|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanimanje za prehrano v varstvu
4.6.2006 22:00:45   
Alina_alin
Tiste, ki imate svoje malčke v privat varstvu - pri varuški: ali vsak dan vprašate kaj in koliko je pojedel? Ali pač kar je otrok jedel, je pač jedel - in se ne zanimate. Hm, sprašujem se ali naj varuško vsak dan vprašam kaj je - ali kako naj vem, kaj bo jedla, da doma ne bo istega...Pa tečna tudi nočem bit preveč...
Tukaj je seveda vrtec v prednosti - saj je spisek prehrane...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
4.6.2006 22:03:56   
Anonimen
moja se merka pri babi in sva že kr tko navajeni da mi vsak dan poroča kaj sta počeli in kaj in kolk je jedla. če ne pa ponavad prašam. kaj in kolk je jedla pa kok je spala :) pa kdaj je v zadno jedla, da jo pol vem naprej doma futrat, ker moja nikol sama ne pove da je lačna??!!

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
4.6.2006 22:26:52   
taška30
Jaz nič ne sprašujem. Mi pa včasih sama pove, tako mimogrede, ko čvekamo preden gremo domov. V bistvu smo že od začetka dorekle, kaj približno bo jedla in kdaj, torej zajtrk (čokolino, kruh, jajčka...), malica (sadje), kosilo, malica (jogurt, sadje...). Če se bi doma kaj ponovilo, ne vem, sploh ne razmišljam o tem. Pa kaj.
V začetku sem sicer vedno vprašala kdaj je nazadnje jedla in spala, da sem vedela potem doma kako in kaj, zdaj je pa že tako utečeno, da tud to ne sprašujem več.

Ne vem, dokler lepo raste in se razvija, je zdrava, nima prebavnih težav in rdeče rite, si mislim, da je OK.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
4.6.2006 22:34:30   
CatJa
Ja, jaz dostkrat vprašam, sicer ne ravno vsak dan. Predvsem me je zanimalo takrat, ko doma čez vikend ni dosti jedel in ker tudi sicer spada med bolj neješče -> suhce. Bolj me zanima količina kot sam jedilnik. Glede same hrane ji čist zaupam.
Sem se ji večkrat opravičila, ker jo tako 'zaslišujem', ampak ni panike, me razume.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
5.6.2006 9:23:15   
Naja31
Ojla,

moj fantek se čuva pri moji tašči.
Na začetku sem vsak dan spraševala kaj je jedel, koliko je spal, kdaj je spal,... Zdaj sem pa nehala. Če je kaj drugače kot ponavadi, mi že sama pove.

Edino kar mi vsak dan "poroča" je koliko je kakal user posted image  To pa skoz poslušam.

Lp, Naja

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
9.6.2006 22:02:55   
babylove
Naša varuška ima zvezek, v katerega vsak dan vpiše:
kaj je jedel
če je kakal
če je kaj posebnega (npr. so šli na sprehod, dosti kašlja, ipd.)

Meni se to zdi super rešitev, njej pa tudi ne vzame ogromno časa. Zvezek pa ima vedno v svoji torbi skupaj s plenicami in rezervnimi oblačili.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.6.2006 20:33:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alina_alin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
26.6.2006 8:57:45   
Anonimen
Kolumbo, se ti ne zdi, da malo pretiravaš?

Sama še nimam otrok, pa mi je pomembno kolk, kdaj je jedu/spal/kaku/... itd.

Že pr psu vsakič vprašam, če je kakala zuni, če je jedla itd.

Ko prideš domov mu daš za jest pa vidš če je lačn pa verjetn mu doma v družinskem krogu bl paše

Zakaj bi mu pa npr. za brezveze pripravljal hrano? 

Kar se pa kakanja tiče - menda te naj bi to zanimalo a ne, da veš kaj mu daš za jest (da če že dva dni ni kaku mi najbrž ne boš lih banane dajal?).

A smem samo nekej te vprašat - ti že imaš otroke? Da si najbrž vzgojiteljica mi je itak že jasno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
26.6.2006 12:03:08   
Anonimen
Moja mami ima privat varstvo in pri njej je tako, da nima nič proti, če mamice vprašajo. Vedno rada odgovori, večji otroci, ki že govorijo, pa itak povedo sami. Tud naš mali, ki se pazi pri njej je tak. Sicer je imel obdobje, ko mu ni dala nič za jest (je pa vedno povedal, kaj so jedli za kosilo user posted image ), vendar je to zdaj prerastel in mi z veseljem pove, kaj je jedel. kar se kakanja tiče, sicer nič posebnega ne pove, če pa se kdaj zgodi, da kateri od malčkov dva dni zaporedoma pri njej ne kaka, pa sama vpreša, če je kaj kakal doma. Pa če je kaj posebnega (če je kdo malo podriskal, če je kaj bruhnil-včasih tudi zato, ker je prehitro jedel,...)pa vedno opozori starše, že zato, da če se ponovi tudi doma, da vedo starši povedati zdravniku. Ker tudi njej se gre, da so otroci zdravi, da pa če že zbolijo, da se to ne prenaša preveč okrog. Tako, da če imaš dobro varuško, naj ti ne bo nerodno vprašat, pa tudi sama ti bo z veseljem povedala.
Bom pa tokrat izjemoma anonimna, ker ne želim delati reklame.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanimanje za prehrano v varstvu
26.6.2006 12:49:08   
diva 4
Se podpišem pod anonimno.Naša Ana je sicer v vrtcu , pa sem opazila ,da ne samo jaz ampak tudi drugi starši vprašajo o teh stvareh vzgojiteljico.Ponavadi pa vzgojiteljice tak , kar povejo same, če niso otroci spali,  jedli .Za kakanje mi vsak dan povejo če je že odvajala v vrtcu - to pa so se navadile povedat takrat , ko so se otroci odvajali pleničk. Da smo bili pozorni na to , če še pač niso v vrtcu kakali , da ni bilo doma nezgode.Pa se mi ne zdi to čist nič narobe , pa tudi kompliciranje se mi to ne zdi.
Ribica - mi smo tudi pri psu enako pozorni , kot ti navajaš. Pa res ne vem , kaj je nekaterim to tak čudno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.7.2006 10:59:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?