Mi vsi. Njegov brat živi v isti bajti (še z njima), se je rajši tisti dan zdeval k punci namesto, da bi kako vejo prijel in jo vrgel vstran, sedaj pa tud on reče ja smo naredili.
Zadnjič sem tud mela lase ko bi me elektrika, ker smo iskali avto za malega, ja pizuser posted image  kupla sva ga pa midva. Še čudno, da nismo Aleksa vsi skup naredliuser posted image , ko tak lepo vse skup delamo. To dans me je pa razpiuser posted image  sam zato ker je naredo tako faco kot da bi ga kap vsak cajt.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 16:01:53   
rozica1
Meni se pa zdi, da ti je svak naredil uslugo s tem, da je kar bleknil. user posted image Tako je vse skupaj izpadlo bolj spontano in v stilu 'logično, da greva s svojo prikolico, s čim pa naj bi šla?' Jaz bi mu na tvojem mestu kar za en pir dalauser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je lahk dans še huje?
20.5.2006 22:36:50   
Anonimen
user posted image
Če ni resnih težav si jih pa naredimo, a ne?

(odgovor članu rozica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je lahk dans še huje?
21.5.2006 11:33:46   
tulip
Še dobro da so nekateri dnevi dolgi le 24 ur!!!
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a je lahk dans še huje?
26.5.2006 14:32:30   
soncicaT
problemi, ja!

relax...saj je samo prikolica..user posted image

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a je lahk dans še huje?
26.5.2006 15:03:16   
cukerček
ne razumem zakaj je to s prikolico problem, če pa si jo ti dobila od svojih staršev če sem prav razumela.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a je lahk dans še huje?
26.5.2006 15:11:56   
mamsi
Ja loh je huj, tamala je bolna ne spi, jaz zaspana, tut bolna, noseča in še moža sploh ni 14 dni, ker dela v tujini. Babice mi ne morejo pomagat, ene ni več, ena pa ima zdr.težave, teta je daleč, prjatlce ga pa žurajo  user posted image . Pa še huj bi lahko bilo. Imamo lepo vreme, in dobro voljo.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?