|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Popoldansko spanje
25.5.2006 15:34:46   
Maleal
Kaj naj nardim?Moj user posted image  popoldan noče spat,zaspi za pol urce in ko se zbudi se ipično dere in ni variante da bi dalje zaspal.To mi dela že ves teden,star je 10 mesecev.Sem ga pustila da se je drl,a ni nehal dokler nisem prišla po njega.Ko ga dvignem iz kinderpeta je vredu,če ga pa dam nazaj pa ipično drenje in krokodilje solze.Če tak malo spi je do večera že turbo tečn,ko večerjama si tak mane očke da ima vse rdečo.Kaj svetujete?user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Popoldansko spanje
25.5.2006 15:40:25   
Maleal
Joj na narobe temo sem dala,upam da me boste prestavli.Hvala.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Popoldansko spanje
25.5.2006 15:51:26   
lelaval
Eni pač potrebujejo več spanja, drugi manj, enim pa zadošča samo nočno spanje.
Moja je pa danes spala od 11.30 pa do 15.15. user posted image user posted image  (upam, da je ne hvalim prehitro user posted image ) Pa dopoldne je za pol urce zadremala v vozičku in do nočnega spanja bo to verjetno dovolj (ali pa še pol urce v vozičku).

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Popoldansko spanje
25.5.2006 17:10:01   
benika
Naš še od 4 meseca nima popoldanskega spanja. Zaspi enkrat na dan po pol ure in to je to. Ko se zbudi, ni variante, da mrkne nazaj, pa tud v posteljici ne zaspi. Zaspi le v vozičku ali stolčku za hranjenje.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Popoldansko spanje
25.5.2006 18:20:50   
natalia
pri nas je še hujše!! naša bo stara 4 mesece in zaspi enih 3 krat čez dan po 20 minut, max. 30 minut in ne samo to - cel dan bi jo morala animirat, sploh se ne zamoti sama, niti za 5 minut, da bi skočla na wc. če me ne vidi, se začne jokat al pa tak naglas jamrat. jaz sem že kot cota!user posted image  saj, čez par let bo minilo...

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Popoldansko spanje
26.5.2006 6:42:28   
Marogica
Mogoče mu je popldansko spanje res odveč. Moja dva pri 10 mesecih nista več spala popoldan, temveč samo nekje med 12 in 14 uro. Jima je zadostovalo. Se je zgodilo, da je kakšen dan bil tako utrujen, da sem ga še položila, vendar tudi ni spal več kot pol ure. Sem ga pa čez dan vedno dvignila, ko je jokal, ker nisem želela, da se počuti kot da je v kletki in da zasovraži posteljo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Popoldansko spanje
26.5.2006 10:48:02   
Anonimen
Mala Mič je tudi stara 10m in popoldne zelo redko spi (spi pa dopoldan in po kosilu).

Če je zvečer tako zelo zaspan, ga daj prej spat za nočno spanje. Tudi če ga daš uro prej, se bo zjutraj zbudil ob običajni uri; vsaj pri nas je tako.

Mogoče pomaga sprehod po svežem zraku. Zdaj je lepo vreme, pojdita ven, morda uspe popoldne vsaj malo zaspati še v vozičku. user posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Popoldansko spanje
27.5.2006 10:39:04   
monja79
Naš user posted image  je star štiri mesece, pa že dober mesec čez dan sploh ne spi. Ena sama akcija ga je, mi smo pa na popoldan že čist sesuti od vseh animacij, ki jih zahteva. Mal zadremucka samo v avtu in med hranjenjem na zizi. Ampak takoj ko se ustavimo in ugasnemo avto oz. ko vstanem, da bi ga položila v posteljico, je konec in spet akcija.

Jaz nič ne kompliciram, mu že tako paše in ne rabi spanja. Imamo pa potem noč bolj mirno (od 21. do 8.)user posted image  

Po moje bi že spal, če bi spanje potreboval. Bo pač imel krajši popoldanski počitek, pa zvečer prej v posteljo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?