|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bambus na terasi
30.5.2006 8:40:22   
balaena
zadnjič sem na BBC-ju v eni oddaji videla, kako so dajali bambus na teraso. v loncih, seveda. in zdaj bi ga tudi jaz imela, ker je s strani tak smotan pogled na cesto, pa bi eno višjo stvar tja dala. no, pa ne vem, najbrž mora biti to posebna vrsta bambusa, da raste v posodi? ali kdo pozna? v moji enciklopediji vrtnih rastlin namreč nič ne najdem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bambus na terasi
30.5.2006 9:35:26   
BLAŽIKA
Meni je bilo rečeno da palico bambusa ko spusti korenine komot vsadim v lonec. Tega še nisem storila tako da ti nevem povedat kako bi se razvijal pomojem pa če bi imel dovolj vlage zelo lepo in hitro. Jaz še imam mojega v vazi bom pa ga morala počasi vsadit ker ni več prostora v vazi tako velike korenine ima. Probajuser posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bambus na terasi
30.5.2006 9:46:46   
Anonimen
bambus MORA biti  v lonu zato, ker sicer naredi TAAAAAKE korenine, tako se razraste, da se ga nikoli več ne znebiš, pa če počneš ne vem kaj - puliš, koplješ, zatiraš - povsod ga imaš polno. zato OBVEZNO v lonec. pa še vsak gotovo ni primeren, ker gredo korenine skozi.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bambus na terasi
30.5.2006 10:14:22   
rija
Jaz imam tak bambus, kupljen pa je na vrtnariji. Pa obvezno ga moraš omejiti: bambusove korenine rastejo vodoravno, zato ga je potrebno vsaj s strani omejiti, najbolje z neko pločevino. Sicer kot je napisala splišni, se ga ne boš rešila.
Jaz ga imam v lončkih, pa je visok že 2,5 m in rase kot zmešan.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bambus na terasi
30.5.2006 22:10:05   
balaena
no, saj ravno zato, ker se mi  je zdelo, da se rad prever razraste, sem bila v dvomih, ali bi sploh bil zadovoljen z malo prostornine v loncu.
rija, ali se je tebi tudi kaj zgostil, ali samo v visino raste?

no, hvala za odgovore, bom sla pogledat v vrtnarije!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bambus na terasi
30.5.2006 22:40:28   
rija
Ne, ful se gosti. Zdaj ko se je navadil na novo okolje. Pa ogromno vode rabi. Jaz mojemu dam vsak večer vsaj liter vode...če ne dobi dovolj vlage, se mu listi kar zvijejo.

(odgovor članu balaena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bambus na terasi
31.5.2006 9:20:21   
balaena
no, super, pa podatek o zalivanju tudi, bi se mi najbrz hitro posusil, ker nisem vedela, da toliko vode rabi.
hvala se enkrat!

lpb

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?