|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kikiwelt.de
20.6.2006 10:50:41   
Tina&Dean
Naja 78 jaz sem pa kr "dolgo" čakala da so mi poslali podatke. No včeraj sem hodla plačevat na banko in mi je ona koza pod namen plačila napisala "plačilo blaga" namesto "Order No. ......". Upam, da bodo vseeno dobili oz. vedli zakaj se gre user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kikiwelt.de
21.6.2006 8:16:43   
ljubezniva
sem pisala na kikiwelt  in so mi odgovorili da so dobili nakazilo, sam da čakajo robo da dobijo...

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kikiwelt.de
21.6.2006 8:43:40   
naja78
punce hitm na banko plačat!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kikiwelt.de
1.7.2006 13:34:05   
moci
sem vprašala že na eni drugi temi, pa sem tako neučakana da bom še tukaj: včeraj sem naročila voziček in dala kjikico pri predplačilu, na mail so mi poslali samo naročilo - bestelung. zdaj mi pa ni nič jasno. tam nič ne piše kam naj nakažem denar. bom dobila še kaj? hvala za odgovoreuser posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kikiwelt.de
1.7.2006 16:32:27   
meri
Tudi jaz sem naročila voziček pri njih,tudi dobila sem ga že zdavnaj.Bestelung ti pošljejo takoj(naročilo),meni so še čez 15 minut poslali račun z mojo številko naročila,vendar lahko plačaš samo po predplačilu in ne po povzetju.Najbolje je ,da se pokliče direkt njih in vse se zmeniš.
Jaz sem zadovoljna in nikakor ni bojazni,da robe nebi dobile!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kikiwelt.de
1.7.2006 17:17:31   
moci
hm, mogoče potem nisem dobila računa, ker je vikenduser posted image  bom počakala, kaj bo v ponedeljek. slišala (in prebrala) pa sem same pohvale o njih. da ne govorim o veliki razliki v ceni!user posted image

(odgovor članu meri)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kikiwelt.de
23.7.2006 14:25:57   
Anonimen
Ali ste kdaj računale koliko dejansko prišparate z nakupom preko kikiwelta? Skoraj neverjetno se mi zdi, sploh ne vem če sem prav računala, ampak pri nas voziček HAUCK MINISTAR JUPITER 3 v kompletu z lupinico in zimsko vrečo stane krepko krepko čez 100 tisoč sit, preko kikiwelta pa s poštnino 60.000 sit. Razen če je moje znanje nemščine tako pomankljivo, da toliko stane samo osnoven voziček brez dodatne opreme?

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kikiwelt.de
24.7.2006 10:32:51   
ljubezniva
jaz sem kupila mini star jupiter 3 in stane 115 eur+ poštnina=145 eur, kar je okrog 35.000 sit. v arielu pa je tale vopziček 65000 sit...velika razlika...se splača

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kikiwelt.de
8.8.2006 6:49:13   
Pikicapokica6
Mene pa zanima, kako je v primeru, če te ni doma, ko prispe paket? Ali me bo počakal na pošti in koliko časa?

Pa še to. Že prejšnji teden v četrtek sem poslala naročilo. Kolk dolgo naj čakam, preden jim kaj zatežim, da naj  že končno pošljejo račun, na katerega moram nakazati denar? Takrat sem dobila samo povratno informacijo, da so moje naročilo prejeli in da naj počakam na nadaljna navodila. Ko pa berem vas tukaj na forumu, pa ste povečini takoj dobile številko računa!

(odgovor članu ljubezniva)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kikiwelt.de
8.8.2006 9:26:41   
borovnička
Mamica, za njih dostavlja DPD in če te ne bo doma, ti bodo pustili obvestilo in potem ali boš sama dvignila pri njih ali pa ti naslednji dan pripeljejo še 1x.

Za naročilo jim pa zdaj že lahko pošlješ mail, pa jih malo opomniš. So zelo prijazni in ti bodo hitro odgovorili kaj je šlo narobe oz. zakaj še vedno nisi prejela podatkov za nakazilo.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kikiwelt.de
8.8.2006 15:52:49   
Pikicapokica6
Hvala borovnička. Koliko časa pa te čaka pošiljka na DPD? In najbrž tukaj v Ljubljani, ali so še kje drugje nastanjeni?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kikiwelt.de
8.8.2006 16:22:00   
Jančika_
DPD je v LJ in MB.

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kikiwelt.de
9.8.2006 12:35:10   
ljubezniva
ko so meni pripeljali voziček me ni  bilo doma in so mi kar pred hišo pustili...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?